توقف دیابت نوع 2 و چاقی

[ad_1]

من را دیده اند بسیاری از داستان دلخراش در یوتیوب در مورد کودکان مبتلا به بیماری های کشنده که در نهایت نگاهی به زندگی این کودکان و پدر و مادر بار بیش از نه بپرسید چطور خدا در زندگی من کودک کوچک. من شده اند به دنبال این سوال و آنچه که من را بسیار ناراحت کننده است.

تا کنون من در بر داشت که خدا به انسان داده درمان بسیاری از بیماری ها مشکل است که انسان بسیار حریص است که انسان را به جای نگه داشتن درمان راز و مقدار زیادی از پول از دارو طراحی شده برای نگه داشتن آنها را ثروتمند و در همان زمان سازمان دیده بان در حالی که عزیزان خود را به آرامی می میرند. خدا می گوید که انسان دارای طبیعت گناه آلود است و به طور طبیعی از شر است. من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بد تر از این.

من می شنوم در مورد همه پیشرفت در پزشکی مدرن امروز و در مورد چگونه ما خیلی بهتر است امروز از ما 50 سال پیش. من موافق با این بیانیه به عنوان دور به عنوان پیشرفت در سانحه پزشکی نگران است اما آنچه اتفاق افتاد به بقیه صنعت ؟

آخرین بیماری که درمان شد به دانش من بود فلج اطفال در راه بازگشت در سال 1953. من نفرت را به پشت سر هم هر کسی را حباب بود که 65 سال پیش! چه حرفه پزشکی انجام شده است برای آخرین 65 سال ؟ به نظر می رسد به من که امروز پزشکی حرفه ای است که بیشتر در رابطه با فروش بالا قیمت مواد مخدر نسبت به درمان هر کسی از هر چیزی.

در سال 2001 همسر من مبتلا به کبد چرب نوع 2 دیابت و کم کاری تیروئید فشار خون بالا و افسردگی است. برای آخرین شانزده سال پزشکان قرار داده اند به جهنم همسر من در حدود دوازده داروهای مختلف. هزینه این داروها به بیمه شرکت به بیش از 3000 $در یک ماه و یا $36,000 یک سال است.

او را به شلیک کردن انواع مختلف انسولین در روز به علاوه سه مختلف قرص برای او به ديابت نوع دو. او را به یک قرص در روز برای کم کاری تیروئید سه قرص برای افسردگی و دیگری سه قرص برای فشار خون بالا.

به نظر می رسید مانند هر زمان که ما را به دکتر ما می تواند اضافه کردن یکی دیگر از قرص به خانواده ما از مواد مخدر. پس از شانزده سال از این من تصمیم گرفتم من به این نگاه کنید خودم چون بعد از این همه وقت و پول به جهنم همسر من نبود احساس بهتر نسبت به زمانی که ما برای اولین بار به دکتر رفتم شانزده سال پیش.

دفعه بعد من با همسرم به دکتر رفت من با او رفت. من شروع به از آغاز به جهنم همسر من, مشکلات و خواسته دکتر چه تا به حال انجام شده است برای خلاص شدن از شر کبد چرب خود را. دکتر به من گفت که هیچ چیز وجود دارد که می تواند آنها را برای کبد چرب وجود ندارد قرص سحر و جادو. پس همه مشکلات پزشکی آغاز شد و با یک کبد چرب من این بود که یک جای خوب برای شروع به تحقیق من.

من شنیده ام بسیاری از مردم را سرگرم کننده از اینترنت اما تا زمانی که شما “در نظر گرفتن منبع” وجود دارد برخی از افراد بسیار باهوشی آموزش پزشکی به صورت رایگان. من گوش به یک ساعت و نیم سخنرانی توسط Robert H. خنده دار, MD, UCSF استاد در بخش غدد درون ریز. برنامه من گوش بود به نام “شکر و حقیقت تلخ است.” به سمت پایان سخنرانی وی با اشاره به این که سرکه حل می شود چربی از کبد است.

ما با استفاده از یک قاشق غذاخوری از اکلاهما سرکه آلی در هشت اونس آب تصفیه شده یک بار در صبح و یک بار در شب. من می دانستم که آن را برخی از زمان برای حل کردن چربی از کبد او را چرا که او تا به حال این وضعیت برای بیش از شانزده سال است. پس از حدود سه ماه او شروع به از دست دادن وزن و احساس پر انرژی تر.

همسر من با استفاده از سرکه سیب برای کمی بیش از یک سال و رفت و از 153 پوند به 118 پوند است. سپس ما به او رفت دکتر و برنامه ریزی بیشتر آزمایش خون. پس از صحبت با دکتر خود من او را پرسید که چگونه او کبد آزمون به ثمر رساند و دکتر به ما گفت که او دیگر به حال کبد چرب و آزمایش خون آمد در محدوده نرمال است.

با کبد در حال حاضر به حالت عادی بازگشت ما شروع به دنبال راه هایی برای متوقف کردن همسر من دیابت نوع 2 است. من از تماشای در یوتیوب یک دکتر به نام دکتر جیسون علم. Dr علم فارغ التحصیل از دانشگاه تورنتو است و او در حال حاضر به طبابت در Cedars Sinai در لس آنجلس.

دکتر علم برنامه های متعددی در یوتیوب و من گوش به عنوان بسیاری از من می تواند پیدا کنید. Dr علم شد و گفت که از زمان استقرار پزشکی است که در درمان دیابت نوع 2 ، او گفت که یک دیابتی انسولین خواهد بود که همان دادن یک الکلی, الکل, درمان اعتیاد به الکل خود را. او همچنین گفت که انسولین جلوگیری از بدن خود را از سوزاندن چربی خیلی بیشتر انسولین شما را چاق می کنید. Dr علم نیز می گوید که دیابت یک رژیم غذایی مشکل است که می تواند اصلاح شود با رژیم غذایی مناسب.

در تاریخ 7 ژوئیه 2018 همسر من, رفت,,,, Dr علم کم کربوهیدرات بالا و چربی رژیم غذایی است. بلافاصله او را متوقف تزریق دو نوع انسولین او استفاده روزانه و پس از حدود پنج هفته او را متوقف و او را ديابتی قرص. (Invokana, Januvia و Lisinopril).

زمانی که او برای اولین بار رفت پایین و کربوهیدرات بالا و چربی در رژیم غذایی ما را تست قند خون سطح سه بار در روز. قاعده کلی استفاده کردیم شد اگر قند خون آزمایش حدود 150 ما راضی بودند که. ما متوجه شدیم در این رژیم غذایی است که سطح قند به تدریج شروع به پایین آمدن. هنگامی که سطح قند آمار در 130 را او خواهد از بین بردن یکی از قرص. هنگامی که سطح خود را به طور مداوم ضربه 120 را پس از آن او را از بین بردن یکی دیگر از قرص.

آن را در زمان کمی بیش از سه ماه برای من به طور کامل از دیابتی پزشکی است. Dr علم می گوید که دیگر شما مجبور به دیابت دیگر آن را به طور کامل خاموش پزشکی دیابت. همسر من مبتلا به دیابت برای بیش از شانزده سال است.

به دلیل از دست دادن وزن او دیگر نیازهای او سه دارو برای فشار خون بالا. فشار خون خود را به طور مداوم در حدود 110 بیش از 70. چرا که او دیگر طول می کشد انسولین او دیگر نیازهای او دارو برای کم کاری تیروئید. در نتیجه اگر شما می دانید هر کسی مبتلا به ديابت نوع دو آنها را به یوتیوب و نوع در “دکتر جیسون علم” و به دنبال مشاوره خود را.

همچنین اگر شما می دانید کسی که بیش از وزن و نمی توانید وزن کردن اجازه دهید آنها را می دانم که آن را احتمالا به دلیل کبد چرب. صنعت مواد غذایی را به شما بر این باورند که این به خاطر چربی بیش از حد در رژیم غذایی خود را. درست نیست! حقیقت این است که بیش از وزن است که به علت قند در رژیم غذایی خود را.

Dr علم می گوید که سوخت و ساز بدن شما هم می توانید سوزاندن قند به انرژی و یا آن را می تواند به سوزاندن چربی برای انرژی است. به همین دلیل است که چربی بالا, رژیم غذایی carb کم کار می کند. هنگامی که شما برش قند از رژیم غذایی خود بدن شما خواهد شد و سپس شروع به سوزاندن چربی به عنوان سوخت.

Dr Lustig از “قند تلخ حقیقت” توضیح می دهد که آن را در این راه. زمانی که شما غذا خوردن مواد غذایی که حاوی قند کبد خود را متوقف پردازش مواد غذایی و اختصاص منابع آن به پردازش شکر. کبد خود را پس از آن متوقف می شود پردازش مواد غذایی و تبدیل مواد غذایی به چربی است.

قند ثابت شده به علت سرطان است. در سال 1968 وجود مطالعه انجام شده که در آن محققان با قرار دادن موش ها در یک ساکارز رژیم غذایی. بیش از نیمی از موش های صحرایی مبتلا به سرطان. که مطالعه و سپس به سرعت خاموش. شما می توانید این مطالعه با تایپ کردن در گوگل نوار “آیا قند باعث سرطان می شود”.

من امیدوارم که هر کس نیاز به این توصیه با استفاده از آن را نمی کند چرا که آنچه که من نوشتم کار می کند و حقیقت است.

بعدی مشکل پزشکی ما در حال کار بر روی همسر من است و افسردگی و او در حال حاضر با در نظر گرفتن سه داروها برای این. من به شما اجازه می دانم که چگونه آن کار می کند.

[ad_2]