توده در گلو – دقیقا چیست ؟ آنها Tonsiliths

[ad_1]

آیا این احساس وجود یک توده در گلو خود را? هنگامی که شما در آینه نگاه است که آن را سخت برای دیدن هر چیزی ؟

اگر چنین است, سپس شما ممکن است مبتلا به سنگ لوزه?

اساسا سنگ لوزه کوچک سفید توپ از باکتری ها باقی مانده و مواد غذایی که به صورت در شکاف خود لوزه ها. آنها می تواند ساخت تا به اندازه توپ گلف به همین دلیل است که آن را گاهی اوقات می تواند احساس وجود یک غول توده در پشت گلو خود را.

بسیاری از مردم فرض کنیم که یک توده در پشت گلو خود را به طور خودکار به این معنی است که شما یک عفونت خود را با لوزه ها. این است که در واقع نه در این مورد. سنگ لوزه و یا tonsiliths نیست عفونت و آنها را نمی توان با یک دوز از آنتی بیوتیک است.

آنها که آسان نیست.

برای تعیین اینکه آیا یا نه شما باید tonsiliths شما نیاز به باز کردن واقعی گسترده و دیدن اگر وجود دارد هر گونه توپ سفید را در پشت خود لوزه ها. آنها ممکن است بیش از حد سخت است اما اگر شما گرفتن یک نگاه اجمالی از چیزی عقب وجود دارد و سپس شما باید این سنگ ها.

سایر علائم tonsiliths شامل بوی بد دهان و درد یا خارش گلو ناشی از بزرگ شدن توپ سفید در پشت گلو خود را.

دلایل ما سنگ لوزه نیست دقیقا شناخته شده است. برخی از افراد مستعد ابتلا به آنها را در حالی که دیگران هستند. این ممکن است چیزی برای انجام با بهداشت دهان و دندان و یا آن را ممکن است چیزی برای انجام با این باکتری در داخل دهان خود را. برخی از افراد بزرگتر لوزه شکاف در حالی که دیگران با برکت کوچک لوزه سرداب. وجود دارد هیچ نقطه سوال که چرا ما آنها را دریافت کنید. سوال اصلی که آن را می آید به سنگ لوزه است – چگونه می توانم خلاص شدن از آنها ؟

چند روش وجود دارد شما می توانید استفاده کنید برای خلاص شدن از این افتضاح کمی برجستگی است. اول, شما می توانید سعی کنید به سرفه و یا هک کردن آنها را. شما همچنین می توانید با استفاده از یک پنبه تعویض یا خلال دندان و سعی کنید به آنها را بلند کردن. این می تواند مشکل باشد برای کسانی که با یک فقیر حالت تهوع. شما همچنین می توانید با استفاده از یک سرنگ برای پاشیدن نمک بر روی سنگ است که می توانید آنها را شل.

به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای جلوگیری از این افتضاح بو کردن توپ از آینده است که با تمرین خوب بهداشت دهان و دندان. اقامت یک قدم جلوتر از باکتری tonsiliths و خداحافظی که توده در گلو خود را.

[ad_2]