تلویزیون هوشمند Xiaomi Mi TV E65A – فروشگاه اینترنتی گوگل کالا خرید تلوزیون شیائومی

تلویزیونهای سامسونگ در این رده کمترین تأخیر را ارائه میکنند؛ ولی تفاوت چندان فاحش نیست که بتواند بهعنوان مؤلفهی مهم در انتخاب مطرح شود.درمجموع، باید گفت ازنظر کیفیت تصویر شیائومی می تی ۴ اس عملکرد راضیکننده و مناسبی ارائه میدهد که در برخی مواقع، مانند روشنایی و عمق رنگ مشکی از بسیاری از رقبا پیشی و از منظر رنگ و پوشش فضای رنگی با فاصلهی اندک از برخی عقبتر است. خط تولید شیائومی گوشیهای مختلفی وارد بازار کرده است که تقریباً برای هر بودجهای مناسب است و چیزی که میتوان به قطعیت گفت این است که قیمت مناسب انواع گوشی شیائومی روی کیفیت ساخت آنها تأثیر نگذاشته است، در واقع شیائومی از روشهایی برای کاهش قیمت استفاده میکند که قابلیتهای اصلی و اولیهی گوشی تحت تأثیر قرار نگیرند اما بهعنوان کسی که میخواهد از این گوشیها استفاده کند باید تمام مشخصات (specification) آنها را ببینید تا مطمئن شوید اولویتهای شما در نظر گرفتهشده است.

نمایندگی رسمی تلویزیون شیائومی در واقع اینکه بتوانید چنین ویدیویی را از یک سرویس آنلاین پخش ویدیو تماشا کنید به این زودیها عادی نمیشود، بهویژه در کشور ما که باید اینترنت فوقالعاده پرسرعتی داشته باشید و از موانع مختلف داخلی و خارجی عبور کنید. این فناوری در واقع مخفف کلمه Motion Estimation Motion Compensation بوده که کارکرد اصلی آن جبران حرکت است. به عبارتی تحقق رنگها در این تلویزیون به درجه ای از واقعیت رسیده است که امکان ندارد کسی بخواهد به تصاویر این تلویزیون نگاه کند و هیچ حسی نداشته باشد. نمایش بهتر رنگها در نمایشگر این تلویزیون شما را به واقعیت خیلی نزدیکتر میکند. QLED در حقیقت تلویزیونی مبتنی بر نقاط کوانتومی است. علاوه بر این، Mi TV Q1 75 نوید نمایشگری با نرخ نوسازی قدرتمند 120 هرتز را می دهد و از پورت های HDMI 2.1 و حالت تاخیر پایین اتوماتیک (ALLM) پشتیبانی می کند که این موضوع آن را به یک تلویزیون 4K خوب برای گیمرها و استریمرها تبدیل می کند.

علاوه بر این، برای عقب نماندن از رقابت، شیائومی در تلویزیون های می تی وی 5 پرو دست به نوآوری های جدیدی زده است. با برخورداری از این امکان، کنترل تلویزیون در حالی که کنترلر رو به هر جهتی باشد امکان پذیر می شود. شما حتی از طریق تنظیمات تلویزیون می توانید برای کاهش نویز تصویر اقدام کنید و با استفاده از کنتراست بالا، جزئیاتی که در قسمت های سایه صحنه ها پنهان شده بودند را به راحتی مشاهده کنید. تعداد محدودی از این محصول نیز در اولین روز فروش با قیمت اولیه 999 یورویی در دسترس خواهد بود. Mi TV Q1 75 اینچ از مارس 2021 با قیمت پیشنهادی 1299 یورو برای خرید در دسترس خواهد بود.

کنترل تلویزیون شیائومی
در زمینه استفاده از گوشی شیائومی به عنوان کنترل تلویزیون که بعید است با مشکلی مواجه شوید؛ چرا که اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید این برنامه حتی برای تلویزیونهای قدیمیتر هم کار میکند و چون نیازی به وای فای و بلوتوث ندارد اتصال بسیار سادهتر برقرار میشود. HDR10 با افزایش روشنایی، تصاویر را با جزئیات خیلی بیشتر ظاهر میکند. برای تایپ حروف فارسی مثلا “پ” باید روی “ب” کلیک کرده و نکه دارید تا حرف “پ” مانند شکل زیر ظاهر شود. DLNA قابلیت پخش مدیا روی تلویزیون است. تلویزیون الایدی شیائومی ۵ASP دارای عمق رنگ ۸ بیتی است و توانایی نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ را دارد. در حالی که به جای آن اتصال دهنده HDMI برای اتصال تلویزیون ها، صفحه نمایش ها و به طور کلی پروژکتورها است.

جدیدترین تلویزیون شیائومیهنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با تلویزیون لمسی شیائومی وب سایت خود باشید.