تغذیه با شیر مادر – کاهش رایج تغذیه با شیر مادر ناراحتی

[ad_1]

تغذیه با شیر مادر است که بدون شک بهترین راه برای کودک شما همه چیز او نیاز به مواد مغذی است. آن است که به رسمیت شناخته شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان بهترین راه برای مادران برای تغذیه نوزاد خود را. با وجود این, ایجاد, تغذیه با شیر مادر می تواند دشوار است و به عنوان مادر بسیاری از موانع آنها را در تغذیه با شیر مادر بیش از حد به زودی و به جای انتخاب برای تغذیه نوزاد خود را با فرمول.

یکی از شایع ترین ناراحتی هنگامی که در تلاش برای تغذیه نوزاد خود از پستان توسط زخم و ترک نوک پستان. راه های مختلفی وجود دارد شما می توانید بیش از این. ساده ترین راه این است که به درخواست خود را از شیر مادر به خود را, نوک سینه ها, مالش کمی شیر به نوک سینه خود را و اجازه دادن به آن هوای خشک شناخته شده است به کاهش, چگونه درد آنها هستند. نیز وجود دارد بسیاری از کرم ها از مارک های چنین به عنوان Lasinoh است که می تواند کمک به تعمیر ترک نوک پستان سریع و یا شما می توانید سعی کنید یک درمان طبیعی مانند Chamilosan بابونه بر اساس کرم که همچنین کمک می کند تا تسکین nappy rash. شما همچنین ممکن است بخواهید به استفاده از یک سپر نوک پستان. این نرم سپر هنوز هم اجازه می دهد کودک خود را به مزدشان اما آنها را جلوگیری از آسیب توسط اقدام به عنوان یک مانع بین شما و کودک شما. شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن پوشیدن سینه پد که حاوی آلوئه ورا به عنوان آلوئه ورا شناخته شده است به کاهش و تسکین زخم.

شایع ترین علت ترک خورده و یا خونریزی از نوک پستان است که یک فقیر محکم نگاه داشتن. خود را بپرسید ماما, بهداشت, بازدید کننده, یک مشاور شیردهی و یا اعضای خانواده برای کمک به شما امن بهتر چفت.

یکی دیگر از شایع تغذیه با شیر مادر ناراحتی است engorged سینه. Engorged سینه اغلب می تواند احساس داغ سخت و ناراحت کننده است. بهترین راه برای کاهش این است که با اجازه دادن به کودک خود را feedas آنجا که آنها نیاز به این خواهد شد کاهش engorgement و سینه خود را خواهد شد در نهایت تولید شیر برای دیدار با نیازهای نوزاد خود را. اگر شما پیدا کنید که تغذیه نوزاد خود را در تقاضا به اندازه کافی برای کاهش این مشکل استفاده از یک دستی و یا برقی پمپ برای کمک به.

وجود دارد راه های بسیاری که شما می توانید با شير آسان تر یکی از آنها در حال خوابیدن. هنگامی که انجام می شود با خیال راحت خوابیدن نیست افزایش خطر SIDS و باعث تغذیه نوزاد خود را لذت بخش تر و موفق را تجربه کنند. شما باید اطمینان حاصل شود که نه شما و یا شریک زندگی خود را نوشیدن و یا استفاده از مواد مخدر تفریحی. همچنین مهم است برای اطمینان حاصل شود که هیچ یک از شما دارو است که باعث می شود شما کسل کننده است و شما بسیار خسته است. شرکت خواب اجازه می دهد تا شما را به دسترسی کودک خود را به راحتی در طول شب و بسیاری از زنان را پیدا کنید که نوزاد خود را محکم نگاه داشتن خود, کاهش خواب آشفته برای هر دو مادر و نوزاد است. اگر شما به طور کامل راحت با این ایده داشتن نوزاد خود را در بستر با شما سعی کنید یک بالین تخت. کنار تخت تختخواب تاشو جلو و کنار تخت خود را و ضمیمه آنها یک راه آهن که قطره در زیر تخت نوزاد ساخت تخت عمل به عنوان یک فرمت به تخت خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موفقیت در تغذیه با شیر مادر صحبت به شما قابله سلامت بازدید کننده یک مشاور شیردهی و یا یک La Leche League نماینده.

[ad_2]