تغذیه با شیر مادر با کافی بافت غده ای

[ad_1]

می توان آن را ناامید کننده برای برخی از, و ویرانگر به دیگران هنگامی که تغذیه با شیر مادر نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. در تلاش برای ارائه پشتیبانی بهتر و آموزش به مادران جدید بسیاری از تغذیه با شیر مادر طرفداران طبعا تمرکز بر روی هدف, موفقیت, به خصوص با یک نوزاد سالم که به نظر می رسد پرستاری هست. پس از همه بیشتر تغذیه با شیر مادر موانع هستند موقت و مختصر. برای یک اقلیت کوچک از زنان وجود دارد موانع است که هیچ مقدار از زمان و یا تلاش می تواند غلبه بر.

کافی بافت غده ای و یا IGT است که به ندرت مورد بحث بیماری است که در آن یک مادر توسعه نیافته غدد که در نتیجه کمتر قادر به تولید شیر است. در حالی که بسیاری از زنان مبتلا به این بیماری نیز باید سینه ها کوچک را, مهم است که توجه داشته باشید که سایز سینه ها در خود و برای خود است نشانه ای از IGT و است که بسیاری از زنان با سینه های کوچک تولید کافی شیر است. بلکه IGT ترین اشاره سینه هيپوپلازی (عدم تقارن یا عقب ماندگی است که می تواند مورد بررسی توسط پزشک) و بسیاری از زنان مبتلا به IGT بعد گزارش کمی و یا بدون شیر تغییر در طول دوران بارداری و شیردهی. سابقه عکاسی مستند پستان هيپوپلازی اغلب نمایش بصری واضح عقب ماندگی در یک یا هر دو سینه اما تغییرات در شکل می تواند به طور چشمگیری متفاوت از زن به زن, و شرط است که همیشه بصری آشکار است.

خبر خوب این است که اکثر زنان مبتلا به IGT می با موفقیت پرستار, هر چند در بسیاری از موارد مکمل مورد نیاز است. برخی از زنان تجربه تنها تاخیر در شیردهی, و با تحریک کافی و موقت مکمل می توانید بعد از رفتن به انحصاری شیر. در چند بسیار موارد نادر از مادر باید با استفاده از فرمول انحصاری.

در اینجا چند راهنمایی اگر شما شک شما ممکن است IGT:

o اگر شما هنوز هم حامله آماده سازی خود را از لحاظ عاطفی و اطلاع پزشک خود را از نگرانی های خود را. یکی از بزرگترین مشکلات برای زنان مبتلا به IGT است ناامیدی را تجربه دوران پس از زايمان با عجله از احساسات است. بسیاری از زنان تجربه احساس خشم و احساس گناه و یا بی کفایتی و به خصوص با فقدان اطلاعات در مورد IGT. بیشتر شما می توانید خودتان را آماده کنید بهتر است شما هستند.

o اگر کودک شما در حال حاضر در دنیا – وحشت نکنید. به یاد داشته باشید که بسیاری از مشکلات با تغذیه با شیر مادر حتی کسانی که مرتبط با فقیر افزایش وزن می شود و در واقع IGT. تماس با یک مشاور شیردهی به بررسی امکانات و راهنمائی کنید که چگونه برای به حداکثر رساندن بالقوه خود را برای تولید شیر.

o نگه داشتن مفصل تغذیه و پوشک وارد شوید. این اطلاعات با ارزش را به شما و کودک شما مراقبان به منظور ارزیابی و اگر هنگامی که مکمل مورد نیاز است.

o همیشه باقی می ماند در تماس با متخصص اطفال کودک خود را.

o بحث در مورد نگرانی های خود را در مورد احتمالا دچار IGT خود را با OB-GYN و/یا مشاور شیردهی. بسیاری از زنان که مبتلا به IGT گزارش که هیچ کس در مورد این مسئله با آنها prenatally.

o اگر شما توصیه به مکمل با فرمول این کار را با اعتماد به نفس. در حالی که فرمول دوم-بهترین شیر آن است که مغذی جایگزین است که نوزادان نه تنها زنده ماندن اما رشد.

o اکثر نوزادان می تواند انطباق با تغذیه در هر دو پستان و بطری به خصوص پس از چند هفته اول. اگر شما نگران در مورد نوک پستان سردرگمی در نوزاد وجود دارد راه های بسیاری برای مکمل علاوه بر بطری, از جمله یک قطره چکان و یا SNS (تکمیلی پرستاری سیستم.)

o اگر شما مایل به ادامه تغذیه با شیر مادر, به یاد داشته باشید برای همیشه, پرستار اول و به طور کامل قبل از ارائه کودک خود را با یک مکمل بطری. برخی از پزشکان نیز ممکن است توصیه به استفاده از یک بیمارستان درجه پمپ برقی برای پمپ های زیر هر کدام تغذیه برای اطمینان از سینه شده اند به طور کامل خشک شده است. به عنوان طولانی به عنوان پرستاری جلسات مکرر و کامل به عنوان یک زن بدون IGT شما خواهد خود را به حداکثر رساندن تولید شیر.

در نهایت اگر شما IGT آرام ماندن و حرکت رو به جلو است. هر چه شما تصمیم می گیرید مهم است برای یک مادر به احساس اعتماد به نفس و مثبت در مورد شرایط و شیر را انتخاب کند. بسیاری از مادران مبتلا به IGT را به موفقیت و انجام تغذيه با شير مادر روابط است. تغذیه با شیر مادر با IGT دارای چالش های خاص خود را به عنوان شما می توانید لذت بردن از مزایای کامل یا تغذیه با شیر مادر یا بطری تغذیه وجود دارد و ممکن است در یک محدوده فیزیکی و عاطفی بار است که تنها شما می توانید بررسی. اگر شما در پیدا کردن مکمل است که بیش از حد غیر عملی برای شرایط خود را انتخاب کنید و به بطری تغذیه انحصاری انجام این کار آزاد از هر گونه احساس بی کفایتی و یا احساس گناه. به عنوان یک کل و کل خانواده متنوع با شرایط و نیازهای تنها شما می توانید تصمیم بگیرید که در یک عملی تغذیه برنامه ریزی برای کودک شما است که نه تنها برای تغذیه کودک خود را, اما ایجاد یک وضعیت خانواده است که آرام و متعادل و محتوا. کودک شما بیشترین نیاز نیست فقط شیر مادر, این شما.

[ad_2]