تغذیه با شیر مادر با توبروس سینه ناهنجاری

[ad_1]

ناهنجار یا لوله سینه ناهنجاری های شایع ناهنجاری که در آن سینه اویزان باریک و به طور گسترده ای فاصله دارد. این باعث شده است که بسیاری از سوالات مانند اگر کسی خواهد بود قادر به تولید به اندازه کافی شیر در طول تغذیه با شیر مادر و یا اگر سینه بزرگتر خواهد شد و پس از تغذیه با شیر مادر.

توبروس سینه بیماری شروع بلافاصله پس از تولد است اما بیشتر قابل مشاهده در دوران بلوغ و توسعه پستان. بنابراين وضعيت ندارد اثرات بهداشتی به جز برای این واقعیت است که آن می تواند منجر به اثرات روانی و بیماری روانی دیگر.

آیا من می توانم شیر با توبروس سینه

پاسخ این است که بله. البته شما می توانید یک زندگی عادی زندگی پدر و مادر با این بیماری است. در دوران بارداری شما می توانید از دکتر خود در مورد پروژسترون طبیعی است. این کمک خواهد کرد که تحریک رشد بافت های غده ای است که مسئول ترشح شیر است.

پس از ارائه سعی کنید با استفاده از گیاهان طبیعی است که افزایش تولید شیر. شما همچنین می تواند استفاده از galactagogues به منظور نگه داشتن عرضه شیر کافی برای نوزاد خود را اگر شما در حال کار.

سعی کنید ماساژ سینه برای افزایش تحریک. شما همچنین می توانید شیر بر روی تقاضا و پمپ در بین تغذیه. این اطمینان خواهد داد که کودک شما دارای منبع مداوم از شیر است.

شما همچنین می تواند استفاده از یک مکمل تغذیه دستگاه به شما کمک کند که شما شیر خود نوزاد است. به عنوان نوزاد تغذیه دهنده شیر آنها همچنین قادر خواهد بود به شیر که باعث تحریک سینه به تولید شیر بیشتر. این همچنین باعث افزایش چسبندگی در مقایسه با استفاده از بطری به تنهایی.

است و این خود اول بارداری ؟ نگران نباشید. پزشکان می گویند که تولید شیر را افزایش می دهد با تعداد حاملگی به دلیل هورمون های تولید شده با هر بارداری افزایش رشد غدد شیر.

تغذیه با شیر مادر پس از توبروس سینه اصلاح

توبروس سینه می تواند اصلاح شود از طریق تخصصی روش که در آن حلقه زنجیرها توسعه بافت برداشته شده است و این سینه های پر شده با ایمپلنت. این سینه های طبیعی شکل می دهد و به زن اعتماد به نفس از پوشیدن رخ تاپ.

پس از عمل یک زن می تواند در زندگی روزانه خود را که همچنین بدان معنی است که آنها می تواند به تولد و شیر. پس از توبروس بازسازی پستان یک زن قادر خواهد بود به شیر است اما شیر تولید نمی شود به همان اندازه به عنوان کسانی که با طبیعی سینه. عمل جراحی تنها رفع ظاهری و نه شیر غدد.

در برخی موارد نادر که در آن غده ای و بافت تخریب شده است در طول عمل جراحی یک زن نمی خواهد بود قادر به تولید هر شیر. در نتیجه این خواهد شد نیروی خود را به طور کامل تکیه بر مکمل شیردهی تکنیک های. این خطر وابسته به روش گرفته شده و می تواند مورد بحث با دکتر خود در طول مشاوره.

“آیا من می توانم سست نوک پستان من احساس پس از جراحی است؟”

در برخی از موارد وجود دارد از دست دادن نوک پستان احساس. این می تواند کوتاه مدت و یا دراز مدت اثر. این نیز بستگی به نوع روش گرفته شده است. اگر آن را بافت استفاده می شود که این احساس را بازگشت در طول زمان است. ماساژ منظم نیز می تواند کمک به بهبود نرمی و احساس. پاسخ-آموزش اعصاب خود را با استفاده از بافت های مختلف در طول دوش و قرار دادن لوسیون اغلب کمک می کند تا دوباره نوک پستان احساس.دائم از دست دادن نوک پستان احساس بسیار نادر است و به ندرت تحت تاثیر قرار دهد تغذیه با شیر مادر.

[ad_2]