تعداد طبقات و متراژ واحد ها در پروژه برج مرجان چقدر است؟

برج مرجان را بدون شک باید یکی از بهترین برج های منطقه 22 و شهرک چیتگر بدانیم، چراکه این برج ها از امکانات بسیار ویژه ای بهره مند می باشند. برج های مرجان امکانات و ویژگی های گسترده ای دارند که همین امر باعث محبوبیت این برج شده است.

همچنین منطقه ای که این برج در آن قرار دارد منطقه ای ویژه و منحصر به فرد می باشد که ویژگی های بسیار جذابی همچون؛ آب و هوای مناسب، نزدیکی به خیابان ها و اتوبان های اصلی و همچنین دسترسی آسان به بسیاری از مکان های مهم تهران دارد. در ادامه به معرفی تعداد طبقات و متراژ واحدها در پروژه برج مرجان می پردازیم.

معرفی دقیق تعداد طبقات و متراژ واحد ها در برج مرجان:


در برج مرجان به طور کلی  6 متراژ 105 ، 80 ، 130 ، 120 ، 75 ، 150 ، 158 طراحی شده است ​​​​​​​که بر اساس متریال مختلفی که هر کدام از آنها دارند، به طبقات و متراژ های مختلفی نیز تقسیم می شوند.

خب از مهم ترین نکاتی که در این خصوص باید بدانیم این است که تعداد طبقات و متراژ واحد ها بر اساس متراژ کلی ساختمان ها طراحی می شود، چراکه مهندسان باید بدانند چه مقدار متراژ کلی در اختیار آنها می باشد و بر اساس همان نقشه مورد نظر خود را برای بهره برداری مناسب از این متراژ ها حالا در ادامه به معرفی متراژ های مختلف و تعداد طبقات و متراژ واحد های آنها می پردازیم:

 

متراژ  های 105 متری:

در متراژ های 105 متری موجود در برج مرجان، تعداد واحدها 112 می باشد  و تقریبا در هر طبقه 4 واحد وجود دارد البته به جز طبقات متصل که کمتر است.

 

متراژ 80 متری:

متراژ های 80 متری برج دارای 35 طبقه مسکونی می باشند که در هر طبقه 2 واحد 80 متری موجود است که در کل می شود 70 واحد.

متراژ های 130 متری: در طبقات متصل وجود دارد در هر طبقه 2 واحد پس در مجموع 24 تا موجود است.

متراژ های 120 متری: در این متراژ ها تعداد واحدها 140 تا و در هر طبقه 4 واحد موجود می باشد.

متراژهای 75 متری: در این متراژ ها به این دلیل که هنوز به طور دقیق نقشه ای ندارد، تعداد واحد ها نیز مشخص نمی باشد.

 

متراژ های 150 متری: در طبقات منفصل 4 واحد و در طبقات متصل 3 واحد موجود است.​​​​​​​