تصور غلط در مورد دیابت نوع 2 به توان و نمی شود در مورد همه چیز دیابت

[ad_1]

شانس شما با دریافت اطلاعات غلط در مورد دیابت بالا هستند. در واقع اولین گام در درمان دیابت باید شناخت وضعیت خوب و یادگیری حقایق است که کمک خواهد کرد که شما را به نگه داشتن آن را تحت کنترل. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد که سنتی رژیم غذایی و ورزش کاهش وزن و دیگر اطلاعات درست است و بالعکس. شما می توانید این راهنمای برای شروع یک اصل در موضوع بحث با دکتر خود.

دیابت – نه یک بیماری جدی

این کاملا اشتباه است. حقیقت این است که دیابت یک بیماری بسیار جدی. در واقع, آن است که طبقه بندی به عنوان یک بیماری مزمن. درست است که دیابت قابل کنترل است اما هنوز هم مسئول مرگ و میر بیشتر در یک سال از ایدز و سرطان در ترکیب در مقیاس جهانی است. آن را نیز یک واقعیت است که 2 از 3 بیماران مبتلا به دیابت مرگ از بیماری قلبی یا سکته مغزی.

دیابت – بیشتر شبیه به یک حکم اعدام

این اصلا درست نیست. در واقع آن را در دست های خود را به اجازه دهید آن را تبدیل به جدی یا نگه داشتن آن را تحت کنترل. با توجه به مطالعات انجام شده در بسیاری از بیماران دیابتی آن است که بسیاری بر این باورند که دیابت است که با توجه به دلایل ژنتیکی. اما پزشکان می گویند که بیماران دیابتی نباید فکر می کنم که آنها درمانده قربانیان این بیماری است. آنها باید سعی کنید به تعادل در شیوه زندگی خود را با به موقع شیوه برای رژیم غذایی سالم و استراحت و تمرین است.

دیابت – به علت چاقی و یا اضافه وزن

دیابت ربطی به اضافه وزن یا چاقی شرایط به عنوان وجود دارد بسیاری از بیماران دیابتی با وزن نرمال در حالی که بسیاری از افراد مبتلا به اضافه وزن منجر به دیابت-زندگی رایگان. آن را می't بود را تکذیب کرد به طور کامل است که وزن یکی از علل دیابت, اما این واقعیت است نه یک طرفه به عنوان عوامل دیگر وجود دارد که در ترکیب با وزن به علت دیابت; برای مثال خانواده پس زمینه است که یکی از عمده.

دیابت – Don't فراموش مقدار ورزش یا شما'll باید قند خون پایین حمله

این تا حدی درست است که اگر شما انسولین یا داروهای دیگر است که باعث می شود انسولین افزایش در بدن شما توصیه به انجام ورزش متعادل و باید یک رژیم غذایی متعادل است. بسیاری از بیماران دیابتی نوع 2 در حال مصرف داروهای دیگر از انسولین; مصرف آنها معمولا استفاده می شود دهان و دندان دیابت دارو به عنوان متفورمین و سیتاگلیپتین که کاملا امن از ایجاد قند خون پایین بی ربط از این مقدار ورزش است که انجام شده است. در واقع یک واقعیت است که ورزش ضروری است برای دیابت و کنترل وزن.

دیابت – انسولین مضر است

دیگر بیماران دیابتی نیز در بر داشت و گفت که آنها به't می خواهید به انسولین به عنوان بستگان خود درگذشت و با توجه به آن است. این یک خالص اسطوره و چنین افرادی نیاز به خارج شدن از این نوع طرز فکر. در واقع کسانی که مبتلا هستند بسیار شایع دیابت نوع 2 به اندازه کافی انسولین در بدن آنها اما مشکل این است که انسولین می کند't درستی. به عنوان یک نتیجه از بدن خود را نمی تواند جذب گلوکز از مواد غذایی خورده شده به طور مستقیم موثر بر لوزالمعده که معمولا به تولید انسولین کافی. این است که چرا این افراد نیاز به تزریق.

من امیدوارم که در بالا ذکر شد اسطوره ها در مورد دیابت و علل آن استفاده از انسولین سابقه خانوادگی مشکلات وزن و داروهای مختلف باید تحصیل شما در مورد آنچه که حقیقت واقعی در مورد دیابت و تمام جنبه های مرتبط با آن.

[ad_2]