تجهیزات تمام دستیاران دندانپزشکی باید آشنا با

[ad_1]

به عنوان دستیار دندانپزشکی شما خواهد شد انتظار می رود برای کمک به دیگر دندانپزشکی کارشناسان در دفتر آزمایشگاهی و محیط های دیگر که تقاضا مراقبت از بیمار است. وظایف مانند ضد عفونی ضد عفونی قبل از روش آماده سازی و آوردن مربوطه ابزار دندانپزشکی و تجهیزات برخی از وظایف اصلی دستیار دندانپزشکی خواهد شد انتظار می رود به انجام.

بیش از و بالاتر از این اگر شما به اندازه کافی ماهر هستند دندانپزشک شما ممکن است همچنین به شما اجازه می دهد برای کمک به او و یا او را در برخی از روش. اما اگر شما واقعا مایل به ایجاد یک تصور و پیشرفت در این زمینه مهم است که شما خودتان را با برخی از زیر تجهيزات و مواد است که شما انتظار می رود برای استفاده از بر اساس یک روال.

1. هوا-آب سرنگ

به عنوان نام نشان می دهد این قطعه خاص از تجهیزات کمک می کند را در هوا یا آب و یا هر دو به دهان بیمار خود را. به عنوان دستیار دندانپزشکی شما ممکن است انتظار می رود برای استفاده از این زمانی که شما نیاز به یک منطقه خاص از یک دهان; برای شستن کردن منطقه پس از یک روش خاص; و یا برای تمیز کردن دور مانده و مایعات به طوری که دندانپزشک شما می توانید همچنان به انجام کار خود را.

آن است که اغلب شاغل زمانی که بیمار شروع به خونریزی و دستیار نیاز به خون. این سرنگ به طور معمول شامل یک کنترل کننده سر است که کمک می کند تا شما را مدیریت تزریق هوا و آب معادل آن و یا هر دو با هم در همان زمان. این سرنگ به طور معمول متصل به دندان شیلنگ که به نوبه خود متصل به ظروف که شامل تحت فشار هوا و آب است. آنها با جابجایی نکته است که اساسا رفتن به بيماران.

2. بزاق بمب افکن ها گرفته

این به لحاظ قطر داخلی ضروری است دندان شلنگ خلاء کمک می کند که دستیاران دندانپزشکی به خورد کردن بزاق از دهان یک بیمار است. از آنجا که بیمار قادر به بستن دهان او در حالی که دندانپزشک مشغول به کار بلع دشوار می شود. این خلاء دندانپزشکی شیلنگ کمک دستیاران در خلاص شدن از انباشته بزاق می سازد که در دهان و مانع کار دندانپزشکان.

به عنوان دستیار دندانپزشکی شما را به استفاده از این بمب افکن ها گرفته تا مطمئن شوید که دندانپزشک و به راحتی ادامه کار بر روی یک بیمار است. این دندان دست قطعه شیلنگ همچنین کمک در از بین بردن آب و خون و دیگر مایعات از دهان بیمار است.

3. حجم بالا Evacuator

شبیه به بزاق به لحاظ قطر داخلی این تجهیزات خاص استفاده می شود برای حذف باقی مانده بزرگتر مانند رنده قطعه از دندان های خود را و اشیاء دیگر که شانس افتادن به دهان بیمار در این دوره به دلیل از روش.

علاوه بر این, شما همچنین ممکن است انتظار می رود برای به دست آوردن آشنایی با تجهیزات و ابزار خاص به ماهیت عمل است که شما در حال کمک به.

[ad_2]