تاریخ مقاربتی

[ad_1]

STD بیماری همه گیر است نه محدود به جوانان امروز – اوه نه. برخی از بیماریهای مقاربتی (و دردناک علمی مشکوک درمان) تاریخ چند صد سال است. بیایید نگاهی به برخی از آنهایی که مسن تر و اسطوره ها در مورد آنها که ناشی از غیر مومن درمان در طول تاریخ از بیماریهای مقاربتی:

تبخال

تبخال در اطراف بوده است پس از زمان یونان باستان – در واقع ما مدیون یونانیان برای نام که تقریبا به معنی “به خزش و یا خزیدن” – احتمالا اشاره به گسترش ضایعات پوستی. اگر چه محلی STD تست در دسترس نیست تا مدت ها پس از این ویروس شناسایی شد و در سال 1919 در اوایل تمدن می توانید ببینید که آن را یک مشکل واقعی – روم امپراتور تیبریوس معرفی ممنوعیت بوسیدن در رویدادهای عمومی را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش. نه چندان شناخته شده در مورد تلاش های اولیه برای درمان این بیماری اما سپاسگزار شما نمی اطراف در طول پزشک Celsus’ تجربی فاز: او حمایت که زخم بود cauterised با آهن داغ!

مشکل قطعا هرگز دور رفت – شکسپیر با اشاره به تبخال به عنوان “تاول آفت” دلالت میزان این بیماری همه گیر. یک باور رایج در آن زمان بود که این بیماری ناشی از نیش حشرات است که به نظر می رسد مانند یک واضح توضیح داده می شود زخم که بیماری مقاربتی ایجاد می کند.

سفلیس

جیوه بود درمان انتخابی برای سفلیس در قرون وسطی – درک از بیماری های مقاربتی را راه و این درمان به هنگام تولد به این بیان: “یک شب در آغوش زهره منجر به یک عمر در عطارد” است. این اداره به صورت خوراکی و یا از طریق تماس مستقیم با پوست هر چند یکی از بعید ترین روش های درگیر گند که در آن بیمار قرار داده شد در یک جعبه بسته با تنها سر خود را مجبور کردن. جعبه حاوی جیوه و آتش سوزی آغاز شد و در زیر آن باعث آن را به vaporise. آن را بسیار موثر بود اما بسیار ناراحت کننده است. چون سفلیس زخم تمایل به نابودی خود به خود پس از یک در حالی که بسیاری از مردم بر این باور بودند درمان با فقط در مورد هر درمان در STD تاریخ!

به عنوان بیماری های مقاربتی شد بهتر درک توانایی به درمان آن افزایش یافته است. در 1908 آرسنیک مواد مخدر بر اساس Salvarsan توسعه داده شد و در حالی که نه 100% موثر بود و یک گام عظیم به جلو است. آن عدم کارایی در فاز سوم از STD منجر به بیماری دیگری که استفاده می شود به عنوان یک درمان: مالاریا. به دلیل آن به نظر می رسید که کسانی که با تب بالا می تواند در درمان سفلیس مالاریا مورد استفاده قرار گرفت برای القاء اولیه تب است که در نظر گرفته شد قابل قبول خطر به دلیل مالاریا می تواند تحت درمان با گنه گنه. پنی سیلین در نهایت محدود هر دو این درمان به STD تاریخ است.

Gonnorhea

قبل از روز از محلی STD تست Gonnorhea بود که اغلب به اشتباه به سفلیس که بدون میکروسکوپ دو بسیار شبیه علائم و اغلب سکوت. البته اگر شما بودند “مبتلا” با بیماری شما در برای تاسف درمان است. با توجه به برخی از سرنگ یافت داخل مری رز طراحی شده برای تزریق مایع جیوه پایین مجرای ادرار از یک خدمه مبتلا به این بیماری است. توسط قرن 19 نيترات نقره بود به طور گسترده ای استفاده می شود مواد مخدر بعد به جای Protargol. یک نقره کلوئیدی جایگزین این و به طور گسترده ای استفاده می شود تا زمانی که آنتی بیوتیک به نجات آمد در 1940s.

بنابراین اگر شما فکر می کنم که محلی STD آزمایش و درمان یک روند دردناک در حال حاضر به فکر فقیر مردمی که تا به حال جیوه و یا آرسنیک درمان همه کسانی که سال پیش – و با تشکر از خدا برای آنتی بیوتیک ها!

[ad_2]