بیمار پرنده حیوان خانگی مراقبت

[ad_1]

مقاله کارگردانی شده است به طور خاص برای پرنده حیوان خانگی صاحبان و در نظر گرفته شده است برای استفاده از آنها به عنوان پایه چگونه به راهنمای مراقبت از درستی برای یک بیمار یا مجروح پرنده. لطفا همیشه به دنبال مشاوره از دامپزشک خود را & آیا استفاده از این ماده به عنوان وسیله ای برای اجتناب از یک دست در معاینه دامپزشکی. این ایده اصلی این مقاله این است که برای کاهش هر گونه استرس به خود را بازیابی پرنده.

1. گرما: بیمار پرندگان را با پرهای خود را fluffed در تلاش برای حفظ گرما. تلاش برای حفظ گرما اماکن بار اضافی در حال حاضر ناتوان پرنده. دامپزشک خود را تعیین خواهد کرد اگر پرنده شما نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما اگر مراقبت در منزل قابل قبول است, من پیشنهاد می کنم ایجاد یک چادر برای نگه داشتن پرنده خود را گرم. پرندگان طبیعی دمای بسیار بالاتر از ما در هر نقطه از 103F-106F. آنچه اغلب احساس گرم به ما می تواند سرد به آنها و این درست است به خصوص در پرندگان بیمار. یک راه ساده برای تامین گرما برای پوشش 1/2 قفس با یک پتو و یک لامپ حرارتی در طرف دیگر به عنوان یک منبع گرما. به طور کلی ما پرندگان بیمار در دماهای محیطی اعم فرم 85-95F. این را تا حد زیادی متفاوت است با فردی پرنده بنابراین مهم است که برای نظارت بر حیوان خانگی خود را به اطمینان حاصل شود که شما در حال ارائه صحیح متوسط و البته به دنبال دامپزشک خود مشاوره. یک پرنده است که بیش از حد گرم خواهد شد که بسیار براق پر و بال برگزار شد و محکم به بدن نگه دارید بال خود را (شانه) کمی دور از بدن خود را و ممکن است نفس نفس زدن. اگر شما هر یک از این نشانه های پرنده خود را بسیار بیش از حد گرم و دمای محیط باید کاهش یابد بر این اساس. برای شب گرما من توصیه با استفاده از یک نور قرمز. بیمار پرندگان درست مانند افراد بیمار نیاز به استراحت و اگر نگه داشته و در زیر چراغ های روشن تمام شب آنها را تبدیل به خواب محروم. همچنین در طول روز مهم است که به ارائه نور, به طوری که ممکن است آنها را تشویق به خوردن می شود و می تواند نظارت. تمام قفس هرگز نباید تحت پوشش در طول روز. من توصیه نمی پد گرمایش به دلیل آن است که بسیار دشوار است برای تنظیم درجه حرارت. اگر یک پرنده است perching و نشسته به طور مستقیم بر روی پد آنها به راحتی می تواند تبدیل به بیش از حد گرم و یا سوخته. و در تجربه من نوزاد پرندگان که در حال مطرح شده در پد و حرارت به سرعت تبدیل شدن به کم آبی و دوباره به موضوع می سوزد.

2. استرس: ناتوان پرندگان نگهداری می شود باید در یک استرس وضعیت. اغلب آنچه به نظر می رسد طبیعی به ما می تواند باعث استرس در پرنده ما دوستان شما. من پیشنهاد می کنم در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک در پرنده خود را با محیط با یک چشم بحرانی برای تعیین آنچه که ممکن است عوامل استرس زا. برخی از آنهایی که مشترک شامل پرنده در مرکز خانه ترافیک با هیچ فرصتی برای استراحت سیگار دود یا ذرات معلق در هوا در پرندگان, محیط زیست, عدم تاریکی/زمان خواب در شب و دیگر حیوانات خانگی و کودکان بیش از حد محرک های بصری (قفس به طور مستقیم در مقابل یک پنجره) رقابت از قفس جفت بیش از حد دست زدن به تغذیه ضعیف و درجه حرارت زیاد (مانند پرندگان نگهداری در آشپزخانه). من توصیه می کنند که بیمار پرندگان چپ در قفس و مجاز به آرامی نیروی تازه یافتن. فکر می کنم از این به عنوان استراحت در بستر برای حیوان خانگی خود را! بیش از حد دست زدن به استرس می تواند پرنده و نیاز پرنده به استفاده از کالری های اضافی. اگر پرنده قرار دارد با پرندگان دیگر آن است که معمولا به حذف این پرنده را در یک قفس. برخی از پرندگان می تواند تبدیل به بیش از حد تاکید کرد که جدا از مستعمره بنابراین شما باید به دنبال دامپزشک شما مشاوره در مورد چگونه به قفس خود بیمار حیوان خانگی. اما به طور کلی از بین بردن پرنده از این گروه را کاهش می دهد استرس از رقابت برای تغذیه و اجازه می دهد برای درمانی به راحتی و بهتر نظارت است. البته اگر بیماری عفونی مشکوک است و سپس حیوان خانگی باید نقل مکان کرد و به انزوا قفس و حداقل یک اتاق جداگانه – ترجیحا یک خانه جداگانه با دیگر پرندگان است.

3. تغذیه: اگر دکتر شما ساخته شده توصیه های غذایی در حال حاضر است زمان برای پیاده سازی تغییر دهید. تغییر در نوع رژیم غذایی باعث استرس زیادی به پرنده خود را و باید زمانی آغاز شد که پرنده را بازیافت. همیشه بحث در مورد چگونگی و زمانی که به تغییرات در رژیم غذایی خود را با حیوان خانگی ، به طور کلی توصیه من ارائه تمام پرنده غذاهای مورد علاقه در طول بیماری از آنجا که بسیاری از پرندگان بیمار تبدیل به داستان می شود و می تواند از دست رفته به علت گرسنگی است. اگر پرنده شما به طور معمول یک seedeater اما در حال حاضر نمی خوردن سعی کنید با قرار دادن millets اسپری در قفس است که بسیاری از پرندگان لذت ببرید. چیزی که مهم است به یاد داشته باشید که آن را گرفته و سال به سال برای پرنده شدن دچار سوء تغذیه هستند و این نمی تواند اصلاح شود در یک روز یا یک هفته. آهسته تغییرات ضروری برای بیمار پرنده. اگر شما قادر به حیوان خانگی خود را به غذا خوردن او/او باید در بیمارستان بستری شود به صورت گاواژ به تغذیه و مراقبت بیشتر. پرندگان باید میزان سوخت و ساز بالا و می تواند به سرعت از گرسنگی مردن. یک پرنده حیوان خانگی متوقف می شود که غذا خوردن باید همیشه فرض بر این بود بدحال قطعا پتانسیل برای مرگ حاضر است. در نهایت اگر پرنده خود را به دست پرورش کودک است و نه خوردن به دلیل بیماری شما اغلب می توانید برگرداندن آنها را به دست تغذیه (سرنگ تغذیه) در طول دوره نقاهت. یک دست خوب پرورش فرمول باید استفاده شود. این فرمول باید با آب گرم مخلوط به عنوان کارگردان در کیسه و ارائه به پرنده. نه نیروی پرنده به خوردن. صاحبان حیوان خانگی هرگز نباید نیروی خود را تغذیه پرندگان. یک پرنده به راحتی می توانید aspirate (استنشاق مواد غذایی) و توسعه پنومونی و نیروی تغذیه باعث استرس زیادی به پرنده خود را. بازگشت به تغذیه است که تنها استفاده برای کسانی که پرندگان که با میل و رغبت قبول تغذیه از سرنگ. اگر دست تغذیه فرمول باید گرم صحیح (به دنبال مشاوره در فرمول کیسه و که خود دامپزشک) برای جلوگیری از مواد غذایی می سوزد از داغ شدن بیش از حد فرمول و محصول استاز از فرمول تغذیه در بیش از حد سرد درجه حرارت.

4. درمانی: مسیرهای: 1. تزریقی, 2. در آب و یا مواد غذایی 3. موضعی 4. دهان من ترجیح می دهم نه برای خود درمانی در حیوان خانگی آب یا مواد غذایی. دارو داده می شود و در این راه اغلب باعث تغییر در طعم و مزه و می تواند به طور بالقوه باعث پرنده خود را به کاهش مصرف غذا و آب. همچنین زمانی که دارو قرار داده شده در مواد غذایی و یا آب آن را بسیار دشوار است برای تعیین چه مقدار از دارو حیوان خانگی است در واقع مصرف. در نتیجه به نظر من بهترین راه تزریقی و خوراکی. موضعی دارو اغلب است نه استفاده به عنوان حیوان خانگی و باعث چرب و پر.

قبل از گرفتن پرنده خود را به صفحه اصلی شما باید نشان داده شود که چگونه به طور مناسب درمانی خود پرنده توسط پزشک یا تکنسین. به طور خلاصه بیمار برگزار می شود باید در حالت نشسته و سرنگ حاوی دارو باید به آرامی معرفی شده از سمت چپ دهان و زاویه دار به سمت راست. اکثر پرندگان تلاش خواهد کرد به نیش سرنگ اجازه می دهد آن را به راحتی معرفی به حفره دهان. به آرامی کاهش پیستون در سرنگ به توزیع دارو به بخش پایین تر از منقار. اگر حیوان خانگی مبارزات در حالی که درمانی توقف برای چند لحظه و سپس دوباره سعی کنید. شما باید به توصیه دامپزشک خود را اگر شما قادر به درمانی حیوان خانگی خود را. دارو را می توان مخلوط با یک طعم دهنده (FlavorX) کمک خواهد کرد که به کاهش برخی از مقاومت است. گاهی اوقات بسته به علت درمان پزشک شما ممکن است قادر به بلند اقدام تزریق در محل دارو اما این محدود استفاده می کند و در نتیجه در دسترس است برای هر حیوان خانگی.

5. پیگیری امتحانات: به محض این که بیماری تشخیص داده شد در حیوان خانگی خود را از او گرفته شد به دامپزشک برای از طریق معاینه فیزیکی و کار تشخیصی-up از جمله تست آزمایشگاهی. متاسفانه بسیاری از مردم خواهد شد که حیوان خانگی خود را در حال بهبود است و درک نمی کنند که پیگیری لازم است. من همیشه پیشنهاد می کنم rechecking بیمار در فواصل متغیر بسته به دولت از کار افتادگی. به بررسی مجدد آزمون اجازه می دهد تا شما را به ارزیابی پاسخ بیمار به درمان و مالک پیروی از دستورالعمل حذف. چند بار در این دوره از درمان حیوان خانگی عجیب و غریب درمان باید تغییر تا حدودی برای اطمینان بهترین پاسخ است. این rechecks نیز استفاده می شود به عنوان راهی برای تقویت تغییرات مورد نیاز برای پرنده به سالم باقی می ماند. علاوه بر این آزمایشگاه ارزش ها را می توان دوباره بررسی کردیم تا اطمینان حاصل شود که بیمار واقعا دوره نقاهت و نه تنها احساس خوبی به اندازه کافی و دوباره از سر پنهان کردن هر گونه ضعف است. من نمی توانم استرس اهمیت این پیگیری به اندازه کافی بسیار مهم است برای سلامت پرنده شما.

مهمتر از همه به دنبال مشاوره از دامپزشک خود را و سوال بپرسید تا اطمینان حاصل شود که شما به طور کامل درک آنچه مورد نیاز است از شما به حیوان خانگی خود را به عقب به سلامت.

[ad_2]