بیماران دیابتی می تواند منجر به یک زندگی عادی

[ad_1]

اگر شما فکر می کنم که تغذیه مورد نیاز است که توسط یک دیابتی متفاوت است که مورد نیاز توسط یک غیر دیابتی شما نمی تواند اشتباه است. در واقع از آنجایی که بیماران دیابتی خطر متاثر از بیماری های قلبی و سکته مغزی آنها باید بیشتر غذاهایی که می تواند در بهبود تراکم بالا Lipo پروتئین (HDL) سطح. HDL چیزی جز کلسترول خوب است که قادر به نفی اثرات تراکم کم Lipo پروتئین (LDL) است که کلسترول بد است. این کلسترول بد ممکن است تشکیل پلاک در دیواره عروق خونی و این ممکن است مانع جریان خون به قلب است که به علت حملات قلبی است. بنابراین بیماران دیابتی باید سبب توجه بیشتر در چه بخورند.

این باعث می شود آن را لازم برای بیماران دیابتی به یادگیری چه هستند غذاهایی که برای آنها خوب و چه بد برای آنها. اولین چیزی که بیماران دیابتی باید به یاد داشته باشید این است که هر زمان که آنها غذا خوردن آنها باید از خوردن مقدار متوسط. آنها همچنین باید سعی کنید برای حفظ منظم زمانبندی برای خوردن مواد غذایی خود را. اگر وجود دارد اجتناب ناپذیر تاخیر در غذا خوردن خود را منظم مواد غذایی آنها باید هر چه eatables که در دسترس هستند. تنقلات مانند چند بیسکویت و یک فنجان چای ممکن است ایده آل هنگامی که چنین شرایطی بوجود می آیند. آن را نیز کاملا ضروری است که آنها باید از خوردن بسیاری از غذاهای با فیبر مانند میوه های تازه و سبزیجات از جمله سبزیجات برگ سبز و لوبیا و غذاهای ساخته شده با غلات سبوس دار.

بهتر است آنها مشورت یک پزشک و یک متخصص تغذیه برای اتخاذ خوب و مغذی, رژیم غذایی رژیم. چک کردن قند خون به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و مصرف مناسب داروها تجویز شده توسط پزشک نیز بسیار مهم است. برخی از پزشکان اصرار دارند که برخی از قرص ها و داروهایی که معمولا برای دیابت تجویز می شوند باید 10 تا 30 دقیقه قبل از مصرف وعده های غذایی. این نقطه نیاز به روشن شدن از کارشناسان در این زمینه است.

گاهی رژیم غذایی تغییرات ممکن است توصیه پزشک و متخصص تغذیه بسته به سطح گلوکز خون. پیوستن به یک رژیم غذایی سخت رژیم بسیار بهتر است.

بیماران دیابتی نیز توصیه به بررسی خود پا اغلب به دلیل وجود بریدگی و زخم آنها را التیام بخشد نه به راحتی. بنابراین آنها باید به حرکت با دقت به طوری که آنها نمی تواند چنین صدمات. آنها باید نگه داشتن پاهای خود را تمیز و بهداشتی است که برای شستن آنها را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و هر زمان که آنها می آیند به خانه از خارج توصیه شده است. پس از شستن پا, آنها باید آنها را خشک به طور کامل. بهتر است اگر آنها استفاده از یک نرم صابون حمام می کند که حاوی مواد شیمیایی و آب ولرم برای پاک کردن پای خود را. آنها همچنین باید به طور منظم برش ناخن از دست و پای خود را. آنها همچنین توصیه می شود در برابر راه رفتن بر. در حالی که نشسته همچنین آنها باید نگه داشتن پاهای خود را در یک موقعیت بالا برای تسهیل به خوبی تنظیم گردش خون است.

این مراحل ساده که یک دیابتی باید برای اجتناب از عوارض دیگر است که ممکن است بوجود می آیند به علت این بیماری است. آنها می توانند یک زندگی عادی اگر آنها اتخاذ این مراحل.

[ad_2]