بک لینک چیست؟

لینک های طبیعی بدون هیچ گونه اقدام از طرف صاحب سایت تولید می شود، به طور مثال یک شخص در وبلاگ خود براساس تجربه یا علاقه به یک سایت لینک می دهد و بعبارتی آن را معرفی میکند، به اینگونه لینک ها، لینک طبیعی گفته می شود. از شما میخواهیم اگر تجربه ای در زمینه لینک سازی دارید، و یا هرگونه سوال و پیشنهاد را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. این صفحه تنها نتایج نظرسنجی 1000 نفر در مورد بهترین مکانهای زندگی را نمایش میدهد. تا قبل از سال 2018 ، هر وب سایتی که می توانست بک لینک های بیشتری بدست آورد یا خریداری نماید ، در مدت زمان کمی رتبه خود را در نتایج جستجو ارتقا می داد. در حالت داشتن PBN میتوانید بدون هیچ هزینه ای و در کمترین زمانن ممکن آن کلمه را بیاورید صفحه اول و تقریباً تمام آن ۸۰ میلیون تومان تو جیب خودتان خواهد رفت . در این حالت باید خودتان دست بکار شوید و سئوی خارجی را انجام دهید که مهمترین اصل سئوی خارجی در طبیعی بودن یا حداقل طبیعی نمایش دادن آن است. بسیاری از افراد سئو خارجی را همان لینک بیلدینگ (link building) میدانند، اما آیا واقعاً اینگونه است؟

البته هرچه بیشتر باشد ، بهتر است. شبکه های اجتماعی نیز جزئی از فاکتورهای سئو خارجی محسوب می شوند که برای گرفتن رتبه های بهتر باید در آنها فعالیت کنید . تنها نکته ای که باقی می ماند این است که شما باید یک وب سایت مشابه حوزه کسب و کار خود پیدا کنید که ارزش ارسال پست مهمان را داشته باشد و این امکان را به شما بدهد. اعتبار یا همان آتوریتی، واژه ای است که مفهوم خود را به خوبی توضیح می دهد. ارائه یک ابزار ارزشمند – به صورت رایگان – یکی دیگر از روشهای خوب برای جلب توجه و بکلینک است که تأثیر عمیق و طولانی مدت در بهبود سئو خارجی دارد. استفاده از نرمافزار بهعنوان یک سرویسمدلهای شغلی استفاده از نرمافزار بهعنوان یک سرویس (SaaS) سالهای زیادی منتظر ارائه بودند. در بهینه سازی وب سایت با سئو خارجی سایت یا Off Page Seo بهینهسازی سئوی خارجی میتوانید از شبکههای اجتماعی نیز استفاده کنید که میتواند شکل دیگری از لینک بیلدینگ باشد. شما میتوانید در شبکههای اجتماعی بعد از ایجاد پروفایل مقالات خود را به اشتراک بگذارید.امروزه شبکه های اجتماعی جز زندگی هرکسی شده است و اکثر مردم عضو حداقل یکی از شبکه های اجتماعی می باشند.

هر کاربری در صورت تمایل می تواند این مقاله را در شبکههای اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد یا این که از وبلاگ وسایت خود به این مقاله لینک بدهد.به عبارت دیگر با این کار به موتورهای جستجو اعلام میکنیم که این صفحه دارای اطلاعات مفید و ارزشمند است. سایت هایی وجود دارند که شما می توانید ویدئو های مربوط به کسب و کار اینترنتی خود را در آن قرار دهید مانند آپارات و یوتیوب. 3-بیشتر در معرض دید قرار گرفتن : رتبه بندی عالی تر همچنین به معنای بیشتر در معرض دید قرار گرفتن است به این دلیل که، هنگامی که یک وبسایت در رتبه های بالاتر قرار گیرد، لینک های بیشتر، بازدیدکننده بیشتر داشته و بیشتر در رسانه های اجتماعی به آن اشاره می شود. بعنوان مثال “بک لینک” مثال خوبی از سئوی خارجی سایت می باشد مخصوصا اگر لینک سایت ما در سایتی باشد که رتبه بالاتر و بهتری نزد گوگل دارد.از موارد رایج در این زمینه قرار دادن لینک در سایت های معتبر میباشد.

هر چقدر تعداد لینک بیشتری از سایت شما در سایر صفحات قرار بگیرد، ممکن است گوگل شما را در نتایج بالاتر نشان دهد. در خصوص بقیه کسب وکارها نقد و بررسی بنویسید یا از کاربران خود بخواهید که در خصوص کسب وکار شما نقد وبررسی بنویسند و آن را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهند.در بهینه سازی وب سایت با سئو خارجی سایت یا Off Page Seo بهترین منبع برای سئو خارجی نقد و بررسی است چونکه می تواند لینک های زیادی را به سایت شما هدایت کند. چگونه برخی از وب سایت های رقیب شما با یک بروزرسانی ساده، تمام تلاشی که شما برای کسب رنک یک کشیده بودید را کنار زده و در جایگاه شما قرار می گیرند (آن هم بدون محتوای با کیفیت)؟ بر خلاف وجود یک باور اشتباه که فکر می کند داشتن SSL مستقیما باعث افزایش رتبه سایت می شود و بهینه سازی وب سایت با سئو خارجی سایت یا Off Page Seo یا داخلی را بهتر می کند، SSL یک مفهوم بسیار مهم و متفاوت از سئو است که به امنیت می پردازد. به تمامی بک لینک های یک سایت که با جزئیات می توان به آنها دسترسی داشت Backlinks Profile گفته می شود.

در نگاه اول، اینطور به نظر میرسد که محتوای آن کاملا ارزشمند است، پس داشتن چنین رتبهای خارج از تصور نخواهد بود. آیا داشتن PBN لازم است ؟ لازم به ذکر است که این موضوع دقیقا همان Page authority و Domain authority توسط Moz نیست و قطعا تعریف آن در گوگل، با سایر تعاریف تفاوت هایی دارد. درحالیکه صفحه ای که در تصویر زیر مشاهده میکنید از شایستگی بیشتری برخوردار است. این مرحله به معنی اصلاح و رفع تمام اشتباهات گرامری، اشتباهات منطقی، اشتباهات دستور زبانی مانند ویرگول ها، خط فاصله و غیره است. تصاویر خود را در سایت های محبوب و مشهور و عام پسند به اشتراک بگذارید، این باعث می شود از طرف سایت های معتبر و با ارزش بک لینک دریافت کنید، که اعتبار و قابل اعتماد بودن سایتتان را افزایش خواهید داد.اگر در سایت خود برای محصولات یا هر قسمتی دیگر از عکس استفاده می کنید، می توانید این عکس ها را در وب سایت های به اشتراک گذاری عکس مانند انیستاگرام و… همچنین می توانید سایت خود را مجهز به نقشه سایت ، راهنمای تجاری، محلی و غیره کنید. بنابراین ، تصمیم با خود شماست که آیا از این روش لینکسازی استفاده کنید یا نه.

در صورتی که اگر از انکر تکستهای یکسان هنگام لینک سازی استفاده کنید قطعا خیلی زود توسط الگوریتم پنگوئن جریمه خواهید شد. بخش بزرگی از آن توسط لینک بیلدینگ یا لینک سازی خارجی صورت میگیرد اما درواقع سئو خارجی فراتر از این است. ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد. وقتی کالای شما به فروش میرود از طریق گوگل از مشتریان خود بخواهید که در مورد کالای خریداری شده نظر بدهند، این کار در صورتی که مشتریان از کالای شما رضایت کامل داشته باشند جواب می دهد این یک روش سئو خارجی در بازاریابی اینترنتی است. به زبان ساده٬ بک لینک هایی که به صورت طبیعی توسط نویسنده یا مدیر سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مرتبط به سایت شما ایجاد شده باشند بک لینک خوب نامیده میشود. به صورت غیراصولی و در تعداد بالا به سایت داده میشوند و ظاهری طبیعی ندارند. احتمالاً سایتهایی با اعتبار بالا وجود دارند که هنگام پیشبرد وبلاگ خود از آنها استفاده می کنید.