بواسیر درمان های طبیعی با استفاده از تنقیه

[ad_1]

اگر شما مبتلا به هموروئید شما می دانید چقدر سخت می توان آن را به اجرا خود را روز به روز کسب و کار. درد, خارش و خونریزی و سوزش می تواند غیر قابل تحمل در زمان. در اغلب موارد بسیاری از مردم هرگز متوجه شروع بواسیر و فقط تعجب است که چیزی اشتباه است در جایی. به عنوان سریع به عنوان بواسیر به نظر می رسد آنها می توانند ناپدید می شوند به عنوان آنها نیست یک بیماری جدی است. شما ممکن است بخواهید برای شروع درمان بیماری بلافاصله شما شروع به دیدن علائم زیرا اگر غفلت از آن ممکن است باعث عوارض جانبی.

پس از بواسیر یک بیماری جدی است به همان رویکرد چرا استفاده از مقدار زیادی از پول در یک روز غیر جدی وضعیت ؟ شما می توانید درمان بواسیر در خانه با استفاده از درمان های خانگی. اول استفاده از تنقیه یا زاج سفید ریشه چای bayberry پوست یا سفید پوست درخت بلوط. این پاک کردن منطقه و کاهش تورم و درد و سوزش. پاکسازی حذف ناخالصی که سم خون را در مورد تورم.

هنوز در نقطه قوی چای با استفاده از witch hazel پوست و tablespoonful زرد تیره ریشه یا سلنیوم در محل زرد تیره ریشه. اضافه کردن مخلوط را در یک فنجان آب جوش. برای بواسیر استفاده از یک کودک سرنگ و یا یک شیشه سرنگ برای تزریق این مخلوط در داخل از طریق مقعد است. به عنوان خارجی بواسیر درمان, خیس خوردن توپ پنبه را به این مخلوط و اعمال بر روی منطقه آسیب دیده. علاوه بر گرفتن تسکین فوری, این درمان را هموار راه را برای فرایند درمان طبیعی.

برای موارد شدید بواسیر, شما می توانید با استفاده از نفت سفید با تزریق آن در داخل و یا استفاده از آن بسته به محل بواسیر است. با استفاده از آب لیمو به همان شیوه نیز بسیار عالی درمان هموروئید. در هیچ زمان بواسیر شروع به ناپدید می شوند و شما نمی توسل به دردناک و گزینه های گران قیمت از اعمال جراحی و یا گزینه های گران قیمت از سنتز درمان است.

[ad_2]