بهداشت و درمان جایگزین درمان برای آبیاری بینی

[ad_1]

این Laryngoscope یک همکار مجله آمریکایی Laryngological, Rhinological و Otological جامعه اخیرا نتایج یک پژوهش آمریکایی که در نظر سنجی 211 بیماران مختلف با بینی شرایط التهابی از جمله آلرژی است. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که استفاده روزانه از بینی پاک کننده با آب نمک به طور قابل توجهی در بهبود بسیاری از پارامترهای تجربه ناراحتی. آن را نیز نشان داد که آبیاری بینی پتانسیل برای بهبود کیفیت کلی زندگی و هزینه درمان موثر.

مزایای بینی شستشو

آبیاری بینی که بهداشت شخصی تمرین که شامل سیل حفره بینی با محلول سرم گرم. هدف از آبیاری است که برای روشن کردن بیش از حد موکوس و ذرات در حالی که مرطوب کننده حفره بینی. یا پر از مایع سرنگ مانند Nasaline® و یا یک گلدان Neti® می تواند مورد استفاده قرار گیرد. Nasaline توسعه یافته توسط یک تیم از سوئد گوش و بینی و گلو متخصصان است. گلدان Neti شده اند استفاده می شود در هند و جنوب شرق آسیا برای قرن ها برای پاک کردن معابر بینی و سینوس و هنوز هم به طور گسترده ای استفاده می شود امروز در سراسر جهان.

عمل آبیاری بینی/شستشو قرار گرفته است به تست بالینی و یافت شده است به امن و مفید با ظاهری هیچ عوارض جانبی. یک بینی شستشو خواهد شد:

حذف موکوس و آلودگی معابر بینی و سینوس;

کمک به جلوگیری از بیماری های دستگاه تنفسی;

از بین بردن آلرژی و سرماخوردگی و سینوزیت;

کمک در درمان سردرد و میگرن و

حذف احساس خواب آلودگی, ساخت سر احساس روشن و نور است.

آبیاری بینی درمان

وجود محصولات مختلف در بازار است که ادعا برای پاک کردن معابر بینی و سینوس های هوایی بسیاری از داروهای تجویزی و یا بیش از حد محصولات که پر از مواد مصنوعی. Nasaline و گلدان neti طبیعی-درمان جایگزین است. آنها آرام و آسان برای استفاده.

پزشکان توصیه می کنند آبیاری بینی برای درمان علائم مرتبط با سرماخوردگی آنفولانزا و آلرژی یا سایر سینوس های مرتبط با عفونت.

پس چگونه آنها استفاده می شود ؟

Nasaline: انحصاری سیلیکون نکته طراحی شده است که به صورت چسبیده متناسب در اکثر بزرگسالان سوراخهای بینی. نوک تولید کننده چرخشی جریان زمانی که راه حل شور را وارد بینی شستشو دور مضر و تحریک کننده ذرات. به سادگی پر کردن Nasaline سرنگ با 2 اونس از محلول سالین و تجربه عاری از مواد مخدر رهایی از روزمره بینی و سینوس بیماری.

گلدان Neti: این یک بازی جالب گلدان کوچک است که به نظر می رسد مانند یک چای در گلدان. آن است که برای استفاده در حال اجرا یک راه حل شور را از طریق معابر بینی. آن را مرطوب پاک کردن معابر بینی و کمک به جلوگیری از عفونت.

برای استفاده از گلدان neti به سادگی آماده سازی محلول سالین با اضافه کردن 8 اونس از آب گرم و یک چهارم قاشق چای خوری غیر از نمک یددار گلدان. به نوبه خود سر خود را به سمت و قرار دادن دهانه به بالای سوراخ بینی. افزایش گلدان neti بنابراین راه حل شور جریان به بینی و از پایین سوراخ بینی.

“کاربران همچنین می توانید افزایش مزایای بینی را بشویید. برای گلدان neti استفاده از گلدان neti نمک و شستشو در دسترس هستند” تام Maroney مدیر عامل بنر محصولات درمانی گفت. “برای Nasaline کاربران مکمل املاح نیز مفید است.”

Bannertherapy.com یک سایت تجارت الکترونیک ارائه می دهد که درمان فیزیکی, آبگرم, درمانی, ماساژ درمانی کایروپراکتیک و درمان های جایگزین محصولات لوازم و تجهیزات. آنها همچنین باید یک انتخاب گسترده ای از, توانبخشی, هومیوپاتی, و بهداشت حرفه ای محصولات.

Maroney توصیه می کند که پس از استفاده از گلدان neti کاربران ممکن است ساده زیر را انجام دهید ورزش قبل از دمیدن بینی خود را: به جلو خم از لگن و کمر سر حلق آویز کردن و به نوبه خود سر خود را از یک سمت به سمت.

برخی از پزشکان توصیه می کنند “خشک کردن” سینوس در این مرحله به سرعت در حال تنفس در داخل و خارج از طریق هر دو سوراخ بینی.

در نتیجه این که آیا شما انتخاب می کنید Nasaline یا گلدان neti شما مطمئن برای راضی با نتایج حاصل از این درمان های طبیعی جایگزین خواهد شد و در آغوش این جایگزین مراقبت های بهداشتی شیوه برای ایجاد یک تغییر مثبت در سلامت شما.

[ad_2]