بهترین لامپ خودرو و مناسب ترین چراغ جلو کدام است ؟

اگرچه بهترین چراغ های جلوی اتومبیل سوختن را تضمین نمی کنند خرید بهترین چراغ جلو خودرو اینجا کلیک کنید ، اما شما باید بهترین چراغ های جلو اتومبیل را برای رعایت قانون ، ایجاد امنیت و محافظت از جان سرنشینان انتخاب کنید. چراغ های جلو یکی از مهمترین قسمتهای ماشین مخصوصاً هنگام رانندگی در شب است ، بنابراین باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید. خرید بهترین چراغ جلو خودرو در این مقاله توربوماگ ، نکات بسیار مفیدی در مورد انتخاب بهترین چراغ اتومبیل خواهید یافت.

فروش لامپ led خودرو

 

بهترین چراغ ماشین؛ چگونه می توان بهترین چراغ اتومبیل را شناخت؟
بسیاری از مردم بر این باورند که از آنجا که خودروها خرید بهترین چراغ جلو خودرو با لامپ های معمولی به بازار عرضه می شوند ، باید بلافاصله پس از خرید ماشین و دریافت آن ، لامپ ها را تعویض کنند. نظر این افراد کارشناسی نیست ، زیرا شرکت های اتومبیل سازی از چراغ هایی متناسب با طرح ، نوع سیم کشی و قطعات خودرو استفاده می کنند. در گروه اتومبیل ها از نظر سیستم روشنایی ، می توان آنها را به سه دسته تقسیم کرد: اتومبیل هایی که از لامپ های معمولی استفاده می کنند ؛ اتومبیل هایی که چراغ های بهینه و درخشان دارند خرید بهترین چراغ جلو خودرو و خودروهایی لوکس و دارای چراغ های ویژه تری.

بهترین لامپ خودرو

 

لامپ های هالوژن

لامپ های هالوژن و زنون معمولاً در اتومبیل های لوکس خرید بهترین چراغ جلو خودرو و گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرند. در ایران لامپ های زنون علی رغم گران بودن در مقایسه با سایر مدل ها ، از محبوب ترین لامپ های چراغ های جلو و عقب هستند ، به طوری خرید بهترین چراغ جلو خودرو که بسیاری از افرادی که ماشین معمولی دارند ، به سراغ این لامپ ها می روند ؛ اما لازم به ذکر است که بسیاری از این لامپ ها به روش استاندارد تولید نمی شوند. لامپ زنون در بین جوانان خرید بهترین چراغ جلو خودرو محبوبیت بیشتری دارد.

 

طبقه بندی لامپ ها بر اساس ساختار
لامپ های LED: اندازه کوچک و مصرف انرژی کم از خرید بهترین چراغ جلو خودرو مزایای لامپ های LED است. از جمله نکات منفی این نوع لامپ ها می توان به قیمت بالای آنها و گرمای شدید تولیدی آنها اشاره کرد. ساختار این نوع لامپ ها با دو حالت بعدی متفاوت است ، زیرا پس از دریافت ولتاژ مورد نیاز ، فقط قسمت بالایی روشن و قسمت پایین خاموش می شود خرید بهترین چراغ جلو خودرو تا گرمای زیادی تولید نشود.

بهترین لامپ چراغ جلو 206

 

لامپ هالوژن: چراغ جلو اکثر اتومبیل ها دارای خرید بهترین چراغ جلو خودرو یک لامپ هالوژن است. حباب شیشه ای حاوی گاز هالوژن در این لامپ با کمک یک رشته نازک تنگستن نور سفید ایجاد می کند. یک چراغ جلو که از این نوع لامپ ها بهره می برد ، نور سفید شدیدی خرید بهترین چراغ جلو خودرو منتشر می کند که با گرمای زیاد همراه است.

لامپ زنون (HID): لامپ های زنون ، مانند لامپ های هالوژن ، سفید هستند ، با این تفاوت که چهار برابر روشن تر هستند. نوع فناوری به کار خرید بهترین چراغ جلو خودرو رفته در این لامپ ها باعث می شود که حرارت کمتری تولید کنند و عمر بیشتری نسبت به لامپ های هالوژن داشته باشند. نکته منفی این لامپ ها این است که شدت نور آنها رانندگان سایر ماشین ها را ناراحت می کند. علاوه بر این ، هزینه خرید ، نگهداری و نگهداری این لامپ ها بسیار خرید بهترین چراغ جلو خودرو زیاد است.

روش افزایش نور چراغ خودرو

 

برای خرید انواع چراغ و چراغ اتومبیل از فروشگاه اینترنتی توربویدک کلیک کنید!

انواع لامپ اتومبیل

با توجه به مزایا و معایب انواع لامپ ها از نظر ساختار خرید بهترین چراغ جلو خودرو ، می توان نتیجه گرفت که هیچ یک از لامپ های فوق از دیگری برتری ندارند و هر یک ساختار خاص خود را دارند. اگر به دنبال لامپ مناسب اتومبیل خود هستید ، باید قبل از تعویض آن به استاندارد اتومبیل خود توجه کنید. به عنوان مثال ، استفاده از چراغ های رنگارنگ و روشن برای خرید بهترین چراغ جلو خودرو خودرویی که از نظر ارتفاع قابل تنظیم نیست ، برای رانندگان سایر خودروها آزار دهنده خواهد بود.

قویترین لامپ h7

 

بهترین چراغ ماشین؛ نکاتی برای انتخاب خرید بهترین چراغ جلو خودرو بهترین لامپ خودرو
بعضی اوقات رانندگان انتقاد می کنند که چرا در دفترچه راهنما مشخص نشده است که کدام لامپ برای ماشین ما مناسب است؟! در پاسخ به این سوال باید گفت حتی اگر از بهترین چراغ اتومبیل استفاده کنید ، عمر مفید آن مشخص نیست. میزان ولتاژ وارد شده به لامپ ها و حداقل و حداکثر طول عمر آنها (ولتاژ وارد شده به لامپ ها خرید بهترین چراغ جلو خودرو مقدار مشخصی دارد که نباید از آن بیشتر شود) ، تنها اطلاعات اعلام شده توسط سازنده است.

لامپ زنون

توجه به نکات مهم زیر در انتخاب بهترین لامپ اتومبیل بسیار به شما کمک می کند:

برای تعویض لامپ ها ، فقط به نوع سوکت و اتصالات خرید بهترین چراغ جلو خودرو لامپ جدید توجه کنید تا شبیه به لامپ قبلی باشد.

بهترین لامپ h7

توجه داشته باشید که هرچه لامپ بیشتر باشد ، عمر آن نیز کوتاهتر است. بنابراین به سمت لامپهای پر قدرت عجله نکنید. اگر قصد خرید چنین خرید بهترین چراغ جلو خودرو لامپ دارید ، حتماً از دوشاخه و پریزهای مخصوص استفاده کنید.

انتخاب یک لامپ پر زرق و برق و خاص برابر است با فاصله شما از استاندارد ها.

توجه: سوختن یکی از چراغ های جلو باعث خرید بهترین چراغ جلو خودرو افزایش میزان جریان الکتریکی وارد لامپ سالم می شود. در صورت مشاهده این مورد ، چراغ روشن شده را در اسرع وقت تعویض کنید.

در همین حال ، به گفته رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهنمایی و رانندگی ؛ “تغییر میزان استاندارد نور و رنگ چراغ های جلو خودرو مصداق بارز نقص فنی است و جریمه 50000 تومانی را در پی خواهد داشت.” از این رو؛ انتخاب بهترین چراغ خرید بهترین چراغ جلو خودرو اتومبیل همچنین شامل انتخاب یک لامپ استاندارد است که توسط قوانین هر کشور تأیید شده است.

 

برای خرید آنلاین چراغ های پروژکتور تیبا کلیک کنید!

چراغ جلو

بهترین چراغ ماشین؛ انواع لامپ اتومبیل خرید بهترین چراغ جلو خودرو را بشناسید.
اولین تصویری که از اتومبیل ها به ذهن خطور می کند ، نمای جلو است. به همین دلیل اکثر مردم اینقدر به چراغهای جلوی خود اهمیت می دهند. بسیاری از افرادی که به ظاهر چراغهای جلو اهمیت می دهند از اینکه چراغهای جلو اتومبیل مهم نیستند خرید بهترین چراغ جلو خودرو ، مهم نیست که چقدر b