بهترین شیوه استفاده از  دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی در خصوص ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن چیست؟

نیمی از جامعه کنونی ما را زنان تشکیل داده اند. هم در تربیت فرزند و رشد جامعه  تاثیر فراوانی دارند. بعضی از بیماری ها فقط مختص زنان جامعه است و روش های گوناگونی برای درمان وجود دارد. کم اطلاعی باعث بروز مشکلات جدی تر در سلامتی آن ها می شود و دلیل اصلی آن ترس، خجالت و حتی فکر بسته خانواده در این زمینه است. شما با استفاده از مشاوره از زنان و زایمان می توانید بهترین درمان را در زمینه بیماری خود دریافت کنید.

بهترین شیوه استفاده از  دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی در خصوص ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن چیست؟

 

عفونت قارچی واژن و راه های درمان آن

عفونت قارچی معمولا با سوزش و خارش، ترشحات با بوی بد بروز  می کند و در بین زنان بسیار شایع است. همه سنین با این بیماری درگیر می شوند.

علائم عفونت قارچی دستگاه تناسلی

  1. خارش، سوزش و درد در ناحیه تناسلی یا زیر شکم
  2. به وجود آمدن دانه های قرمز رنگ روی واژن
  3. ترشحات غلیظ پنیری فرم
  4. درد زیاد هنگام ادرار یا نزدیکی

درمان عفونت واژن

بهتر است در این زمینه از پزشک زنان و زایمان کمک بگیرید. اگر امکان خارج شدن از خانه را ندارید می توانید از سایت های معتبر درباره ی این موضوع و توسط پزشک متخصص مشاوره آنلاین دریافت نمایید. معمولا از کرم، پماد، شیاف و قرص های آنتی بیوتیک برای درمان استفاده می شود.

علل تیرگی دستگاه تناسلی

بسیاری از زنان امروزه با آن مواجه هستند. علت اصلی آن پوشیدن شلوار تنگ که به مرور زمان باعث تیرگی ناحیه تناسلی می گردد. حتی استفاده از تیغ به خصوص تیغ هایی که تیزی خود را از دست داده اند و پیاده روی طولانی مدت همگی تاثیر خود را می گذارند.

راه درمان تیرگی دستگاه تناسلی

راه های درمان بسیاری برای رفع این مشکل وجود دارد ولی بهترین راه استفاده از ماسک های طبیعی مانند: ماسک ماست و آبلیمو، ماسک لیمو و زردچوبه و …

روش های درمان کیست تخمدان

این بیماری در هر سن یا دوره ای در زندگی ممکن است اتفاق بیافتد و علامت های مثل لگن درد، حس پر بودن شکم، نفخ مداوم و درد در قسمت  پایین شکم و… را دارد. کیست ها انواع مختلفی دارند و بهتر است که به متخصص زنان مراجعه نمایید. اگر کیست خوش خیم باشد  طی چندین هفته از بین می رود و پزشک با استفاده از داروهای ضد هورمونی از روند بیماری جلوگیری می کند. ولی در مواقع وخیم تر مجبور به عمل جراحی می شود تا بیماری گسترش پیدا نکند.

منبع: این بخش برگرفته شده از صحبت های دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی در خصوص ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن بود.