بهبود درونی گوش وزوز گوش و روش های موجود

[ad_1]

یکی از جدا شده و حساس ترین بخش از بدن انسان است که گوش داخلی است. برای آن تشریحی جداسازی آن است که همانا حفاظت از سموم است. جالب اینجاست که همان مواد شیمیایی تشریحی و جداسازی فیزیکی ساخته شده است که این بخشی از بدن خاص بسیار دشوار است به درمان زمانی که اختلال ناشی می شود. اما به دلیل وزوز گوش, اختلالات گوش داخلی نیاز به تعیین خواهد شد.

چگونه از به رسمیت شناختن وزوز گوش

از روی صدق و صفا وزوز گوش برای تلفن های موبایل از قسمت داخلی گوش و وجود به عنوان یک داستان بگویید نشانه ای از برخی از اختلال سلامت. در ماه وزوز گوش همچنان ادامه دارد به خصوص زمانی که وضعیت آن است که در ارتباط با تشدید. چنین وضعیت پزشکی ممکن است شامل AIED یا خود ایمنی بیماری درونی یا Bechet's و Meniere's بیماری است. این مسائل بهداشت و درمان بوجود می آیند به عنوان شایع سندرم از دست دادن شنوایی و سرگیجه است که معمولا اتفاق می افتد زمانی که سلول های ایمنی یا آنتی بادی حمله گوش داخلی است.

هیچ درمان اختصاصی یا دارو در دسترس است به طور کامل حذف درونی گوش وزوز گوش است. اما داروها و درمان ها قابل استفاده برای روشن کردن حضور تحریک کننده سر و صدا. تکنیک همچنین می تواند به این بیماری است.

گزینه درمانی برای وزوز گوش

رایج ترین شیوه های درمان گوش از امروز سیلوراستاین Microwick, transympatic تزریق و دور پنجره microcatheter. ظاهرا transympatic تزریق باعث می شود استفاده از سنج سوزن و سرنگ در حالی که microcatheter است کاشته شده در زیر پرده صماخ از طریق عمل جراحی. هدف آن است که برای حمل و نقل دارو به یک ورودی کوچک به سمت گوش داخلی. و Microwick شبیه به microcatheter جز این که آن را اجازه نمی دهد که خود دارو.

اطلاعات بیشتر در مورد Meniere's Syndrome

علاوه بر این برخی از داروها ممکن است نسبتا با توجه به کسانی که رنج می برند از گوش داخلی وزوز گوش به عنوان یک نتیجه از دیگر بیماری های گوش. کسانی که با Meniere's بیماری ممکن است با استفاده از aminoglycoside آنتی بیوتیک شناخته شده به عنوان جنتامايسين. چنین است که به طور مستقیم اعمال می شود بر روی گوش داخلی برای درمان سرگیجه و دستمال مرطوب از عملکرد دهليزی. علاوه بر این با استفاده از کورتیکواستروئیدها بهتر است برای افراد با AIED, Meniere's سندرم حسی و عصبی بوده و از دست دادن شنوایی. استفاده از این استروئید به گوش کمک می کند تا در بهتر وزوز گوش است.

بیش از حد گلوتامات مصرف نیز با اشاره به افزایش وزوز گوش است. بنابراین با درمان مناسب را نیز به دنبال سالم و رژیم غذایی متعادل است که اتصالات به وضعیت سلامتی کلی شما. در حال حاضر تا کنون سه داروهای پزشکی تحت بررسی برای درمان وزوز گوش در سیستم بهداشت هنری فورد. این سه مواد مخدر, منیزیم, ممانتین و caroverine.

ممانتین خرس گلوتامات آنتاگونیست است که مفید در درمان مشکلات گوش داخلی است که عوامل تحریک برای وزوز گوش است. در ضمن caroverine است اشاره به محصور گلوتامات آن مانع از فعال بودن; و منیزیم کشف شد برای جلوگیری از از دست دادن شنوایی ناشی از آسیب به دلیل بیش از حد سر و صدا. منیزیم است گفت: برای کاهش مایع گوش به بیماران در معرض تقویت سر و صدا.

هنوز هم سوالی دارید ؟

[ad_2]