بنابراین شما می خواهید برای خرید یک سنجاب?

[ad_1]

اگر شما به تماشای ویدئوها از مردم به بازی با سنجاب در سایت ما و یا یوتیوب شما طبعا ممکن است در حال حاضر تفکر “هی که به نظر می رسد مانند سرگرم کننده! از کجا می توانم خرید یک سنجاب?” این مقاله توضیح می دهد چگونه شما می توانید همه راحت سنجاب شما می خواهید به صورت رایگان.

قبل از شما در پرش به گرفتن خود را سنجاب, این مهم است برای یادگیری برخی از حقایق اساسی.

بچه سنجاب های قابل ملاحظه ای مایل به مطرح شده توسط انسان است. این شگفت انگیز است. برای شش ماه اول زندگی خود را اگر شما آنها را خوب مراقبت و عشق آنها را با خوشحالی قبول شما به عنوان مادر خود را. آنها مشتاق سرگرم کننده موجودات کوچک و شما می توانید ساعت های بسیاری از لذت با جوان سنجاب.

به بچه ها می آیند به بلوغ تغییرات وضعیت. بالغ سنجاب ها مانند انسان بالغ. آنها می خواهند برای رفتن به جهان زندگی می کنند زندگی یک میلیون سال تکامل را طراحی کرده اند که آنها را برای زندگی, شادی کردن در آزادی خود و شرکت در, um, کودک فعالیت های ساخت.

اگر یک فرد بالغ سنجاب را رد کرده است زندگی آنها طراحی شده برای زندگی تبدیل شدن آنها به کمتر راحت و اضطراب و حتی شاید کمی اذیت کننده هستش. تمام انرژی آنها به طور معمول استفاده در یک زندگی طبیعی در خارج از منزل در حال حاضر اعمال می شود جویدن مبلمان کابل های الکتریکی و شاید انگشتان دست خود را. بالغ سنجاب نمی تواند در خانه آموزش دیده یا نه.

نکته در اینجا است که کودک سنجاب ها را حیوانات خانگی بسیار عالی اما بالغ سنجاب نیست.

پس راه های هوشمند به سنجاب به عنوان حیوان خانگی است که یک سری از بچه سنجاب است که شما نگه داشتن چند ماه هر جای یک سنجاب نگه دارید برای سال.

شما آزادی بچه ها به وحشی زمانی که آنها آماده قبل از آنها تبدیل به یک مشکل برای شما. آنها خوشحال هستید شما مبارک همه برنده.

شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما سنجاب عشق اول خود را در برخورد با جهان طبیعی است. تماشای مشتاق شادی می رود راه طولانی برای از بین بردن غم شیرین از تماشای دوستان کوچک خود را به زندگی می کنند زندگی خود را در وحشی.

و در اینجا برخی از خبر خوب. شما لازم نیست به صرف سخت به دست آورده پول در خرید یک سری از بچه سنجاب.

شما می توانید آنها را دریافت کنید برای رایگان!

اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن سنجاب ها در طبیعت یافت می شود (تقریبا همه جا) آن یک چیز مطمئن است که وجود دارد بچه سنجاب ها در این نزدیکی هست که نیاز به کمک شما. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به آنها را پیدا کنید شما باید دسترسی به مقدار زیادی از رایگان کودک سنجاب.

کسی در جامعه شما احتمالا در حال حاضر کشف لذت بردن کودک سنجاب. حتی ممکن است وجود یک حیات وحش نوتوانی گروه.

در زمان های خاصی از سال می گویند هنگامی که یک طوفان همزمان با سنجاب نوزاد فصل این rehabbers احتمالا آب گرفتگی با تماس از افرادی که یک بچه سنجاب. همه شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن این rehabbers.

تماس محلی خود و جامعه انسانی. سعی کنید به پوند. تماس با برخی از دامپزشکان. درخت پیرایش شرکت در منطقه شما نیز احتمالا می دانید که rehabbing سنجاب در منطقه شما.

هنگامی که شما در پیدا کردن rehabbers نیست پیشنهاد برای خرید یک سنجاب. که نمی تواند آنچه را که آنها می خواهید به شنیدن. به جای داوطلب برای کمک به, و از آنها بخواهید برای توصیه های خود را.

به حداکثر رساندن شانس خود را از بودن با استقبال محلی خود را rehabbers انجام برخی تحقیقات در اول و یادگیری چیزی در مورد بالا بردن سنجاب. شما لازم نیست برای تبدیل شدن به یک متخصص, فقط خودتان را در یک موقعیت به سوالات خوب بپرسید و نشان می دهد شما علاقه صادقانه در خدمت نیازهای کودک سنجاب.

اگر شما این رویکرد شما در پیدا کردن اکثریت قریب به اتفاق از حیات وحش rehabbers به شما خوش آمد با آغوش باز و به شما کمک تجربه شما می خواهید به.

شما لازم نیست که به شیرجه رفتن به بالا بردن کودک سنجاب تا زمانی که شما آماده هستید. به عنوان مثال, شما ممکن است داوطلب به کودک, نشستن کودک سنجاب برای چند روز هنگامی که rehabbers به خارج از شهر بروید. شما ممکن است داوطلب برای کمک به rehabbers با سنجاب.

هنگامی که شما آماده هستید به خود کودک سنجاب شما را مجبور به صرف مقداری پول در لوازم. واقعی نیست اما به خصوص اولین بار شما نیاز به سهام تا در فرمول, سرنگ, نوک سینه ها, قفس و….

بنابراین شما آموخته ام که بچه سنجاب را حیوانات خانگی بزرگ و بالغ سنجاب نیست. شما نیز آموخته است که اگر شما آن را درست انجام دهد, شما هرگز مجبور به خرید بچه سنجاب.

[ad_2]