بنابراین بهترین راه برای آبیاری سینوس من?

[ad_1]

آبیاری سینوس یک نوع روش جایگزین برای سیفون کردن موکوس در امتداد معابر بینی و سینوس. منشاء آن در هندوستان از آن استفاده شده است برای قرن ها به منظور کمک به افراد مبتلا به سینوزیت, سرماخوردگی, گرفتگی بینی و رینیت آلرژیک. با توجه به مطالعات انجام شده می توان آن را بسیار موثر و شامل هیچ عوارض جانبی در هنگام اجرا به درستی.

افرادی که مایل به ترک ظاهر قرص های تجویز شده معمولا برای سینوزیت و مسائل مرتبط با آن می تواند از مزایای این روش است. هیچ عوارض جانبی وجود دارد درگیر بر خلاف مواد مخدر که می تواند باعث خواب آلودگی. آن را بسیار ارزان است و می توان آن را در خود را در خانه. علاوه بر این از مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای ایجاد راه حل شور را می توان در دمای آشپزخانه: تمیز کردن آب و نمک.

اجرای این روش را می توان در راه های مختلف. وجود دارد یک رویکرد جایی که هیچ دستگاه خاصی مورد نیاز است به جز خود را در کف دست است. اگرچه برخی از روش های که ضرورت استفاده از دستگاه های خاص. یکی از این سرنگ لامپ است که شما را قادر به تنظیم جریان از این راه حل که وارد سوراخ بینی و روان از طریق معابر سینوس.

سپس نیز وجود دارد گلدان neti که به نظر می رسد درست مثل یک کمی چای در گلدان. یک دهانه است که به آن متصل است; این قرار داده شده است در یکی از سوراخهای بینی به فعال کردن راه حل به داخل حفره بینی. موقعیت سر تنظیم شده است به منظور تسهیل در جریان این راه حل به طور طبیعی با کمک گرانش است.

آن را ممکن است برای خرید یک راه حل شور است که در حال حاضر ساخته شده است. اما مخلوط کردن خود را که دشوار نیست. مواد تشکیل دهنده شما نیاز دارید ارزان هستند. به سادگی اضافه کردن نصف قاشق چای خوری نمک و کمی جوش شیرین را به یک فنجان آب ولرم. اما آیا استفاده از آب لوله کشی برای آبیاری سینوس های خود را به عنوان آن ممکن است دارای ناخالصی است که تنها می تواند مشکل را تشدید می کنند. علاوه بر این نمک است که شما مجبور به استفاده از نباید یددار نوع است.

با استفاده از این فرمول در ایجاد راه حل مهم است که هدف آن به همان غلظت است که از اشک های خود را. در انجام روش سر خود را باید قرار داده شده در بالای مخزن برای جلوگیری از drippings از رسیدن به زمین. پر کردن خود را در کف دست با ولرم حل است. پوشش یک بینی و خروپف راه حل با یک دیگر. ضربه به بینی خود را به آرامی به حذف راه حل و مخاط. تکرار این روش را با سوراخ بینی دیگر.

اگر با استفاده از یک سرنگ لامپ یا گلدان neti را به سادگی در نوک ابزار در یکی از سوراخهای بینی خود را. مطبوعات لامپ و یا شیب سر و گلدان به فعال کردن راه حل شور را به جریان به حفره بینی. آیا پوشش سوراخ بینی دیگر که در آن راه حل را خروج. تنظیم زاویه سر خود را به منظور مطمئن شوید که حل می شود خود را به معابر بینی و سینوس. به آرامی ضربه به بینی خود را پس از آن و سپس تکرار این روش با سوراخ بینی دیگر.

اما انجام این روش چند بار در روز توصیه نمی شود. چرا که این محافظ مخاط بینی معابر شسته شود می تواند به عنوان به خوبی. علاوه بر صحبت با دکتر خود را اگر شما مایل به سعی کنید این کار برای رسیدن به رهایی از, سینوزیت, سرماخوردگی و گرفتگی بینی رینیت آلرژیک و دیگران. اگر انجام شده در شیوه آبیاری سینوس می تواند بسیار امن و موثر است.

[ad_2]