بسته بندی بهبود یافته نمایی

[ad_1]

ما همه شنیده ایم بارها و بارها تا چه حد نظام پزشکی و حتی پزشکی بسته بندی آمده است پس راه برگشت وقتی. میزان مرگ و میر کاهش یافته است فوق العاده در حتی فقط چند دهه گذشته است. رفتن به بیمارستان این روز معنا نیست که شما در حال محکوم به مرگ و یا به مراقبت طولانی مدت اما که شما دریافت درمان های حرفه ای بدون توجه به آنچه شما قد و وزن و نژاد و مذهبی اولویت بیماری و غیره ممکن است.

دیدن فاصله ما با تمام انواع چیزهای بزرگ مانند تحقیق, دارو, بیماری ها, بیماری و اقدامات پیشگیرانه آن را هیچ جای تعجب است که ما به پیشرفت های ساخته شده در برخی از چیزهای کوچک در زندگی به عنوان به خوبی. چیزهایی که ممکن است به نظر می رسد نوکر اما برای کسانی که مشغول به کار در یک بیمارستان شلوغ محیط زیست و یا دراز مدت مراقبت از تاسیسات بهبود سیستم است که بسیار بهتر و آسان تر است. این بهبود کوچک در داروخانه ها و سیستم های دیگر از راه بسیار خوبی برای بیمه مراقبت که آیا آن در دراز مدت و یا کوتاه مدت و بهبود خطاهای دارويی. این بهبود کوچک از این سیستم به نام دوز واحد بسته بندی.

واحد دوز بسته بندی بهتر است به عنوان یک تک دوز از دارو برای یک فرد است. این است که استفاده می شود در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا در آسایشگاه موارد است. در یک نمونه از طولانی مدت, مراقبت, بیمار, بیمار ممکن است تجربه شدید حملات درد بنابراین با دستور پزشک در داروخانه ها و یا کارکنان پزشکی را در قرعه کشی مشخص شده در واحد دوز با پیش بینی بیمار با استفاده از این دارو و بسته بندی آن درآمده است. با داشتن واحد دوز بسته بندی های موجود به کارکنان پرستاری برای این بیمار از آن خواهد بود وجود دارد آماده به راحتی شناسایی بار کد برای زمانی که این بیمار است که نیاز مبرم به تسکین درد در پرسنل پرستاری به سادگی به جلو و قبل از واحد دوز و آن را بر این اساس. هیچ hassling با چک کردن بطری با داروخانه طراحی این مقدار در یک سرنگ و سپس چک کردن دو ریاضی خود را به مطمئن شوید که شما باید دوز مناسب–این همه برای شما انجام می شود برای بیمار خود را. در نتیجه از بین بردن زمان و همچنین به عنوان اتاق برای خطاها و اشتباهات است.

واحد دوز بسته بندی شده با شروع ابتلا در سراسر زمینه های پزشکی در همه جا. به خصوص در بیمارستان تنظیم دوز واحد بسته بندی است که بسیار مورد استفاده است. یک مثال از دوز واحد بسته بندی در محیط بیمارستان خواهد بود شما آوردن فرزند جوان خود را به بیمارستان زیرا آنها فقط تقسیم خود چانه باز کردن در همسایه ترامپلاین و شما ترس آنها ممکن است فقط نیاز به بخیه. شما آنها را در نگاه دکتر و ترس خود را تایید و شیرین خود را یک کمی نیاز به بخیه قبل از doc به کوک کردن که چانه او می خواهید آن را numbed با برخی از بی حسی موضعی به نام ليدوکائين.

در حال حاضر پس از لیدوکائین می آید قبل از dosed ننگین پرستار می تواند به سرعت بیرون بسته بندی شده در واحد دوز دارو و جای خود بيماران بارکد و یا درب برچسب را پوشش می دهد در آن رفتن و بی حس تقسیم باز چانه و از آنجا که دکتر نامیده می شد به یک واقعه و در زمان دیگر پس از آن او فکر, پرستار می تواند بعد از بازگشت به بیمار و با استفاده از دکمه سمت چپ بیش از واحد دوز دارو و بی حس تا این منطقه دوباره با استفاده از همان ناپسندیده. در نتیجه استفاده کمتر از منابع به نوبه خود صرفه جویی بیمار پول و صرفه جویی در پرستار زمان و از بین بردن خطا است.

[ad_2]