بدنسازی با استروئیدها – 3 آمار عجیب و غریب

[ad_1]

استروئیدها معمولا آنچه که مردم فکر می کنم از زمانی که آنها شنیدن کلمه بدنسازی, آنها در تمام انواع اشکال مانند قرص و سرنگ.

وجود گاو کوسه تستوسترون است که می آید از آنچه اتفاق می افتد به بزرگترین گونه های کوسه بدیهی است که اگر شما را به گاو کوسه تستوسترون شما معتاد فقط بزرگتر شما نیز واقعا عجیب و غریب عوارض جانبی هستند که در نتیجه مقدار زیادی از هورمون تستوسترون در بدن شما است.

من در واقع شخصی چند داستان برای شما یکی است در مورد کسی که حتی نمی خواهید به استروئیدها.

1. سینه های بزرگ اندام

یک مرد که من می دانستم که یک بار به من گفت که یک داستان در مورد پدر خود را زمانی که او بچه بود پدرش بود بدنسازان رقابتی.

پدر خود را نمی استروئیدها در همه زمان ها وجود دارد فقط یک بار زمانی که او نیاز به رشد سریع تر به طوری که او را بگیرد تا به رقابت خود را. چند ماه بعد پسر's مادر یک تماس از بیمارستان پدر او تا به حال یک حمله قلبی من فقط یک بچه پس فقط فکر می کردم که او ممکن است از دست دادن پدر خود ویرانگر بود به او.

او و مادر خود را با عجله به بیمارستان دکتر گفت که پدر خود را به حال یک قلب است که تقریبا بیش از حد بزرگ به جا به قفسه سینه خود او مصرف استروئید بیش از حد و در عین حال آنها هنوز هم او را ناشی از مشکلات.

اگر شما شروع به مصرف استروئیدها وجود دارد شانس است که قلب خود را ممکن است بیش از حد بزرگ برای قفسه سینه خود را.

2. “زنانه شدن بافت سینه در مردان”

گاهی اوقات استفاده از استروئیدها باعث می شود یک مرد's قفسه سینه به معنای واقعی کلمه توسعه را به سینه من در ساخت این اصطلاح پزشکی برای این سینهها است.

من سعی خواهد کرد به نگه داشتن آن ساده است چرا که این موضوع کمی پیچیده است. در واقع مواد شیمیایی موجود در استروئید هستند و از تبدیل تستوسترون به استروژن و برخی از این مسائل به قفسه سینه خود را و بیش از چند روز از آن شروع به توسعه به چیزی است که شما نمی خواهید به عنوان یک مرد.

داشتن یک قفسه سینه چیز خوبی است اما من تصور کنید زمانی که آنها شروع به نوبه خود به سینه هر کسی که می شود آنها را نمی خواهد بیش از حد هیجان زده. این مرا به یاد این قسمت از مرد خانواده که در آن پیتر گریفین سعی تغذیه با شیر مادر پسرش.

3. شما ممکن است واقعا چاق

آیا استروئیدها قانونی هستند هر کجا که شما زندگی می کنند یا نه مهم نیست گذشته از بدنسازی استروئید تمایل به استفاده برای اهداف پزشکی است.

یکی از دوستان من که با این نسخهها کار در یک هتل در یک اسپا به مردم ماساژ یک بار به من گفت در مورد یک مشتری از او این بود که اسرائیل در اوایل 20s.

این دختر در زمان استروئیدها به دلایل پزشکی و او گفت: دوست من داستان خود را. زمانی که او در ارتش اسرائيل او دچار آسیب پای آن را در زمان حدود 3 ماه تا زمانی که او در نهایت به یک دکتر چک کردن در و سپس پای او شد که تا کنون رفته است که او تا به حال 2 انتخاب یا doc او را قطع پا و یا استروئیدها …

دختر بدیهی است که نمی خواهید به از دست دادن پای او بنابراین او تصمیم استروئیدها سریع به جلو چند سال بعد پای او بهبود یافته است اما او به عنوان بزرگ به عنوان یک خانه بود و او نمی چرم گاومیش مانند یک بدنساز او فقط نگاه کرد واقعا واقعا چربی است .

این نوع می رود بازگشت به نقطه من در مورد بزرگ شدن اندام شما معتاد فقط ماهیچه های بزرگ بقیه از شما نیز بزرگتر خواهد شد و شما ، من به شما قول چه گرگ Valentino گفت: در مورد بدنسازان که استفاده از استروئیدها (او یکی از خود را) “آن هرگز آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید و آن چه می بینید همان چیزی است که آنها می خواهند شما را به دیدن”.

به من بدنسازی همه چیز در مورد استروئید برای من فقط و فقط بزرگتر به طور طبیعی و سالم ماندن.

الکس

[ad_2]