بخور دادن: 60 و فراتر از آن

[ad_1]

برای بسیاری از ما که در دهه 1960 آن را باور نکردنی سازنده زمان است که ما را هرگز فراموش نکنید. برای کسانی که نمی تجربه دهه خود را اما که مطالعه آن الهام گرفتن از آن و در ادامه به معدن رگهای فکر و روح و روان است که برای اولین بار افتتاح شد تا چند سال پیش این یک زمان فوق العاده نیز هست. مقابله با فرهنگ هیپی متولد شد و در اواسط دهه 60 و ادامه داد: برای به دست آوردن شتاب تا اواسط 70s که در آن زمان این بود که ظاهرا fizzled. اما این جریان از زمان و فرهنگ عامه حفظ و انجام برخی از قبول حقایق اعتقاد به سیستم های خرده فرهنگ جهانی انداز و فلسفه از 60s را از طریق سال. به طوری که برای بسیاری از دهه 60 هنوز هم بسیار زنده در بسیاری از راه. یک منطقه است, عصر جدید, جامع سلامت جنبش است که اساسا مبتنی بر ارزش ها و نگرش های متولد شده در آن سحر و جادو دهه و یکی از عناصر سیستم که از اعتقادات است آروماتراپی. به عنوان با بسیاری از این عناصر آروماتراپی – اعتقاد به این که یک عطر می تواند تغییر آگاهی انسان – تا به حال تولد خود را در دهه 1960 با رونق در محبوبیت از بخور دادن.

کمی تاریخچه:

زمانی که ضد فرهنگ اولین شکوفا در سواحل غرب در اواسط دهه 1960 بخور بود کمی شناخته شده چیز عجیب و غریب استفاده می شود در چند مستقل در گروه های مذهبی توسط چند پیشرفته افراد و البته توسط کلیسای کاتولیک. این یک چیز مشترک را برای فروش در عمده هر فروشگاه و یا تجاری دیگر خروجی و آن را آسان برای پیدا کردن دوره است. چه آن را به مرحله اول آن از اوایل متوجه شد تعداد زیادی از مسافران به شرق است. ادیان و فلسفه از هند و ژاپن و تبت و چین تبدیل شده بود تمام خشم در حرکت جدید و آن را به یک مراسم از تصویب برای بسیاری به یک سفر به شرق ادم بیکار و تنبل در اطراف و بازگرداندن برخی از موارد لازم است. یکی از این ضرورت بود بخور ساخته شده در این سرزمین های عجیب و غریب.

آوردن آن همه بازگشت به خانه:

به عنوان آن تر شد به خوبی شناخته شده بخور شروع به ظاهر برای فروش به عنوان واردات در سر در مغازه ها و فروشگاه های لباس در مناطق که تا به حال قابل ملاحظه هیپی جمعیت. آن را باارزش برای عطر و بوی آن لذت می دود که یکی در حالت تغییر, اما بالاتر از همه برای یک ملک که آن را به حال شده است برای استفاده از زمان بسیار قدیم به پوشش دیگر بوی نامطلوب. این بوهای ناخواسته به حال در زمان های گذشته شده است این بو از انسان در خود نشسته توده اشکال. این یکی از دلایلی است که کلیساها استفاده از خوشبو رزین قرار داده است که از حجیم ابر دود – البته وجود دلایل دیگر بیش از حد. اما در دهه 60 کسانی که تا به حال شروع به سیگار کشیدن ماری جوانا تا به حال یک مشکل – دود از علف هرز بود و تند و داستان و این چیزی بود که یکی نیاز به مراقب باشید در مورد. یکی از راه های برای مراقبت از مشکل این بود که با قوی بخور که وارد شد از خارج از کشور. به زودی کمی برنج بخور مشعل و بخور مخروط شد بخشی از تجهیزات لازم در هر خود احترام doper را از دست بدهد. و در این راه بخور به دست آورد بدون استحقاق و نادرست تصویر است که آن را هرگز کاملا متزلزل است.

که بوی چیست ؟

در این دهه ما دهه 60 که واقعا به طول انجامید به اوایل دهه 70; شما می توانید راه رفتن به یک فروشگاه سر وارد فروشگاه لباس یک فروشگاه کتاب کمیک و ترکیبات مختلف از این و لذت بردن از غنی به شدت شیرین عطر و بخور. در ذهن محبوب شد در ارتباط با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی به طوری که هنوز هم وجود دارد کسانی که کاملا مطمئن شوید که بوی نیست و غیر قانونی خود را هنگامی که آنها بوی بخور دادن. خوشبختانه به عنوان 70s عینک, استفاده از بخور شروع كردن به جریان اصلی بیشتر خانه ها و جامعه فضاهای طوری که آن را بسیار از دست داده از این ننگ. آن را به جای تبدیل شدن به ارتباط با جنبش عصر جدید و چند جایگشت. رشد آروماتراپی مجاز بازار برای بخور دادن به رشد و به زودی شما می توانید پیدا کردن محصول در همه جا – حتی در محبوب شمع و فروشگاه مبلمان.

برخی از بوی مورد علاقه در دسترس ساخته شده که در دهه اول محبوبیت بودند و چوب صندل و نعناع هندی یاس و اسطوخودوس. این رایحه که پیچید از مغازه آپارتمان و رواقها در هر کجا که یک گروه از ضد فرهنگ پیروان داشت و از تماس آنها هیپی انجمن یا ماجراجویان. در ابتدا این دستور العمل های ساده اما در روند گسترش خطوط خود را از جمله سازندگان از بخور دادن به عنوان نق نقو قهرمان و Gonesh آورده بیشتر و بیشتر می آمیزد و آنها را در دسترس در مخروط و به عنوان joss چوب.

چه آن را برای ؟

همانطور که ذکر شد یکی از قدیمی ترین استفاده از بخور بود به عنوان یک پوشش برای دیگر بوی. در کلیساها و مکان های تجمع که در آن زائران و مسافران گرد هم آمدند و پس از دوره های طولانی عدم دسترسی به بهداشت پایه آن یک چیز مفید که قادر به روشن کردن یک منقل از odoriferous رزین و درایو دور بو. استفاده از بخور بودند نمادین – دود به آسمان یادآوری مؤمنان از روح نهایی صعود به آن ساز در مرگ و روانی و دارویی. رایحه طولانی شده بود متوجه به یک اثر بر روح و روان انسان و اين اثر به اوج خود در دهه 60 با استفاده از برخی مواد روانگردان. همه از این برای استفاده از بخور بودند تشدید و افزایش به یک سطح جدید در طول سال های اولیه خود را تجدید حیات و استفاده در 60s.

آنچه در آن آمده ،

این روزها بخور تا حد زیادی بزرگتر شدن اتصال آن به مواد مخدر فرهنگ 60s اگر چه هنوز هم وجود دارد برخی از پایین اقتصادی و اجتماعی گروه هایی که نگه دارید که انجمن داشته باشید. بلکه آن را تبدیل به متصل به ایده جامع شفا از آگاهی بالاتر از طریق حواس و از لذت محض. تنوع و کیفیت هر دو وارد incenses و کسانی که ساخته شده در ایالات متحده است که واقعا باور نکردنی است. همراه با رشد زندگی آنلاین و فن آوری های ارتباطی به وجود آمده است و رشد در یک خرده فرهنگ از بخور دادن هنردوستان که جمع آوری نادر و گران قیمت محصولات از سراسر جهان و نقد و بررسی آن همراه با خود را کمتر از گران قیمت و نمونه برای بسیاری از کسانی که عشق به خواندن در مورد آنها. نتیجه تلاش های چند مسافران و اعضای ضد فرهنگ در 60s به پسند عامه این دلخوشیها برای حس بویایی شده است که آنها آسان برای پیدا کردن با کیفیت بالاتر و است که آنها را تبدیل به طلاق از بسیاری از معانی منفی است.

[ad_2]