باید من اسب Bute?

[ad_1]

درد و تب اغلب بخشی از زندگی است. آنها برای مردم و آنها اسب را به عنوان به خوبی. فقط ما به عنوان دارو در قفسه دارو برای تسکین این ناراحتی امداد برای اسب و اغلب می آید در قالب bute. فنیل بوتازون بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان bute است که ضد التهاب و ضد درد یا تسکین درد, دارو برای اسب. آن است که گاهی اوقات به نام NSAID که مخفف غیر استروئیدی ضد التهابی مواد مخدر است.

آسپرین و ایبوپروفن نیز غیر استروئیدی. Bute است که اغلب مورد علاقه انتخاب به دلیل آن است که ارزان تر از سایر داروهای ضد التهابی. آن است که مناسب برای دادن به اسب به دلیل آن است که تنها به یک یا دو بار در روز. Bute در دسترس است به عنوان یک گرم قرص است که باید زمین ساخته شده و به پودر به اداره خوراکی در یک لوله (مانند یک dewormer) آماده ارائه به صورت شفاهی. هر دو روش یک فرد ممکن است به اسب خود را. Bute نیز در دسترس به عنوان یک دارو دامپزشک شما می توانید تزریق است.

نوجوانی, دید از بالا می تواند عوارض جانبی داشته باشد. یکی از عوارض جانبی است که می تواند به نظر می رسد فقط چند روز پس از دادن یک اسب bute است زخم. زخم می تواند رخ دهد در معده اسب و یا مکان های دیگر در دستگاه گوارش. آنها می توانند در هر نقطه از دهان اسب تمام راه را از طریق روده بزرگ است. اگر یک اسب اشتها خود را از دست می دهد در حالی که bute است که تجویز می شود در حالی که می تواند نشانه ای از زخم. نشانه های دیگر اسب ممکن است یک زخم می تواند کمتر خوردن به خصوص دانه و یا مصرف طولانی تر از حالت عادی به پایان مواد غذایی خود را. یکی دیگر از عوارض bute است آسیب کلیه. استفاده طولانی مدت از فنیل بوتازون می تواند آسیب اسب کلیه ها.

محلی ناراحتی مانند زخم دهان می تواند ناشی از استفاده از تزریق bute. آن را نیز می تواند مانع از روده اسب مهار طبیعی خود توانایی ترشح یک لایه محافظ مخاط است که به طور معمول نگهبانان در برابر اسید و دیگر مواد محرک. دادن bute در این فرم می تواند ناخوشایند نیز آن را به عنوان است که معمولا توسط یک دامپزشک. Bute عمل می کنند مانند خون رقیق. آن می تواند بر توانایی خون برای لخته. این می تواند به خصوص خطرناک به اسب که “bleeders”. نوجوانی, دید از بالا ممکن است باعث شود برخی از کاهش خون می شمارد. این نادر است اما می تواند بر مغز استخوان و همچنین باعث خونریزی از دستگاه گوارش.

وجود دارد راه هایی برای به حداقل رساندن عوارض جانبی که اداره bute. اگر شما انتخاب می کنید برای شکستن قرص و به عنوان یک پودر ممکن است آن را مخلوط با شیر منیزی مخلوط. این مخلوط باید به یک سرنگ تمیز است و به squirted به دهان اسب است مانند رب dewormer. این می تواند کثیف. اگر اسب تف آن شما را مجبور به شروع دوباره. شما باید فشار سرنگ به عنوان دور برگشت به دهان اسب است که شما می توانید قبل از انزال. شما همچنین باید نگه داشتن سر اسب تا او را فرو برد و نه تف مخلوط کردن.

پودر bute نیز ممکن است با توجه به اسب دانه. Bute بسیار تلخ و او احتمالا خواهد شد را انتخاب کنید به خوردن آن. یک اسب می تواند انتخاب کنید از طریق دانه و ترک bute در پایین سطل. اضافه کردن یک طعم دار شیر منیزی می تواند کمک به محافظت از اسب معده است. آن را نیز ممکن است کمک به پنهان کردن برخی از طعم تلخ bute ارائه اسب خود را دوست دارد طعم شما را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است نیاز به سعی کنید با اضافه کردن آب انگور, سیب, سس, ملاس و یا حتی برخی از روغن پخت و پز به سعی و پوشش طعم تلخ آن را خوش طعم تر برای اسب.

اگر bute داده شده است با مواد غذایی آن می تواند یک مشکل در حال حاضر با جذب دارو. آن حتی می تواند منجر به مصرف بیش از حد تصادفی. اگر داده در عرض چند ساعت از تغذیه یونجه bute می توانید با اتصال به یونجه در دستگاه گوارش. آن را می توانید اقامت وجود دارد برای چند روز به جای اینکه بلافاصله جذب می شود. این تاخیر فوری نفع bute. اگر bute داده شده است برای بیش از یک روز از روز قبلی دوز می تواند در ترکیب با اولین روز دوز که هنوز هم می تواند در اسب گوارش. آن می تواند اتصال به یونجه باعث تجمع.

این می تواند منجر به مصرف بیش از حد بیش از مدت چند روز. بار وجود دارد اسب خود نیاز به دارو. عوارض جانبی ناشی از bute معنی نیست که شما باید حاضر به آن را به اسب خود را. کوتاه مدت استفاده از bute خواهد شد که کمترین میزان بروز عوارض جانبی. Bute نباید استفاده معمولی. این یک نسخه مخدر است. استفاده از bute هوشمندانه و در دوز برای اهداف آن بوده است تجویز شده توسط دامپزشک خود را.

[ad_2]