بالا تنقیه

[ad_1]

بالا, تنقیه, یک روش است که با هدف تمیز کردن کل روده بزرگ کردن مدفوع انگل و مواد زائد بدن که گیر کرده در طرف روده بزرگ برای مدت زمان طولانی. می توان آن را بعد از هر دو روز برای آن دسته از افرادی که به شدت بیمار و یا در مرگ خود تخت و کمتر زمان برای افراد سالم که فقط می خواهید به سالم. اگر نسبت به نرمال, تنقیه, بالا, تنقیه, موثر و سازنده اگر به خوبی انجام شده دیگر که تنها پاک سازی این منطقه در اطراف مقعد. در این روش به اندازه کافی مایعات معرفی شده است به روده بزرگ است که بیش از هفت فوت با, تنقیه, راه حل; خالص یا آب فیلتر شده یا چای گیاهی. وجود چندین گیاهان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به چای گیاهی به عنوان سیر آلوئه ورا و لیمو میخک و مریم گلی و علف گندم آب. توابع از گیاهان به کشتن و حذف همه ناخواسته میکروارگانیسم ها در بدن است.

قبل از شروع از بالا, تنقیه, مراحل شما باید بعد از تنقیه کیسه یا چشمه سرنگ کیسه, لازم, گیاهان عجیب و راه حل. چشمه کیسه ها بیشتر ترجیح داده به دلیل سهولت در دار زدن جایگزینی و تمیز کردن. تهیه فرایند شامل پر کردن آب شما ترجیح می دهند; سرد یا گرم را در یک ظرف بزرگ به عنوان یک وان حمام به حدود سه ماهه به نیمه پر. سپس شما باید قطع چشمه سرنگ از ارتفاع است که اجازه می دهد تا رکتوم کاتتر برای رسیدن به پایین ظرف آب. آخرین مرحله است برای آماده سازی انما راه حل در مقدار مورد نیاز و پر کردن چشمه سرنگ.

آخرین روش این است که به دروغ در پشت شما و حذف هر گونه هوا در کیسه با باز کردن گیره ، سپس وارد رکتوم کاتتر به داخل رکتوم با دقت شونده پس از آن با روغن به عنوان روغن گیاهی یا روغن حیوانی و باز کردن گیره به شما اجازه راه حل جریان به راست روده تا شما می توانید احساس فشار در رکتوم و سپس به نوبه خود به طرف دیگر. هنگامی که شما احساس می کنید نیاز به انتشار راه حل بستن گیره و انتشار آن در توالت و تکرار این روند چندین بار. بالا, تنقیه, است که عمدتا برای اهداف پزشکی و آرامش به عنوان عادی تنقیه. مقدار زیادی از صبر و شکیبایی مورد نیاز است به خصوص در زمان و می تواند حتی به بیش از یک ساعت. همانطور که شما انجام آن را در خانه در مجموع آسایش و آرامش میباشد; شما می توانید با استفاده از آب بالش و موسیقی مورد علاقه خود را.

پس از این فرایند کامل است و یا شما احساس می کنید مانند آزاد کردن راه حل; چند دیگر ضایعات ممکن است آن را به عنوان مخاط روده بزرگ, کرم ها و سلول های مرده تازه و قدیمی مدفوع زباله. این نباید وحشت زده شدن شما وجود دارد مگر اینکه شواهدی از خونریزی شدید. برای بررسی خونریزی ناشی از زخم های ایجاد شده توسط حذف از چسبیدن مدفوع; شما باید شامل گیاهان است که تشویق بافت شفا. دستگاه های مورد استفاده در معاینه کاملا ارزان و به دو شکل آمده است; یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد بسته. قابل استفاده مجدد آنهایی که استفاده می شود برای چندین بار با تمیز کردن کامل پس از استفاده. رکتوم کاتتر باید آغشته به پراکسید هیدروژن برای کشتن هر گونه باکتری که ممکن است آلوده به آن است.

مقالات مرتبط:

بالا 5 محصولات پاک کننده روده بزرگ -> محصولات پاک کننده روده بزرگ

[ad_2]