بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مدارس شهر

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از قشم : حمیدرضا مومنی، رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم در بازدیدهای روز دوشنبه توسط جمعی از معاونین و مدیران این سازمان و بهرام پوراشرف مدیر آموزش و پرورش قشم همراهی می شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه در ابتدا با حضور در مجتمع ورزشی حجاب شهر قشم در جریان وضعیت و شرایط این مجموعه قرار گرفته و دستوراتی را در راستای برنامه ریزی جهت نوسازی و بهسازی این سالن ورزشی صادر کرد.
رییس شورای آموزش پرورش شهرستان قشم در ادامه بازدیدهای روز دوشنبه خود از پایگاه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی نوآموزان واقع در مجتمع آموزشی فرهنگ بازدید کرد و در جریان مراحل سنجش و کیفیت انجام کار قرار گرفت.
هدف اصلی طرح سنجش نوآموزان در بدو ورود به مدرسه، پیشگیری از بروز و تشدید بیماری ها، تشخیص جایگاه دقیق آموزشی کودکان برای استفاده از خدمات آموزشی متناسب با استعدادها و توانمندی های کودکان و همچنین جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان به عنوان یکی از مولفه هایی که در مدارس عمومی است.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان در بخش دیگری از برنامه های خود با حضور در دبستان پسرانه شاهد شهر قشم، نحوه انجام فرآیند ثبت نام، رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های تدوین شده، بانک اطلاعاتی انواع محتواهای آموزشی را مورد بررسی قرار دادند.
مومنی و هیات همراه در ادامه با حضور در دبستان شهید مطهری شهر قشم از امکانات آموزشی سخت افزاری و نرم افزاری و شیوه آموزش آنلاین دروس توسط مربیان به دانش آموزان در این مجموعه آموزشی در شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا بازدید کرده و در جریان برنامه های پیش بینی شده توسط این مجتمع در راستای تولید محتوا قرار گرفتند.
رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با همراهی جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و رییس آموزش و پرورش شهرستان، در آخرین مقصد بازدیدهای روز دوشنبه خود با حضور در مدرسه نمونه دولتی دخترانه حضرت خدیجه (س) از آمادگی شرایط تدریس مجازی و امکانات نرم افزاری مناسب این مجموعه در آستانه شروع سال تحصیلی در شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا قرار گرفتند.

48

[ad_2]

Source link