بارداری به روش IUI راه

[ad_1]

از تکاملی, نقطه نظر, انگیزه ای برای تولید مثل است عمیقا در DNA ما که آن را به دنبال بیان در یک از راه های مختلفی. اما در برخی از زوج ها این میل طبیعی است مانع معیوب آناتومی انسان و یا عدم تنظیم غدد برای تولید هورمون های باروری.

وجود دارد البته راه هایی برای دور ناخواسته childlessness. متخصصان پزشکی تماس با آن هنر و یا کمک به باروری است.

برای بی باک زوج های که می خواهند به دور زدن طبیعی خود را از موانع مختلفی وجود دارد که گزینه های آنها می توانید اکتشاف. تلقیح داخل رحمی (IUI) اولین گام در این نردبان.

در گذشته زمانی که هنر نمی شد به راحتی در دسترس به زوج ها به دلیل تکنولوژی نیست و در عین حال بوجود می آیند, درمان های جایگزین مانند افزایش باروری گیاهان, طب سوزنی و باروری, ماساژ معمولا توصیه به زوج های نابارور. در حال حاضر زوج های بدون فرزند می تواند به نفع از IUI اگر چه میزان موفقیت مورد به مورد متفاوت و به شدت وابسته به بسیاری از عوامل است.

تلقیح داخل رحمی ترین است 'طبیعی' از همه هنر. آن را بسیار توصیه می شود برای زوج های که ممکن است رنج می برند از هر یک یا ترکیبی از موارد زیر است.

این زن همسر قاعدگی نامنظم یا غایب. غیر قابل پیش بینی از قاعدگی منجر به تخمک گذاری مشکلات.

این زن همسر اسیدی کانال سرويکس. اسپرم می تواند زنده ماندن تا 5 روز در یک محیط مساعد باشد.

این زن همسر مسدود فالوپ. حتی اگر او سالم تخمدان تولید تخم مرغ سالم اگر او ', لوله' مسدود شده او را مجبور مشکل حاملگی است. یکی بدون مانع لوله کافی است برای IUI انجام شود.

مرد متاهل دارای اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی مشکلات. اد مشکلات می تواند طیف وسیعی از انزال رتروگراد (اسپرم جریان بازگشت به مثانه از جای طبیعی خود مسیر) یا انزال زودرس (انزال سپرده نمی شود به داخل حفره رحم).

مرد متاهل دارای مسائل با تعداد اسپرم و یا تحرک. صدها میلیون اسپرم منتشر شده در سالم انزال, اما تعداد اسپرم در مردان با ED و یا مشکلات مشابه است به طور قابل توجهی پایین تر (تنها ده ها میلیون نفر).

یا یکی از همسر مسائل پزشکی گذشته از ناباروری است.

زن و شوهر هر دو باید نازايی با وجود اینکه از نظر جسمی سالم است.

در IUI این مشکلات به طور مستقیم و یا کنار در دسترس نباشد. برای مثال اگر دارای مشکلات تخمک گذاری, او می تواند با تجویز داروهای باروری مانند clomid. اگر شوهر کم اسپرم و تحرک خود را نمونه 'شسته' بنابراین تنها ترین تلفن همراه, اسپرم معرفی شده به رحم مادر است. 'شستشو' مستلزم قرار دادن اسپرم در محيط و اجازه دادن به آنها برای شنا کردن به برخی از لایه. اسپرم که باعث می شود آن را در این قشر برداشته شده و معرفی شده به داخل حفره رحم.

واقعی IUI روش است نه تهاجمی نسبت به سایر تکنیک های هنر. تلقیح با یک سرنگ است که به سادگی یک جایگزین از چه مفهوم است که به طور طبیعی انجام می شود. از تلقیح انجام شده است برای دور زدن اسیدی گردن محیط زیست و به معرفی اسپرم به جنین به عنوان نزدیک که ممکن است. به عبارت دیگر IUI است که به سادگی یک بالينی راه برای انجام آن است.

پس چه باید, ارتباط جنسی, انتظار می رود در طول واقعی IUI روش ؟

برای مرد او خواسته است برای تولید یک نمونه در روز واقعی تلقیح. این نمونه سپس شسته و کنار برای واقعی تلقیح بعد.

برای زن او ممکن است مجبور به انتخاب بین غیردارویی و یا دارو چرخه. در سابق آن است که معمولا مرد متاهل که دارای مسائل باروری; در حالت دوم آن است که او چرخه تولید مثل است که مانع از مفهوم طبیعی روند.

برای دارو چرخه او داده خواهد شد clomid یا متفورمین گرفته شود برای پنج روز پس از آن او فولیکول ها برای اندازه گیری بلوغ. هنگامی که فولیکول بالغ, اسپرم معرفی می شوند در عرض 36 ساعت همزمان با تخمدان's آزادی از تخم مرغ است.

او ممکن است پس از ترک کلینیک پس از آن با آموزش به دنبال با 'طبیعی' تلقیح در روز بود.

میزان موفقیت IUI است که به شدت وابسته به زن's عصر (مسن زن پایین تر از نرخ موفقیت) در سلامت او و به شدت از مشکل ناباروری. قابل توجه میزان, میزان موفقیت نیز تحت تاثیر نر's اسپرم عملکرد.

زوج ممکن است تحت تا شش روش تلقیح داخل رحمی اسپرم برای دستیابی به نتایج. در زوج های سالم وجود دارد 15% شانس بارداری در هر سیکل انجام شده است. این به این معنی است که در ششمین چرخه زوج می تواند انتظار می رود برای رسیدن به تا 90% میزان موفقیت.

باید IUI چرخه باقی می ماند بی فایده, ارتباط جنسی, مارس بحث با تولید مثل خود را endocrinologists اشکال دیگر از مداخله. در لقاح آزمایشگاهی (IVF) است یک جایگزین.

[ad_2]