باد صدا در گوش – علل و درمان

[ad_1]

باد صدا در گوش طبل می تواند بسیار آزار دهنده است. در اکثر موارد این برگ شما احساس گرفته شده و کاملا تحریک پذیر. وجود دارد بسیاری از علل و درمان نیز در اشکال مختلف. اجازه دهید من به سرعت ارائه برخی از بینش مفید به این مشکل است. فقط به عنوان خوانده شده تمام این نقاط مناسب به پایان است.

· اول از همه این ممکن است ناشی از بینی خود را در حال مسدود شدن است. من این مورد شما ممکن است نیاز به مصرف دارو که در درمان آلرژی است. شما می توانید یک داروساز به کمک توصیه می کنیم چیزی است که شما می توانید. اگر بینی خود را گرفته تا به عنوان خوانده شده.

· شانس شما گوش موم. اگر شما مانند برخی از مردم و سپس گوش خود را احتمالا موم گوش راه بیش از حد. در این مورد شما ممکن است به دکتر مراجعه کنید. آنچه او خواهد انجام دهید این است استفاده از سرنگ و مقداری آب گرم به خیط و پیت کردن موم از گوش خود را. اگر شما را دوست ندارند این گزینه و یا احساس می کنید مانند آن است که مربوط سپس سعی کنید پراکسید هیدروژن. در مورد آن خوانده شده زیر.

· من به طور معمول توصیه نمی این یکی اما من را دیده اند و دیگر مردم از آن استفاده کنید با دروغ گفتن در سمت و اضافه کردن یک کلاه پر در گوش.

· اگر هیچ یک از این نمی تواند متوقف باد صدا در گوش طبل یا احساس آنها را کمک خواهد کرد و سپس شما احتمالا باید وزوز گوش است. این است که اساسا یک مشکل ناراحت کننده به موجب آن گوش خود را نگه دارید زنگ حتی زمانی که همه چیز در اطراف شما مرده است کاملا. در حالی که برخی از مردم آن را تعریف زمزمه یا صدای وز وز برخی فقط آن را یک موج در اقیانوس و یا باد. اگر درمان نشود این مشکل می تواند در تشدید و پیچیده.

[ad_2]