اوه! من را فراموش کرده برای تست قند خون – در حال حاضر چه ؟

[ad_1]

آیا شما فراموش نکنید که برای تست قند خون خود را قبل از غذا خوردن ؟ حتی بهترین مدیریت دیابت می تواند ka-blooey با یک لغزش در حافظه است. و گاهی اوقات اجازه دهید آن را بپذیرد ما واقعا فراموش نکنید. ما فقط می خواستیم برای رسیدن به مواد غذایی بدون تاخیر یک آزمون است. از آن آسان است فقط به خوردن و پس از آن می گویند “اوه! من را فراموش کرده به آزمون!”.

ما ممکن است سعی کنید به گرفتن تا با تست و تنظیمات بعد اما این به سادگی کار نمی کند. آن ضربات خود را به طور متوسط برای بعد چون شما نمی دانید چه سطح قند خون شما بود و یا چه مقدار انسولین مورد نیاز بود ،

اگر شما فراموش نکنید که برای تست قند خون خود را و شما به طور ناگهانی به یاد داشته باشید پس از یک یا دو نیش پس از آن پیش بروید و به سرعت آزمون حق دور. خواندن هنوز هم به احتمال زیاد بالاتر از اگر شما تا به حال مورد آزمایش قرار زمانی که شما قرار است به, اما حداقل شما باید یک ایده بهتر از خود را قبل از وعده غذایی سطح قند خون بیش از یک نابینا حدس می زنم. اگر شما با استفاده از انسولین سریع اثر شما ممکن است می خواهم به جلو بروید و گرفتن برخی از اگر خواندن است که واقعا وجود دارد.

اگر از آن شده است بیش از چند گزش و یا چند دقیقه و سپس آن را احتمالا بی فایده تست کن. صبر کنید یک ساعت بعد از غذا به آزمون و دوباره در دو ساعت بعد از غذا است. شما می توانید تنظیمات مناسب در دو ساعت مارک اما دوباره خود را به طور متوسط برای روز بیشتر خواهد شد و گمان از آزمایش دقت و صحت.

حتما به علامت گذاری رکورد خود در کتاب است که شما از دست رفته و یا با تاخیر تست در زمان مناسب. اگر شما با استفاده از یک دفتر خاطرات سیستم برای کمک به شما در کنترل و مدیریت دیابت خود را, مطمئن شوید که شامل آن نیز وجود دارد. با ساخت یک رکورد از آن شما و تاکید بر آن به عنوان یک خطا در ذهن خود را. این کمک خواهد کرد که شما ایجاد انگیزه برای تست قبل از غذا خوردن در آینده به خصوص اگر در آن مورد فقط گفت: هک با تست بده ،

البته بهترین چیز این است که فراموش نکنید در وهله اول. در اینجا یک زن و شوهر از ایده های برای کمک به شما به یاد داشته باشید برای تست قبل از غذا خوردن. همیشه باید یک کیت تست در دسترس است. به نظر می رسد آشکار است اما اگر کیت خود را در خانه در حالی که شما در حال ناهار خوری و سپس شما نمی توانید به خوبی خود را تست قند خون.

بنابراین توصیه من داشتن چندین کیت های آزمایش. نگه داشتن یک یا دو در خانه و در نزدیکی آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری و تخت خود را – یکی در کیف پول خود را اگر شما انجام یک یا ناهار خود را در جعبه یا قفسه در محل کار یا مدرسه. نمی نگه داشتن یکی در ماشین خود را به عنوان درجه حرارت را اغلب بیش از حد گرم و یا سرد به صورت دقیق خوانش. انسولین نیز بسیار حساس به دما.

سعی کنید به خوردن وعده های غذایی خود را نزدیک به همان زمان هر روز. نه تنها این یک ایده خوب برای کنترل قند خون, داشتن یک روال منظم ایجاد و تقویت عادات — مانند آزمون برای اولین بار پس بخورید.

اگر شما از یک ساعت مچی فانتزی با تایمر و آلارم شما می توانید یادآوری آلارم قبل از تست غذا و همچنین برای دو ساعت بعد از غذا.

استفاده از رنگ روشن “یادداشت های چسبنده” به شما یادآوری می کنند. ارسال آنها را در یخچال و آشپزخانه درب کابینت یا هر کجا که شما آن را ببینید هنگامی که شما شروع به تعمیر یک وعده غذایی و یا به دنبال چیزی برای خوردن. یک نئون روشن-بنفش یا صورتی توجه داشته باشید با یک روش ساده: تست کردین? سریع و ساده یادآوری.

اگر شما به پوشیدن عینک به عنوان خوانده شده شما می توانید همان پیام بر روی عینک خود را مورد. هنگامی که شما بیرون رفتن برای خوردن شما را به یاد زمانی که شما بیرون بکشد عینک خود را به خواندن منو.

فکر می کنم در مورد شرایط که در آن شما را فراموش کرده به آزمون. اگر شما تا به حال آن را به انجام دوباره و دوباره چگونه ممکن است شما را به یاد ؟ قرار دادن همه این چیزها را با هم و آن را بخشی از دیابت خود را مدیریت به آن را نگه دارید کار هموار.

[ad_2]