اولین تولید کننده جارو برقی چه شرکتی بوده است؟

 

صورت فلکی

 

صورت فلکی هوور 1960

شرکت هوور در دهه 1960 یک جاروبرقی غیرمعمول به نام Constellation به بازار عرضه کرد. نوع سیلندر فاقد چرخ بود و در عوض جارو برقی روی اگزوز آن شناور بود و به عنوان یک هاورکرافت عمل می کرد ، اگرچه این در مورد مدل های اولیه صادق نیست. آنها یک شلنگ چرخشی داشتند به این منظور که کاربر دستگاه را در مرکز اتاق قرار داده و در اطراف تمیز کننده کار می کرد. آنها در سال 1954 معرفی شدند ، قابل جمع آوری هستند و به راحتی با شکل کروی آنها قابل تشخیص هستند. اما آنها همچنان یک ماشین جالب هستند. بازسازی شده ، آنها به خوبی در خانه هایی با کف چوبی سخت کار می کنند.

 

صور فلکی در طول سالها تغییر کرد و به روز شد تا اینکه در 1975 متوقف شد. این صورت های فلکی با استفاده از یک ایرفویل متفاوت ، تمام خروجی را در زیر خلاء قرار می دهند. طراحی به روز شده حتی با استانداردهای مدرن بی سر و صدا است ، به ویژه در فرش ، زیرا صدا را خفه می کند. این مدلها روی فرش یا کف برهنه شناور می شوند – اگرچه در کف سخت ، هوای خروجی تمایل دارد هرگونه کرک یا زباله را در اطراف پراکنده کند.

 

هوور مجدداً نسخه به روز این مدل بعدی را در ایالات متحده منتشر کرد (مدل # S3341 در رنگ مروارید و # S3345 در فولاد ضد زنگ). تغییرات شامل یک کیسه فیلتراسیون HEPA ، یک موتور 12 آمپر ، یک رول قلم مویی با توربین و یک نسخه باز طراحی شده از دسته است. همین مدل در انگلستان با نام تجاری Maytag به عنوان Satellite به دلیل محدودیت های مجوز به بازار عرضه شد. از سال 2006 تا 2009 فروخته شد.