اهمیت اسانس نبولایزر منتشر کننده برای سلامت شما

[ad_1]

واقعا بیشتر از روغن های ضروری با استفاده از بهترین عطر روغن منتشر کننده شما می توانید دست خود را بر روی کمک خواهد کرد که شما به حداکثر رساندن استخراج تمام purities درون روغن های مفید برای سلامتی شما.

به سادگی با انتشار با کیفیت بالا روغن های ضروری شما انتشار بخار اسانس به هوا در اطراف شما است که شما پس از استنشاق از طریق بینی خود را. مولکول های شما استنشاق حرکت خود را از بینی به ریه های خود را با نهایت حمایت خود را از سلامت تنفسی. از وجود اسانس ترکیبات شده است که استنشاق پراکنده به مسیرهای مختلف در بدن شما موثر بر قسمت های مختلف بدن خود سیستم.

آلی ضروری روغن ثابت شده است به کار بر روی تمام سطوح از جمله روانی و عاطفی و معنوی. این بسیار عمیق و تاثیر روغن های ضروری را بر روی احساسات خود را کمک می کند تا خود را تعیین رفتار و خلق و خوی که هر دو بسیار مهم هستند به زندگی روزانه خود را.

با بویایی یکی از حواس پنجگانه ما آن را اغلب نادیده گرفته به عنوان یکی از عمده آنهایی که به ما تکیه می کنند به شدت. همراه با یک اولیه دولت ما حس بویایی بسیار دقیق به توانایی حافظه قادر به شناسایی مولکول های عطر تا زمانی که 70 سال است. این است که لطف خود را لیمبیک مغز که پروسه بو و را قادر می سازد یک اثر تا 10000 بار قوی تر از حواس خود را بیش از بینایی و یا صدا. در واقع بوی می رود از طریق مغز خود را با پردازنده سریع تر از بینایی و یا صدا.

هنگامی که عطر آلی ضروری روغن استنشاق بوی مولکول سفر از بینی ما به بویایی لامپ و سپس به سیستم عصبی ما. سیگنال از بوی سفر از طریق سلول های عصبی بویایی و در نهایت در بادامه مغز که در آن خاطرات ذخیره می شود.

و موثر ترین راه برای خاطرات ما ذخیره می شود این است که از طریق حس بویایی به همین دلیل است که این سمت از مغز است که اغلب به عنوان مراجعه کننده به سمت عاطفی مغز ما. به عنوان آمیگدال به عنوان یک تابع برای شناسایی تهدید و یا چالش در نتیجه ما با ارائه شناخته شده استرس واکنش مبارزه یا پرواز آمیگدال به طور مداوم در مواظب برای روحی و جسمی ایمنی با حس معمول و آشنایی.

بوی تاثیر می گذارد رفتار ما با توجه به هیپوتالاموس تنظیم بدن ما به تعادل. با این اثر مربوط به مبارزه ما و پرواز پاسخ بر اساس سطح استرس ما هیپوتالاموس همکاران بوی به عنوان یک عامل مهم برای واکنش است. آن را به کنترل ضربان قلب ما ما فشار خون توازن هورمونی و سطح استرس. مغز ما پس از آن باعث می شود هورمون منتشر خواهد شد همراه با neurochemicals که کمک در تغییر راه بدن ما رفتار می کند.

به عنوان یک نتیجه از این ارتباط قوی و اثر آلی ضروری روغن باید چنین عمیق روانی و فیزیولوژیکی اثر در ما ذهن و بدن و روح.

به راستی خود را به حداکثر رساندن سلامت در تمام جنبه های زندگی خود را, مطمئن شوید که به ترکیب آروماتراپی به خانه خود را با خود و در خود حمل و نقل تلاش. برای مثال با استفاده از آروماتراپی منتشر کننده برای ماشین سفر می تواند کمک به شما احساس می کنید از بین بردن استرس و اضطراب در حالی که تنظیم خلق و خوی خود را و سلامت. پس از همه, بسیاری از ما در سفر حدود 40 دقیقه تا یک ساعت در روز در یک وسیله نقلیه خوب است بدانید که ما در حال بهبود سلامت ما را در هر راه ممکن است. به علاوه جاده خشم و استرس می تواند با انجام برخی از تسکین!

ما توصیه می کنیم که شما خرید آلی ضروری روغن هنگامی که به دنبال یک منبع با کیفیت بالا برای کمک به تقویت سلامت شما و سلامت کلی. برای کسانی که به دنبال بهترین روغن آروماتراپی منتشر و در بازار می باشد که به سرمایه گذاری در شیشه دیفیوزر مانند اسانس نبولایزر به عنوان منتشر کننده این هر خطرناک پلاستیک که منفی تحت تاثیر قرار خواهد تندرستی خود را.

[ad_2]