انتصاب بازرس ویژه مدیریت ورزش و جوانان منطقه آزاد قشم در امور نجات غریق و غواصی

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم:  سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی سید محمد رضوی را به عنوان بازرس ویژه این مدیریت در امور نجات غریق و غواصی منطقه آزاد قشم منصوب کرد.
براساس این گزارش در حکم جلیل حق گویان سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به سید محمد رضوی آمده است:
«نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت بازرس ویژه مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در امور نجات غریق و غواصی این منطقه منصوب می شوید.
امید است با اتکال به الطاف الهی و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.»
گفتنی است منطقه آزاد قشم در سال ۱۳۸۵ از سوی فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور به عنوان مرکز آموزش های عملی غواصی انتخاب شد و هرساله دوره های آموزشی و مدرسی غواصی کشور در قشم برگزار می شود.
جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر وسعت یکی از مراکز ویژه ورزش های آبی- دریایی کشور محسوب می شود و علاوه بر ورزشکاران این رشته ها بسیاری از گردشگران و مسافران از داخل و خارج از کشور نیز در آب ها و سواحل قشم به انجام این ورزش های زیبا و مفرح مبادرت می ورزند.

46

[ad_2]

Source link