انتخاب شير پمپ پستان

[ad_1]

Meleda یکی از معتبر ترین تغذیه با شیر مادر کمک تولید کنندگان و درستی است. آنها شده اند حمایت از تغذیه با شیر مادر دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای بیش از سی سال است. هزاران نفر از مادران شیرده در سراسر جهان ترجیح می دهند شير پمپ. هنگام خرید یک Medela پمپ تغذیه با شیر مادر مادران تضمین شده به یک پمپ است که احترام خود را از فیزیولوژی است که آسان برای استفاده و با کیفیت بالا.

Meleda ارائه می دهد طیف گسترده ای از تغذیه با شیر مادر ایدز بنابراین در اینجا اشاره گر چند برای کمک به شما را انتخاب کنید.

  • کتابچه راهنمای شير پمپ. یک پمپ دستی است که ایده آل برای تغذیه با شیر مادر دانشگاه علوم پزشکی مشهد که طرح به بیان تنها در هر حال حاضر و پس از آن. آن نور جمع و جور و مقرون به صرفه است. آن را نیز آسان برای استفاده است. برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان شیر مادر برای اولین بار پمپ دستی می تواند کمتر احساس تهدید آمیز است. دوم وجود دارد دستی شير پمپ: هماهنگی که ویژگی های Medela علامت تجاری “دو مرحله” مکش. دو-مرحله مکش تقلید کودک تغذیه با شیر مادر ریتم.
  • این Meleda مینی الکتریک. یک پمپ الکتریکی اجازه می دهد تا شما را به بیان شیر مادر بسیار سریع تر از یک پمپ دستی. آن را نیز جلوگیری از درد گرفتگی دست. این Meleda پمپ به دانشگاه علوم پزشکی مشهد راحتی از یک پمپ الکتریکی برای اندازه, وزن و قیمت یک دستی یکی. این جای تعجب نیست که این بهترین فروشنده Meleda پمپ.
  • این Meleda نوسان است یک گام از Meleda مینی الکتریک. دو فاز بیان سیستم که شبیه سازی تغذیه با شیر مادر تحریک اجازه می دهد تا سریع تر بیان. آن را ساکت تر است و بسیار جمع و جور است. آن را متناسب به راحتی در یک کیف دستی و یا یک تغییر کیسه. بسیاری از کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در ادامه به شیر پس از بازگشت به کار بسیار راضی هستند با نوسان شير پمپ.
  • این Meleda دو مینی الکتریک یکی از کوچکترین دو پمپ برقی موجود در بازار است. آن است که مقرون به صرفه و سریع و راحت است. قادر به بیان شير در هر دو طرف در همان زمان بسیار سریع تر و صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان. آن را نیز تحریک شیردهی. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک طرف. یکی دیگر از انتخاب های بسیار عالی برای کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ویژه هنگامی که آنها نگران هستند در مورد محدودیت های زمانی و کاهش شیردهی.

هر کدام Meleda پمپ پستان شما را انتخاب کنید, شما مطمئن شوید که به یک پمپ است که راحت و آسان برای استفاده و محکم است.آن است که بسیار خوب ساخته شده است که می توان آن را با خواهر و برادر کوچکتر و بدون نشان دادن قابل توجهی علائم پوشند. همان پمپ به راحتی می توان در شرایط مختلف: در خانه یا در محل کار و یا در حالی که سفر. آن را سازگار به نیازهای در حال تغییر از شما و کودک شما: از کمک به درد nippes با یک نوزاد به بازگشت به کار.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *