امام جمعه همدان: در سال جهش تولید، گره از کار تولید باز شود

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی، در بازدید صبح امروز از یک واحد دامداری در منطقه کبودراهنگ گفت: همکاری دولت و دستگاه های مختلف برای حل مشکلات تولید و تولیدکنندگان امری ضروری و لازم است.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه همه باید به میدان بیایند تا هر چه سریعتر با شناسایی موانع، مشکل تولید و تولیدکننده رفع شود، افرود: همه ما طرفدار و مدافع بیت المال هستیم اما اگر حفظ بیت المال باعث شود سرمایه عظیم یک نفر سالیان سال از بین برود، اینجا حفظ بیت المال خیلی از نظر حقوقی و شرعی معنا پیدا نمی کند.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه بحث ما بر روی شخص نیست، تصریح کرد: خوابیدن سرمایه ۱۰ ساله تولید کننده در اینجا ضرر به بیت المال است، می توان با مشخص کردن بازده زمانی به این مشکل ده ساله پایان داد و در همین جا آن را حل کرد.

آیت الله شعبانی با اشاره به واحد تولیدی که در حال بازدید از آن بود، گفت: متاسفانه این واحد تولیدی به دلیل اختلافاتی که وجود داشته به مدت ده سال معطل مانده است که امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات حل شود.

وی اضافه کرد: آنچه در این جا مهم است، راه افتادن این واحد تولیدی است چرا که حدود ۴۰۰ نفر می توانند در این واحد مشغول به کار شوند و این بسیار موضوع مهمی است.

46

[ad_2]

Source link