افتتاح ۳۲۰۰ پروژه در استان کرمان در سال ۹۸

[ad_1]

دکتر “محمدجواد فدایی” ۴ اردیبهشت ماه در جلسه شورای فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی استان تغییر در جوامع را منوط به تغییر در شخصیت، منش‌ و روش زندگی افراد مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: بدون در نظر گرفتن قاعده رابطه فرد با جامعه، امکان موفقیت نخواهد بود و نمونه این امر را در بحث مقابله با کروناویروس دیدیم که همراهی مردم و سازمان‌ها و تعامل توانست موفقیتی را به وجود آورد.

وی با تاکید بر اینکه توسعه، رفاه و سعادتمندی برای مردم و سازمان‌ها باید با تغییرات در جامعه و روش‌ها و منش‌های فردی ایجاد شود اظهار کرد: برای توسعه نیاز به نظم و امنیت و آرامش داریم و تامین این سه اصل از سوی نیروی انتظامی، موفقیت خوبی برای استان در سال گذشته ایجاد کرده است.

استاندار کرمان گفت: سال گذشته در سایه امنیت و آرامش ایجاد شده با وجود همه ناملایمات منجر به توسعه استان شد به طوری که ۳۲۰۰ پروژه با ۲۶ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و ۹ هزار اشتغال مستقیم در استان کرمان به بهره‌برداری رسید.  

رییس شورای تامین استان کرمان با قدردانی از فرماندهان و نیروهای انتظامی استان و شهرستان‌ها برای ایجاد امنیت و آرامش، به موفقیت‌های انتظامی در سال گذشته پرداخت و افزود: از ۲۹ شاخص که در حوزه کشفیات گزارش می‌شود، استان کرمان در ۲۲ شاخص دارای رشد است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کشفیات نیروی انتظامی استان کرمان در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ رشد ۳۴ درصدی و  نسبت به سال ۹۶ رشد دو برابری دارد که این مهم نشانه انجام فعالیت‌های خوب و موثر است که بعضا ناشناخته صورت می‌گیرد.

استاندار کرمان با بیان اینکه توسعه پایش تصویری استان و تجهیز پلیس ۱۱۰ به امکانات روز از اقدامات موثر در سال‌ گذشته بود که باید استمرار هم داشته باشد افزود: در حال حاضر ۴۹۰ دوربین پایش تصویری در استان نصب و راه‌اندازی شده که طبق برنامه باید به ۹۰۰ دوربین افزایش داده شود و این امر مهم را دنبال می‌کنیم.

48

[ad_2]

Source link