اصول اولیه در مورد درمان دیابت

[ad_1]

گلوکز یک قند ساده است که توسط سلول های بدن برای تولید انرژی است. آن جذب می شود در هضم غذا به جریان خون. سپس آن را حمل و نقل با استفاده از انسولین به کبد و سلول های عضلانی. بیماری دیابت ایجاد می شود که لوزالمعده به تولید انسولین به اندازه کافی و یا طبیعی انسولین تولید شده است و نه موثر در اندام آن است که حمل و نقل به. در برخی موارد می توان آن را هر دو.

دیابت مشخص می شود سطح قند خون بالا. این بیماری ناشی از نحوه زندگی یک زندگی است. آن است که طول می کشد زمان طولانی قبل از بازیابی. برای یک فرد مبتلا به نوع 1, دیابت, دیابتی, رژیم غذایی, ورزش و انسولین مورد نیاز است. دیابت نوع 1 است که به عنوان یک نتیجه از کمتر از اندازه کافی و یا گاهی اوقات صفر تولید انسولین توسط لوزالمعده. این است که چرا تزریق انسولین بسیار مهم برای مدیریت بیماری دیابت است. تاثیر آن بر مردم به عنوان اوایل به عنوان از دوران کودکی سال است.

نوع 2 دیابت. آن است که به عنوان یک نتیجه کمی بیش از حد انسولین توسط لوزالمعده و کم اثر انسولین در بدن است. درمان قرار است برای افزایش مقدار انسولین تولید شده توسط لوزالمعده و افزایش انسولین توانایی کار در بدن است. آن را نیز باید کاهش مقدار گلوکز تولید می شود و فسفر جذب شده در خون سیستم. دیابت نوع 2 که تحت درمان با داروهای کاهش وزن و ورزش برای افزایش اثر انسولین در بدن است اما زمانی که هیچ یک از این به نظر می رسد به کار انسولین است که گاهی اوقات استفاده می شود.

یک رژیم غذایی دیابت معمولا حاوی مقدار کمی چربی و کلسترول و قند. اجتناب از غذاهای با قند بیش از حد مانند سیب زمینی شیرین و برخی از انواع غلات و حبوبات است. سعی کنید سبز از جمله سبزیجات و سویا و محصولات ماهی در رژیم غذایی خود را. نپخته, سبزیجات, سبزی, پیاز و سیر خوب برای تحریک تولید انسولین از این رو مدیریت بیماری دیابت است.

قبل از دارو ارائه شده است عواملی مانند عوارض, هزینه عوارض و شرایط دیگر که ممکن است مهم باشد مانند بیماری یا بارداری. هزینه های بالای داروهای با کیفیت بهتر از کیفیت پایین ارزان آنهایی که ممکن است باعث عوارض. یک پزشک مورد اعتماد به تجویز و پیشنهاد دارو مناسب برای سلامت خود را. دیابت شایع تر است با افرادی که چاق هستند به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که استفاده می شود به سبک زندگی بیحرکت.

دیگر شیوه زندگی شیوه های را که یکی بیشتر در معرض ابتلا به بیماری دیابت عبارتند از خوابیدن بیش از حد به خصوص در طول روز سیگار و فقدان ورزش.

[ad_2]