اسطوره کنترل قند خون و آنچه در مورد آن انجام

[ad_1]

اگر شما نگران در مورد میزان قند در خون خود را و شما باید به شما نیاز به دانستن…

بزرگ اسطوره کنترل قند خون

1. عقل متعارف می گوید اگر شما با داشتن علائم قند خون خود را کنترل مشکلات هستند نه مانند یک معامله بزرگ آنها در اشتباه هستید! اگر شما علائم در حال حاضر در اینجا است که یک نمونه کوچک: مه آلود تفکر حافظه ضعیف و سندرم قبل از وعده های غذایی کم انرژی سطح ولع برای, قند, مشکلات کلیوی و فشار خون بالا و کلسترول هستند فقط تعداد کمی از علائم شما ممکن است نسبت به نامتعادل قند در خون شما.

2. اکثر مردم فکر می کنم که کم چربی رژیم غذایی می تواند به کنترل قند خون خود را. اشتباه دوباره!

چربی است نه علت امریکا بیماری مقاومت به انسولین است. قند و بیش از حد کربوهیدرات هستند و اکثر مردم در تاریکی در مورد آن. آمریکا به طور متوسط مصرف حدود 200 پوند شکر در هر سال بسیاری از آن را پنهان در غذاهای فراوری شده مصرف می کنیم. خوردن بیش از حد قند است اسید تشکیل شده و ویران کردن بر روی سطح قند خون خود را که منجر به سلامت فقیر.

3. عقل متعارف می گوید که مواد مخدر هستند و تنها راه برای مدیریت قند خون است که راه حل های طبیعی کار نمی کند برای قند خون است. اشتباه مرده اشتباه است! شرکت های دارویی باید مقدار زیادی از مواد مخدر برای کمک به شما در مقابله با عدم تعادل قند خون. مشکل این است… عوارض جانبی برخی از این داروها می تواند بدتر از این بیماری در آنها قرار است برای درمان!

به عنوان مثال سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به تازگی موظف به استفاده از یک “جعبه سیاه” هشدار در دیابت داروی Avandia. این قوی برچسب هشدار دهنده بر مواد مخدر “ممکن است باعث ایجاد یا بدتر شدن نارسایی قلبی در بیماران خاص.” با وجود این نگران کننده پذیرش یک سازمان مشورتی رای 22 به 1 به نفع اجازه می دهد ادامه داد: فروش به ایالات متحده بیماران!

اما در اینجا برخی از خبر خوب. شما می توانید تعادل قند در خون شما به طور طبیعی به سادگی با استفاده از مواد مغذی از مادر طبیعت است.

مواد مغذی برای سلامت قند خون

آن را ممکن است به نظر می رسد سخت به تصور کنید که چند گیاهان می تواند کمک به شما برنده شدن در این نبرد از شکر تعادل-اما این درست است! من می خواهم به شما معرفی به برخی از ترکیبات طبیعی است که نشان دهنده دستیابی به موفقیت برای متعادل کردن قند خون خود را.

اجازه دهید به بررسی هر یک از این مواد غذایی فوق العاده به صورت جداگانه…

درمان Sylvestre

برای بیش از 2000 سال است که در هند مورد استفاده گیاه درمان sylvestre برای کمک به کنترل قند خون است. در واقع برگ های این گیاه نوردی بسیار با ارزش توسط پزشکان طب آیورودا–باستان سیستم شفا یافته در هند و تمرین های مشهور دکتر دیپاک چوپرا. این گیاه همچنین به نام “gurmar” است که به معنای واقعی کلمه به معنی “ناوشکن قند” در هندی. این نام توصیف راه است که جویدن برگ تداخل با توانایی خود را به طعم و مزه شیرینی. از آنجا که این گیاه باعث کاهش احساس شیرینی در بسیاری از غذاها ممکن است این کاهش هوس خود را برای تنقلات شیرین. علاوه بر این کاره گیاه کمک می کند تا بهبود حساسیت رسپتور انسولين و انسولين سیگنالینگ.

کروم

یکی دیگر از سلاح در طبیعت آرسنال شکر مبارزان مواد معدنی کروم. کروم به هضم غذا کمک می کند و حرکت خون گلوکز از خون به سلول ها برای تولید انرژی است. آن را نیز کمک می کند تبدیل چربی و کربوهیدرات و پروتئین به انرژی است. بیشتر چه, کروم بسیار مهم است برای سلامت عملکرد انسولین. بدون به اندازه کافی کروم در بدن شما انسولین فقط کار نمی کند به درستی. کروم وجود دارد در بسیاری از غذاها اما تحقیقات نشان می دهد که 90 درصد از بزرگسالان آمریکایی دارای کروم کمبود رژیم غذایی! این می تواند یک دلیل اصلی که چرا تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها رنج می برند از مشکلات مربوط به اختلال در تعادل قند خون خود را. بزرگترین دلیل برای کروم فقر در امریکا است که بسته بندی مواد غذایی دارای هیچ یک از این کلید قند خون کنترل ماده در آن است. و آمریکایی ها به مراتب بیشتر بسته بندی مواد غذایی از طبیعی “واقعی” مواد غذایی.

عصاره برگ Banaba

برای سال های بسیاری از مردم زندگی در فیلیپین و جنوب آسیا و هند دارای دم برگ banaba چای برای کمک به تنظیم قند در خون است. پزشکی دانشمندان بر این باورند که برگ banaba اثرات مفیدی بر روی گلوکز خون به علت غلظت بالای خود را از کوروسولیک اسید یک ترکیب طبیعی استخراج شده از برگ آن است. کوروسولیک اسید تقلید انسولین با انتقال قند از خون به سلول های خود را. و بسیاری از مطالعات علمی ثابت کرده اند برگ banaba اثربخشی.

شنبلیله

علم مدرن است که ریختن نور را در یکی دیگر از درمان سنتی محلی است که ارائه عالی مزایای بهداشت و درمان. شنبلیله یک گیاه بومی مدیترانه, اوکراین و هند و چین است. پزشکان آیورودا و طب سنتی چینی استفاده می شود این گیاه برای بیش از 2000 سال است. مدرن دانشمندان در حال حاضر می دانیم شنبلیله کمک می کند تا تعادل خود را, کلسترول, تری گلیسیرید و قند خون است. دانه شنبليله باعث تحریک ترشح انسولین. این کمک می کند تا مواد غذایی و قند از رسیدن به سلول های خود را به درستی.

BitterMelon

اگر چه ممکن است برای اکثر مردم ناشناخته در غرب–خربزه تلخ استفاده شده است در آمریکای جنوبی و کارائیب و شرق آفریقا و شرق به عنوان غذا و دارو است. و مطالعات علمی اثبات ارزش خود را برای درمان مشکلات قند خون. مطالعات نشان می دهد خربزه تلخ می تواند نقش کلیدی در کمک به تعادل انسولین در بدن و اثرات مثبتی بر سطح سرمی گلوکز از کسانی که مصرف آن-که البته به معنی سالم قند خون را کنترل کند.

بنابراین اگر شما استعفا خود را به یک زندگی پر داونینگ روزانه داروهای تجویزی سیخ زنی خود را با عکس انسولین و دعا است که شما لازم نیست تسلیم به نارسایی کلیه از دست دادن بینایی و یا اندام ها فکر می کنم دوباره.

تصور کنید که اجتناب از خطرات ناشی از عوامل دارویی در حالی که شما:

– تعادل قند خون خود را

– کنترل انسولین و کمک به بدن خود را با استفاده از آن به طور موثر تر

– نگه داشتن کلسترول سالم

– افزایش ایمنی خود را

– پشتیبانی از از دست دادن وزن سالم

– از بین بردن خوشه قند

– محافظت از کلیه ها

– طرد خسته و تنبل احساسات

– کاهش قند و هوس های غذایی

– به همراه ده ها مزایای بیشتری!

همه این مواد مغذی قدرتمند برای کنترل گلوکز خون در آن نیست ولی به شما یک مجوز برای خوردن شیرینی به طور منظم و یا به مدت زمان طولانی بدون غذا خوردن. هر دو از این شیوه را عدم تعادل قند خون شما منجر به مشکلات سلامتی متعدد نیست حداقل از این است که دیابت است. وجود دارد یک لیست خشکشویی از بیماری ها و مشکلات سلامتی که باید قند خون و عدم تعادل خود را به عنوان شالوده.

پس نگاه خود را به تعادل کربوهیدرات با پروتئین و مکمل های غذایی که دارای خربزه تلخ, کروم, درمان و شنبلیله. بدن شما خواهد شد با تشکر از شما با انجام بهتر در زندگی روزانه خود را.

[ad_2]