اسرار طبیعی درمان دیابت – درمان دیابت خود را امروز!

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از مطالعات نشان می دهد که طبیعی درمان دیابت از گیاهان و روغن و خود محصول بسیار موثر در حفظ سطح قند خون سالم و کنترل عوارض دیابت است. این است که می گویند که یکی باید مشاوره خود را پزشک.

اگرچه برخی از مطالعات نشان می دهد استفاده از گیاهان و روغن های گیاهی دیگر و محصولات ممکن است کمک در درمان دیابت هرگز اقدام بدون مشورت با پزشک خود. قبل از داروهای دیابت همیشه درمان به وسیله طبیعی. اما نیاز به سرعت و ارضاء فوری مجاز است برای علم پزشکی به سرعت روند تا با پزشکی است.

برخی از مردم ممکن است راحت با مواد مخدر و داروها وجود دارد اما هستند کسانی که ترجیح می دهند از روش های طبیعی در درمان بیماری خود را. این اصطلاح برای روند درمان دیابت در راه است به نام naturopathy که کارآمد با استفاده از برخی گیاهان طبیعی که ممکن است سهولت دیابتی شرایط. برخی از مواد عبارتند از: گلابی بلسان خربزه تلخ, سیر, پیاز, آسیایی, جینسنگ, زغال اخته عصاره جینکو بیلوبا, دارچین و زرشک.

وجود دارد به طور معمول 2 نوع از دیابت, یعنی, دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 است. دیابت نوع 1 یک بیماری است که در آن بدن در واقع تخریب سلول های پانکراس که باعث می شود که لوزالمعده به توقف تولید انسولین است. افراد مبتلا به دیابت نوع 1 نیاز به تزریق انسولین است.

از سوی دیگر نوع 2 دیابت ناشی از معیوب لوزالمعده و در نتیجه ناکافی مقدار انسولین در حال تولید است. اگر چه آنها انواع مختلف دیابت های طبیعی, دیابت درمان می تواند با توجه به شرایط و این شکل از ضروریات طبیعت درمانی است که جایگزین سیستم پزشکی است که با تمرکز بر بهبود سیستم های طبیعی در بدن است.

داشتن یک رژیم غذایی متعادل و حفظ یک شیوه زندگی سالم بخش مهمی از درمان دیابت. غذا درمانی باید به دنبال تحت نظارت از دکتر خود. بررسی سطح قند اغلب به طوری که سطح قند نمی فراتر از توصیه سطح.

آن است که همیشه بهتر است برای جلوگیری از برخی از مواد غذایی اگر شما مبتلا به دیابت هستند مانند تصفیه شده و شکر و شیرینی و شربت. اجتناب از غذاهای فرآوری شده و مواد غذایی آشغال و شیرینی و بیسکویت و کنسرو و حفظ مواد غذایی. مصرف نمک را باید به حداقل کاهش می یابد. شما به اندازه کافی نمک به شکل میوه ها و سبزیجات می خورید.

شما آنچه که می خورید. تماشای رژیم غذایی خود را و شما خواهد شد در نیمه راه از طریق روش های طبیعی درمان دیابت.

[ad_2]