استفاده و تاریخچه دندانپزشکی

[ad_1]

قبل از اینکه ما همچنان با اطلاعات در مورد دندانپزشکی ابزار و تجهیزات و مانند آن ما شروع به تعریف اصطلاح دندانپزشکی. با توجه به Merriam Webster's واژه نامه دندانپزشکی است از هنر یا حرفه ای از یک دندانپزشک است. که با توجه به ویکیپدیا آن است که شاخه ای از پزشکی که با آن شامل مطالعه, تشخیص, پیشگیری و درمان بیماری ها, شرایط و اختلالات حفره دهان (دندان), فک و صورت منطقه (منطقه ای در اطراف دندان های خود را, صورت , فک, و غیره.) و مجاور و مرتبط با ساختار و تاثیر آنها بر بدن انسان است.

حرکت در دندانپزشکی تمرین شده است به عنوان دور برگشت به عنوان 7000BC. حتی قبل از مدرن دندانپزشکی استفاده شد و ابزار مورد استفاده در دندانپزشکی موثر بودند و قابل اعتماد و برخی به ذکر است در حال تعظیم مته به جای مدرن دندانپزشکی دریل و چند مطلب است که اغلب به نظر می رسد مانند دستگاه های شکنجه که منجر به استخراج و یا کشیدن دندان, که بسیار دردناک بود قبل از آنجا که وجود دارد هیچ راه موثر برای تسکین بیمار از درد.

امروزه در اینجا اغلب با استفاده از ابزار دندانپزشکی توسط دندانپزشکان:

آینه. آینه هستند و بخش عمده ای از دندانپزشکی; این به دندانپزشک شما یک تصویر آینه از بخش هایی از دهان که او می یابد دشوار و یا غیر ممکن به نظر. و حتی استفاده به منعکس کننده نور برای بخش شفاهی منطقه ای که تاریک است و حتی بهبود دید و دسترسی به قسمتهای مختلف حفره دهان.

پروب. این پروب aren't کوچک دستگاه های الکترونیکی ساخته شده توسط بیگانگان. این پروب کسانی که جراحی اشاره کرد ابزار که شبیه داس این پروب استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا شما باید یک پوسیدگی دندان. انواع پروب دندانپزشکی اکسپلورر (یا داس پروب) از پروب پریودنتال و راست شد. در این میان شایع ترین استفاده از دندان اکسپلورر.

Re تراکتور استفاده می شود برای کمک به یک بیمار که مشکل باز کردن دهان خود را گسترده است. در اینجا نام این ابزار است که استفاده می شود به عنوان re تراکتور. دهان سرپا نگه داشتن دندان آینه گونه Re تراکتور و زبان Re تراکتور.

بیهوشی. اغلب با استفاده از یک سرنگ دندانپزشکی این استفاده می شود برای کشتن درد در حالی که در جراحی دندان.

دندان دریل. این استفاده می شود برای تمرین از طریق دندان حفره زمانی که یک فرز متصل به آن است که نیاز به پر شود و حتی تغییر شکل دندان است. انواع دریل دندانپزشکی عبارتند از: سرعت بالا در هوا هدایت می شود (airotor), آهسته, سرعت, گرفتن اصطکاک و فولاد دست قطعه.

Burs. Burs قطعه متصل به دندان دریل برای آنها به کار حفاری دندان حفره. این burs دارای انواع مختلف برخی از آنها تخت شقاق و گلابی شکل, فوتبال, دور, مخروطی;, شعله, شیب, bevel, پایان برش جوانه فرز, فولاد, مخروط وارونه الماس قهوه ای سنگ و سنگ سبز.

بسیاری تغییر کرده است از این ابزار برای دندانپزشکی ساخته شد و یا حتی برای اولین بار استفاده می شود. از قبل مهره سازان افرادی هستند که دندانپزشکان اما در حال حاضر این حرفه مورد نیاز است برای به طور کلی بهداشت . حتی تا به حال دندانپزشکان در حال تلاش کردن اختراعات جدید در زمینه دندانپزشکی برای کمک به مردم در حفظ سلامت دهان و دندان و کاهش مشکلات دهان و دندان.

[ad_2]