ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به سالمندان درباره ویروس کرونا/ اسامی و شماره تماس پزشکان

[ad_1]

احمد دلبری  اظهار کرد: با توجه به شیوع روزافزونِ بیماری کرونا و افزایش اضطراب در میان سالمندان عزیز، به منظور کاهش میزان مراجعه آنها به مراکز بهداشتی درمانی و همچنین کمک به کنترل استرس خانواده‌ها، پویشی توسط انجمن علمی سالمندان ایران و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت عنوان پویش «مقابله با کرونا، فرصتی برای همدلی با سالمندان» شکل گرفته است تا اساتید، متخصصین، کارشناسان و فعالان حوزه سالمندی کشور به عنوان مشاورین و افراد مرجع در این حوزه به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود بپردازند.

وی تصریح کرد: در همین راستا؛ به‌منظور مشاوره صحیح و آگاهی‌بخشی خانواده‌ها و سالمندان و با هدف ایجاد حس امید و همدلی؛ متخصصین امرِ این حوزه، به‌صورت رایگان پاسخگوی سوالات احتمالی این عزیزان خواهند بود.

دلبری گفت: لیست اسامی اساتید و کارشناسان داوطلب براساس تخصص و حوزه فعالیت آنان به‌صورت روزانه بروزرسانی خواهد شد ضمن اینکه درخواست می‌شود تنها در زمان‌های مقرر شده نسبت به برقراری تماس اقدام شود همچنین این خدمات تا شکست کامل کرونا ادامه دارد.

سازمان بهزیستی کشور , ویروس کرونا , سازمان بهزیستی کشور , ویروس کرونا , سازمان بهزیستی کشور , ویروس کرونا , سازمان بهزیستی کشور , ویروس کرونا ,

۴۷۲۳۲

[ad_2]

Source link