ارائه توله سگ – ده گام سریع

[ad_1]

1. آرامش

ارائه توله سگ می تواند گردیده در زمان پس نشوید. بزرگ نژاد هستند به خصوص آسان است.

2. محدود حامله سگ به یک محل خوب است.

اولین نگرانی هنگامی که سگ خود را ارائه توله سگ در این محل ، یک drafty سرد منطقه از سلاح های رسیدن به بدترین محل سگ می توانید توله سگ. اگر سگ شما در حال حاضر در کار محدود به یک مکان است که در پیش نویس رایگان و گرم و به راحتی در دسترس برای شما.

3. دریافت شماره تلفن خود را برای دامپزشک محلی و یا دامپزشک اورژانس (برای بعد از ساعت).

پایان مقاله به صورت اضطراری ملی دامپزشک دایرکتوری.

4. جمع آوری منابع

اقلام مورد نیاز شامل قیچی نخ (یا هموستات) گرما پد, نفت, ژله, حوله دست, کلسیم (دانشگاه علوم پزشکی تهران ، بستنی وانیلی یا سگ مکمل) {fyi – کلسیم ایدز در زایمان انقباضات سگ}

5. نگه داشتن مادر آرام

محدود کردن تعداد زیادی از مردم و حیوانات که در اطراف ارائه ، استرس از جمعیت می توانید سگ خود را از کار برای ساعت. تهدید مادر سگ شناخته شده اند به کشتن توله سگ خود را.

6. هنگامی که مادر شروع به هل دادن و یا توله سگ شروع به در حال ظهور را به او بدهید کلسیم

کلسیم کمک خواهد کرد تقویت انقباضات; بنابراین ساخت و تحویل سریعتر. له یک دانشگاه و قرار دادن بچه و یا استفاده از کلسیم رب مکمل (توصیه می شود). و یا ارائه بستنی وانیلی. اگر مادر ارائه چندین توله سگ پس از آن اصطبل شما می توانید او را برخی از کلسیم بیشتر بعد.

7. کمک به تحویل

اگر توله سگ پدیدار از کانال تولد در نیمه راه و پس از آن گیر کرده است وجود دارد برای بیش از چند دقیقه شما ممکن است نیاز به استفاده از وازلین به عنوان بالا تا کانال تولد به عنوان انگشت خود را می تواند رسیدن به. (اگر ممکن است استفاده از سرنگ به ژله به کانال تولد). با حوله به آرامی جلو در توله سگ برای کمک به تولد. اگر توله سگ نه به طور کامل ظهور در عرض 10-15 دقیقه دامپزشک تماس برای مشاوره شما ممکن است نیاز به مراجعه به دامپزشک.

نکته – اگر دو توله سگ کیسه به نظر می رسد در کانال تولد در همان زمان و شما می توانید با فشار یک در سپس شما باید به دامپزشک سگ شما ممکن است نیاز به سزارین.

8. برش و گیره بند ناف.

کراوات نخ دندان به عنوان نزدیک به توله سگ بدن که ممکن است یا گیره در هموستات. قطع بند ناف نیم اینچ به دور از نخ ها را با قیچی. اگر نخ برگشت می آید, به سادگی روتی آن است. اگر شما نمی توانید نخ گره خورده است نمی وحشت و خونریزی باید متوقف شود خود را در آن.

9. نگه داشتن توله سگ گرم و خشک است.

خود را به نوبه خود گرما پد در پایین و محل توله سگ در آن است. حفظ منطقه خشک و پیش نویس رایگان که ممکن است پس از تولد کامل است.

10. نظارت و توله سگ ،

مطمئن شوید که تمام توله سگ شروع کرده اند پرستاری در عرض چند ساعت از تولد. حفظ یک گرم و خشک استرس محیط زیست است. اگر مادر شروع می شود و لرز و تکان دادن بیاختیار او ممکن است در پره اکلامپسی شدید کلسیم, کمبود, شما باید با دامپزشک خود تماس بگیرید.

[ad_2]