ابدی جنگ با خیابان آشپزخانه هیولا

[ad_1]

“او خوب خواهد شد… وحشت نکنید”

آن بود 11 در شب و من می توانم احساس Shayra دست سرد به نوبه خود او نبض دست به ضرب و شتم او چهره رنگ پریده از ترس او به عنوان peeped از طریق شیشه ای به گرفتن یک نگاه از لیندا. پزشکان بررسی شد او تبادل نظر پزشکی و شروع درمان. از کمی فهمیدم از داروهای ما نمیفهمد که در آن مورد حاد مسمومیت غذایی است.

آن را به من یاد تکه ای از اخبار من به عنوان خوانده شده روز دیگر. یک مطالعه جدید که توسط موسسه مدیریت هتل, غذا و تغذیه, Pusa نشان داد بالا مدفوع آلودگی در مواد غذایی آشغال موارد به طور خاص در غرب و مرکزی دهلی نو است. این مطالعه نشان داد که بسیار حجم بالایی از باکتری E. coli باکتری ها در خیابان مواد غذایی باعث عفونت های شدید. اعداد نیست کاملا قانع کننده در سایر نقاط کشور نیز هست.

یک قطره trickled پایین سرنگ و آن را به عنوان ساخته شده راه خود را به فرزند خود بدن Shayra چیتی پالم در وحشت و درد. این که چگونه مادران هستند و من می توانم احساس هر بیت از اضطراب او رفتن را از طریق.

لیندا شده بود شکایت در مورد گرفتگی معده پس از چند روز گذشته و به عنوان هنجار عمومی ما عشق به تشخیص چنین شکایت در خانه. از تلخ آیورودا تونیک مستقیما از آشپزخانه به ظاهر که قرص پیشنهاد بعدی-درب داروخانه ها, ما سعی می کنیم دست ما در همه چیز قبل از مشاوره با یک متخصص. آن هیچ تفاوتی با Shayra بود که دائم بین دو جهان یکی از شرکت های بزرگ ecospace و دیگر آن که پدر و مادر تنها به پنج سال پیر دختر. آن را تنها در اواخر امروز زمانی که لیندا شکست در درد که Shayra متوجه جدیت و با عجله خود را به نزدیکی درمانگاه.

“ما باید او داده وریدی برای کاهش درد و قرار دادن او در میگذرد و به تثبیت وضعیت. او نیاز به استراحت و یک بشقاب از وعده های غذایی سالم برای بعد از یک هفته”

پزشکان تا به حال انجام کار خود را ترک ما را به اندیشیدن در آنچه که همه دختر ممکن است خوردن آهو در هفته گذشته. برگر و چیپس شیرینی این فهرست بی پایان است. پس از کجا این همه سلامت آگاهانه ساندویچ و آگاهانه ساخته شده با نودل کم ادویه بروید ؟ Shayra پیش بینی, پاسخ, آن را تا به حال به هر زمین مجاور به آپارتمان خود و یا دختر او را به سمت خیابان حیوان خانگی Browny.

“من خیلی خسته ام از او. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم اما بسته بندی و جعبه ناهار در اوایل صبح به جلوگیری از همه از این. چرا او را درک کنید. من نمی می توانید ببینید او رفتن را از طریق این”

Shayra لب در بین sobs دیدن لیندا بر روی تخت با دست آغشته با سوزن است. من می تواند مربوط به هر بیت از او هراس به وجود دارد که شبیه جنگ با من kiddo هر روز. در حالی که من عاشق این درخشش در چشم او به او دره به تکه های مورد علاقه خود را پنیر پیتزا یا چرخش است که رشته طولانی از ماکارونی را در چنگال او قبل از slurping آن را من به همان اندازه نگران در مورد چگونه من می تواند مکمل ارزش مغذی از طریق سایر مواد غذایی ضروری در رشد او سال است.

نگرانی و ترس اغلب من فکر می کنم از شناور و در عین حال یکی دیگر از ایده های کسب و کار; سلامت برنامه غذایی برای کودکان و نوجوانان در سراسر مدارس و خانه های. من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد مته به عنوان بزرگ یک سوراخ در جیب من از خرید هواپیماهای بدون سرنشین و آن را شناور در اطراف من بچه سر به نظارت بر آنچه که تمام باکتری ها و ویروس ها او میدارد تا در راه خود را به خانه.

Huhhh… کسی که گوش دادن!

[ad_2]