آینده انقلاب

[ad_1]

وجود خواهد داشت یک انقلاب در سراسر جهان در طول عمر خود را. آن یکی که لرزش پایه های جامعه به عنوان ما آن را می دانم. در واقع, آن را بدون اطلاع زیادی در حال حاضر آغاز شده است. و نام خود را چاپ 3D. چه ؟ چاپ 3D به شما می گویند ؟ مسخره است. مطمئنا شما بذله گویی. چگونه می تواند چیزی به عنوان بی اهمیت به چاپ تغییر زندگی من ؟ و در عین حال از آن خواهد شد; به طور چشمگیری ،

اصول

از طریق چند تن از فن آوری های مختلف 3D پرینتر چاپ می تواند فقط در مورد هر چیزی. به جای آن از چاپ به عنوان شما آن را می دانم 3D پرینتر می تواند در ایجاد مواد جامد از یک دیجیتال مدل. این پرینتر می تواند ایجاد یک شی توسط تخمگذار لایه های پی در پی مواد – میلیون ها نفر از آنها را. مواد ذوب شده با لیزر است. چاپگر می افزاید: لایه های پی در پی از مواد تا زمانی که شما یک مدل از آنچه شما در حال تلاش برای ایجاد. این مدل می تواند بسیار مفصل و دقیق است. اما انقلابی جنبه از این تکنولوژی در صدها مواد یک می توانید استفاده کنید برای ایجاد. به تاریخ آنها عبارتند از پلاستیک و آلومینیوم, تیتانیوم, استیل, مواد غذایی, (بله مواد غذایی) و حتی سلول های بیولوژیکی.

آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر

شرکت های مانند کنکورد و بوئینگ در حال حاضر با استفاده از 3-D چاپ به ایجاد برخی قطعات هواپیما. لاکهید توسعه یک فرایند مشابه برای ایجاد بال هواپیما قابل ملاحظه ای در هزینه و زمان کمتر. حتی در حال حاضر صنعت چاپ قطعات خودرو (از جمله برخی از نزدیکی کامل خودرو), مبلمان, لباس, ابزار و ساختمان ها و خیلی بیشتر. چند نمونه به شرح زیر است:

انگلستان دانشگاه ساوتهمپتون به تازگی طراحی و چاپ SULSA وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV). آن را به یک بال از دو متر است و می تواند سفر در سرعت های تا 100 مایل در ساعت است. دیگران نیز چاپ پهپادهای کوچک برای تحقیقات جوی. چرا که این هواپیما در حال چاپ با embeded الکترونیک و قطعات متحرک و طراحان می تواند ایجاد اشکال و سازه ها در کسری از هزینه تولید سنتی.

ایتالیایی مخترع انریکو دینی ایجاد یک چاپگر 3D که با استفاده از منیزیم بر اساس ماده با اتصال به ذرات شن و ماسه با هم ایجاد سنگ رسوبی در عرض چند دقیقه. طبیعت روند صدها سال طول می کشد. سنگ می تواند به راحتی به تولیدات خاص اشکال اجتناب از نیاز به برش. آقای دینی می تواند ساخت یک ساختمان چهار برابر سریع تر از استفاده های معمولی در کمتر از نیمی از هزینه.

چاپ 3D استفاده شده است تا معکوس نسخه اندام برای پروتز دستگاه. بنابراین اگر یک فرد رنج می برد از دست دادن یک اندام در نزدیکی یک کپی دقیق می تواند به عنوان یک جایگزین. در واقع چاپ 3D استفاده شده است تا بسیاری از جایگزین استخوان از جمله jawbones و باسن. لیزر تصویربرداری فرایند تضمین می کند که جایگزینی بخشی است و همه همان بیان مفاصل و نخلستان های مورد نیاز برای اعصاب و رگ.

چگونه در مورد لباس ؟ هیچ مشکل. چاپ 3D به تازگی استفاده شده توسط صنعت مد به ایجاد همه چیز از لباس شنای زنانه دوتکه را به بانوی دل شکسته لباس (کسانی که عجیب و غریب). اما نکته این است که پا را می توان تولیدات را به موضوعات کوچک و شکل در هر مد. در نهایت فرایند چاپ می تواند سفارشی کردن لباس ها با استفاده از بدن اسکن برای ایجاد یک دقیق مناسب برای مشتری.

آیا شما گرسنه است ؟ 3-D printing طول می کشد مواد غذایی مانند شکلات و پنیر و بوقلمون زمین و کرفس و باعث می شود آنها را به جدید و هیجان انگیز اشکال است. مواد غذایی پرینتر توسعه داده شده توسط دانشگاه کرنل دانش آموزان با استفاده از نرم تر مواد غذایی می توان ریخت سر چاپ و سپس پمپ را از طریق سرنگ به شکل پیچیده طراحی شده است. چشم انداز آینده برای مواد غذایی چاپ و حتی بهتر هستند.

آینده انقلاب

همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد که ما وارد آستانه این آینده انقلاب است. حتی بیشتر هیجان انگیز تغییرات انقلابی در افق هستند.

اگر شما می توانید نسخه قابل چاپ jawbones لگن و قطعات خودرو; چرا توقف وجود دارد ؟ چگونه در مورد مواد غذایی ؟ مواد غذایی ساخته شده از کربن و چربی و الیاف. آن را می توانید از این رو بود چاپ شده است. هلندی دانشمند دکتر Kjeld vanBommel سخنرانی در TED جزئیات فرآیندهای برای چاپ مواد غذایی است که می تواند سفارشی برای رژیم های غذایی خاص. یک زمان وجود خواهد آمد در آینده ای نه چندان دور هنگامی که یک برنامه می توانید یک صفحه اصلی مواد غذایی چاپگر برای چاپ یک سالم (یا نه) رژیم غذایی به صورت جداگانه سفارشی برای هر یک از اعضای خانواده و یا گرسنه ایجاد کرد.

اما مواد غذایی است که تنها یک بخش کوچک از انقلاب است. محققان در موسسه فرانهوفر آلمان را آغاز کرده اند که چاپ عروق خونی. آنها را چاپ مصنوعی زیستی مولکول است که تشکیل شده با لیزر به شکل واقعی مویرگ ها و رگ. بنابراین این سوال پیش آید اگر شما می توانید انجام دهید مویرگ ها و رگ های شما می توانید نسخه قابل چاپ چیزی واقعا سرد مانند یک انسان واقعی می رسد. خوب, آن را مانند به نظر می رسد پاسخ این خواهد بود بله.

دکتر آنتونی Atala در ویک فارست موسسه پزشکی احیا کننده دریافت شهرت در سراسر جهان زمانی که او اولین فرد برای رشد یک انسان ارگان – مثانه – در یک آزمایشگاه و کاشت آن در یک انسان است. او به تازگی بالا برده بازی با چاپ یک انسان کلیه با استفاده از سلول های زنده. انسان ارگان به عنوان یک “نمونه” بنابراین هنوز هم وجود دارد نیاز به یک مقدار زیادی تحقیقات بیشتر در این زمینه است. اما این پتانسیل برای پیشبرد علم پزشکی است که فراتر از فوق العاده است.

بازی تغییر برنامه های کاربردی برای پرینتر 3D می رود و گذشته علم پزشکی است. ناسا به تازگی تامین مالی یک مطالعه برای راه اندازی و عامل “چاپگر 3D ماهواره ای” در فضای بیرونی است. آنتن ها و تلسکوپ تنها می تواند آنقدر بزرگ است زیرا آنها باید خورده شود و ماجرا به مخروط دماغه موشک. شاید وجود دارد راه های مختلف ؟ شاید مایل طولانی آنتن ها را می توان به سادگی چاپ شده در فضا و مستقر در حالی که در مدار. یکی می تواند تصور پرینتر 3D با استفاده از مواد خام از ماه سیارک ها در فضا ، برای ساخت فضاپیما و زیستگاه. امکانات در مرز نهایی بسیار نزدیک به بی پایان.

پست های شگفت انگیز از جنبه های آینده انقلاب است که آن را به اتفاق می افتد در طول عمر ما. ظرف 20 سال آینده این تکنولوژی خواهد بود فراگیر در جامعه انسانی. تنها تخیل و در دسترس بودن مواد خام را محدود افراد توانایی چاپ هر چیزی از دندان به سلاح های (بله هم وجود دارد برخی از جنبه های ترسناک از این فن آوری). با یک پایه 3D printer در حال حاضر آگهی برای کمتر از $1,000 های آینده در سطح جهانی توزیع شده تولید صنعتی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. اثرات بر جامعه بشری خواهد بود چیزی کمتر از “انقلابی”.

[ad_2]