آیتم های خانگی رایج می تواند یک تهدید برای سگ خود را!

[ad_1]

حتی در تمیزترین و به ظاهر امن ترین خانه یا آپارتمان می تواند در خفا انجام دادن سلامتی تهدیدی برای سگ خود را. هستند بسیاری از آیتم های خانگی رایج که همه ما نگه داشتن در اطراف است که می تواند یک تهدید برای سگ خود را و یا ساخت آن را بیمار و یا باعث مرگ

آیا می دانید که محیط زیست سم می تواند هر ماده ای است که خارج از یک حیوان بدن و صورت بلع و یا در غیر این صورت در معرض – مضر می شود بیولوژیکی را تغییر دهید.

ما در دنیایی زندگی می کنند که ما در حال تلاش برای تبدیل “سبز” و در عین حال بسیاری از خانه های ما پر شده از چیزهایی است که می تواند باعث آسیب رساندن به سگ ما.

آیا می دانید که دست دوم دود سیگار می تواند باعث سرطان در سگ ؟ پوسیدن مواد غذایی موجود در زباله ها می تواند پتانسیل یا باعث بیماری یا مرگ و میر.

مواد موجود در یک صفحه اصلی است که می تواند تبدیل به یک تهدید مهلک متنوع از حشره کش ها و آب آلوده که موجب آلودگی محیط زیست به بسیاری از چیزهای دیگر که به نظر می رسد کوچک و ناچیز است.

این مقاله من امیدوارم که در برخی از راه های کوچک باز خواهد شد که خوانندگان چشم و احتمالا جلوگیری از یک سگ و یا برخی دیگر از حیوان خانگی نیاز به رنج می برند بیماری یا مرگ.

سگ همانطور که می دانید یکی از مهمترین و عجیب از حیوانات خانگی, یک میمون ممکن است بیشتر کنجکاوی اما وقتی که می آید به قرار دادن همه چیز را در دهان من باور دارم سگ داشته اند و تمام مخلوقات دیگر ضرب و شتم.

پس از یک سگ ندارد دست به کشف چیزهایی با خود را انتخاب اول خود است و اینکه آیا طعم آن خوب است یا نه به دهان خود می رود. من هرگز به عنوان خوانده شده هر کجا که سگ های لذیذ خواران. به نظر می رسد فلسفه خود را اگر آن را متناسب با, می توان آن را جویده و/یا بلعیده است. مشکل با این فلسفه است که سموم در اشیاء می تواند باعث بیماری و/یا اشیاء ممکن است باعث جدی انسداد درون بدن سگ.

بنابراین چه چیزی است که یک صاحب سگ را به انجام ؟ اول از همه وجود دارد برخی از قوانین ساده را دنبال خواهد کرد که جلوگیری از برخی حوادث از اتفاق می افتد. به خصوص اگر شما یک توله سگ یا سگ که دوست دارد به جویدن نگه داشتن چیزهای کوچک از سگ خود را رسیدن به. چیزهایی کوچک مانند توپ لاستیکی, طلا و جواهر, پزشکی, بطری از همه نوع (شیشه ای یا پلاستیکی) مورچه و یا موس را سم, ظروف, پاک کننده خانگی زندگی می کنند, سیم تخمگذار بر روی زمین است که می تواند جویده ظروف برگزاری حشره کش, کود, خودرو مایعات مانند ضد یخ مایع فرمان و مانند آن. هر چیزی که شما فکر نمی کنم شما می خواهم به در نظر آن را یک “هیچ هیچ” برای سگ خود را.

وجود دارد بسیاری از مواد غذایی که می تواند باعث یک واکنش سمی در سگ:

– الکل -علاوه بر ایجاد مسمومیت می تواند باعث کما و یا حتی کشنده است.

– آوکادو – یک اسید چرب موجود در آووکادو برگ و میوه و دانه و پوست به نام ‘persin” می تواند باعث دشواری در تنفس غیر طبیعی مایع تجمع در قفسه سینه و شکم و کیسه اطراف قلب است.

– شکلات – این و هر شکلات محصولات مرتبط مانند کاکائو, پودر کاکائو مالچ بسیار خطرناک برای سگ. این محصولات حاوی کافئین و تئوبرومین هر دو محرک سیستم عصبی و پس از سگ متابولیسم تئوبرومین آهسته تر از انسان ها از آن می تواند باعث بسیاری از مشکلات از جمله مرگ است. شکلات تیره دارای بالاترین غلظت.

– قهوه و چای و نوشابه – حاوی کافئین و می تواند باعث مسمومیت کافئین به همراه چای و کولا حاوی تئوبرومین.

– انگور و کشمش – بسیار سمی برای سگ – ما نمی دانیم که سمی جزء اما خوردن مقادیر زیاد می تواند باعث آسیب به کلیه و یا شکست است.

– آجیل مكدمي – یکی دیگر از سمی رمز و راز اما مواد غذایی خطرناک برای سگ می تواند باعث افسردگی و هیپرترمی ضعف عضلانی و سفتی و لرزش و افزایش ضربان قلب.

– قارچ – حاوی مواد سمی است که می تواند کشنده باشد اگر خورده شدن توسط سگ.

– جوز – من نمی دانم که این می تواند یک سگ اما از آن است که در این لیست بسیار خطرناک مواد غذایی برای سگ و اگر یک سگ می خورد به اندازه کافی آن می تواند کشنده باشد. من نمی دانم چه به اندازه کافی است – پس نگه داشتن آن به دور از سگ خود را.

– پیاز و سیر – معلوم نیست چقدر بزرگ یک مقدار پیاز یا سیر نیاز به توان مصرف شده توسط یک سگ (یا گربه) اما آنها در نظر گرفته خطرناک است زیرا آنها حاوی سولفوکسیدها و disulfides که می تواند شکستن از هم جدا سلول های قرمز خون شده و باعث کم خونی می شود. با توجه به آنچه که من خوانده مصرف در مقادیر زیاد می تواند منجر به کم خونی شدید و حتی مرگ اگر نه درمان توسط دامپزشک خود را.

– زایلیتول – این است که یک جایگزین قند موجود در برخی از لثه و شکر رایگان آب نبات بسیار مضر است که به سگ. اگر یک سگ می خورد آب نبات به اندازه کافی آن می تواند تهدید کننده زندگی پایین قند خون و از دست دادن هماهنگی و افسردگی و کبد آسیب فروپاشی و تشنج.

– خمیر – افزایش مخمر خمیر می شود و گاز به ساخت تا در یک حیوان خانگی دستگاه گوارش باعث آن معده یا روده به پارگی. آیا تغذیه سگ خود را هر خمیر خام است که مخمر در آن است. پس از آن پخته شده است مقدار کمی از نان و یا رول خوب برای حیوان خانگی خود را.

برخی از گیاهان نیز بسیار سمی برای سگ. توله سگ معمولا آنهایی هستند که بیشتر کنجکاو اما سگ که عشق به حفاری می تواند اجرا به مشکلات بیش از حد.

زیر گیاهان به طور کلی علت همان مقدار از مشکلات و اینها که این علائم عبارتند از: تهوع, اسهال و افسردگی و از دست دادن اشتها درد شکم بی حالی, سرازیر شدن آب دهان و لرزش و تشنج و ناراحتی معده.

گل نرگس Azaleas پاییز زعفران. کریسمس کاج سوزن داودی Cyclamen لاله برخی پیچکها, Holly, Kalanchoe و Lillies ساگو تهیه شود و کف دست خرزهره بنت قنسول گل لاله و نرگس لامپ شایع ترین آنهایی که در باغ ما. اما کاستور روغن گیاهی حاوی کمپلکس پروتئین سمی و باقلا می تواند کشتن یک انسان و چهار لوبیا می تواند کشتن یک اسب, بنابراین من می خواهم از شر حیاط من از این گیاه فقط به امن است. اگر یکی از باقلا می تواند کشتن یک از ما, من شرط می بندم جدی جویدن توسط یک توله سگ یا سگ می تواند کشنده باشد.

همچنین چیز جدید در باغ دایره کاکائو مالچ می کند که بوی شکلات سگ ها به آن جذب خواهد کرد و خوردن آن. آن می تواند باعث بسیاری از مشکلات از جمله مرگ و چوب به ما به طور منظم مالچ به در سمت امن است.

اجازه ندهید که سگ شما شنا کردن در آب راکد و یا در هر آب که شما مطمئن نیستید اگر آن را عاری از آلودگی.

سگ ها مانند فرزندان آنها بسیار کنجکاو هستند و کشیده شده به همه چیز به خاطر آن بوی خوب است. اگر از آن بوی خوب آن باید طعم و مزه خوب است و جایی که مشکل نهفته است.

تمام سگ ها در معرض خطر هستند وقتی که می آید به جویدن یا بلع سمی یا انسدادی شی قدیمی به خصوص سگ ها و توله سگ جوان است. این یک ایده خوب برای “baby اثبات” خانه خود را با نگه داشتن چیزهایی که از سگ خود برسد و هنگامی که خارج از منزل, یک چشم ناظر ممکن است به جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار است.

سرمایه گذاری در شرایط اضطراری کیت کمک های اولیه برای سگ خود را. آن را باید شامل:

– تازه بطری پراکسید هیدروژن (3%) را وادار به استفراغ

– بوقلمون هیبرید یا بزرگ سرنگ به اداره پراکسید به دهان سگ

– شور چشم راه حل

– اشک مصنوعی ژل روان چشم بعد از سیفون

– پنس (انبرک) برای حذف ماموران مخفی پلیس

– یک پوزه بند برای محافظت از خود در برابر ترس و یا هیجان ناشی از گاز گرفتن

– خفیف گریس برش وسیلهای برای حمام کردن پوست پس از هر گونه آلودگی

– یک می تواند حیوان خانگی خود را مورد علاقه, خیس, غذا

– یک حیوان خانگی حامل

نگه داشتن خود را دامپزشک شماره تلفن ارسال شده در نزدیکی تلفن خود را و همچنین نگه داشتن پرنده سم کنترل تعداد ذکر شده 888-426-4435 (وجود دارد یک اتهام برای این سرویس.) پرنده حیوانات سم مرکز کنترل وب سایت دارای یک لیست بر اساس حروف الفبا از رایج ترین گیاهان, اطلاعات در مورد ایمنی خود را.

اگر در هر زمان شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را است مصرف یک ماده سمی تماس با دامپزشک خود را در یک بار. زمان است که از ذات و زندگی شما صرفه جویی خواهد شد حیوان خانگی خود را.

[ad_2]