آیا Limu کمک مبتلا به دیابت?

[ad_1]

بنابراین دیابت چیست ؟

دیابت نوع 2 زمانی رخ می دهد که بدن خود را هم ایجاد نمی کند به اندازه کافی انسولین و یا آن را نادیده انسولین که آن را تولید. آنچه که انسولین? انسولین هورمونی است که قند (گلوکز) از بدن طول می کشد و آن را به سلول های بدن که معمولا آن را تبدیل مواد غذایی به انرژی است. اگر بدن خود را ندارد صحیح تولید انسولین بیش از حد قند در خون باقی می ماند جریان ترک بدن famished از انرژی است. اگر شما بیش از حد قند در خون می تواند منجر به آسیب به اعصاب و کلیه و حتی قلب می تواند در معرض خطر قرار داده.

علاوه بر افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی یکی از مهمترین و فریزر حقایق در مورد دیابت است که می تواند تولید و یا بدتر شدن بسیاری از شرایط زندگی تهدید. بسیاری از این بیماری ها می تواند به نفع از limu مواد مغذی و چند وجهی آن کربوهیدرات پلی ساکارید, fucoidan.

چگونه می توانید Limu تاثیر دیابت ؟

Limu حاوی کربوهیدرات های پیچیده پلی ساکارید و آنتی اکسیدان های قوی و Fucoidan. Fucoidan ترویج درمان آسیب ناشی از دیابت با کمک به سمت تعادل قند خون, کاهش چربی خون, بالا بردن سرعت بهبود زخم و جلوگیری از آسیب های آینده. بنابراین Fucoidan کمک می کند تا رک و پوست کنده با:

تعادل سطح قند خون

از بین بردن بالا و پایین در سطح گلوکز خون کمک می کند تا جلوگیری از آسیب به چشم و کلیه و اعصاب و قلب است. Limu را polysacharride از Fucoidan کمک به ایجاد ثبات در سطح قند خون با کاهش اختلاط گلوکز از روده به جریان خون.

مانع از انسولین بیش-پاسخ

به طور مشابه fucoidan نیز نگه می دارد و سطح انسولین در تعادل است. هنگامی که بیش از حد انسولین منتشر شده است گرسنگی شاداب و می توانید برای به دست آوردن وزن.

را بهبود می بخشد شفا

آهسته زخم آفت بسیاری از بیماران دیابتی است. Fucoidan تحریک فاکتور رشد هپاتوسيت (HGF) که باعث افزایش بافت شفا.

کلسترول بالا

Limu را fucoidan تغییر عمل آنزیم های کبدی است که راه کنترل اسیدهای چرب هستند متابولیزه می شود و در نتیجه کاهش سطح کلسترول LDL در خون است. کلسترول LDL ساخت (پلاک) بر روی دیواره های شریانی اصلی علت حمله قلبی و سکته مغزی. دانشمندان در 5 مطالعات جداگانه گزارش می دهند که fucoidan موثر در جلوگیری از سخت شدن شریان – یک تامین کننده عمده برای بیماری قلبی است.

فشار خون بالا

نتیجه Limu در شرایط فوق نیز کمک می کند کاهش خطر سکته با کاهش فشار خون بالا (فشار خون بالا). Limu است قادر به بازیابی فشار خون با کاهش سطوح چربی.

افزایش سیستم ایمنی بدن

Fucoidan است ترکیب شیمیایی حاوی یکسان آنتی بادی ها و مواد مغذی به شیر انسان است که کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن. Fucoidan تحریک تولید بنیادی سلول های سیستم ایمنی بدن کمک به بدن بهتر مقابله در برابر ویروس ها و باکتری ها و انگل ها قارچ ها و حتی سلول های سرطانی.

چرا استفاده از Limu?

برای بیش از 3000 سال بومیان جنوب اقیانوس آرام در جزیره تونگا در مورد شناخته شده حیرت انگیز مزایای Limu Moui – یک جلبک دریایی قهوه ای رشد می کند که در زیر آب روشن اطراف جزیره. در این untainted بکر آب Limu است که قادر به جذب مواد معدنی و مواد مغذی حیاتی در بر داشت وجود دارد در یک به آسانی در دسترس فرم.

مطالعات اثبات تاثیر بر سلامت

بیش از 650 مستقل مطالعات ناخواسته, 3rd حزب مطالعات شناسایی ترکیب است که مجموعه Limu جدا از سایر منابع طبیعی است fucoidan. این مطالعات آمده از سراسر جهان است. بازدید www.pubmed.org برای دیدن چگونه به خوبی تحقیق fucoidan است.

زندگی بهتر با Limu به علاوه!

Limu به علاوه یک Limu moui تونیک کمک کرده است که بسیاری از افراد با شرایط بهداشتی و بیماری های مرتبط با استرس. مشاهده برخی از مشتریان واقعی مردم از دریافت واقعی از مزایای بهداشت و درمان.

Limu است و کمک می کند تا نه فقط با دیابت به عنوان مزایای بهداشت و درمان نیز می تواند با سرطان و ورم مفاصل و التهاب مفاصل, بیماری قلبی و به طور کلی سلامتی است.

آن را مناسب برای مردان و زنان و کودکان و حتی حیوانات خانگی که مایل به لذت بردن از یک زندگی بهتر است.

[ad_2]