آیا می دانید که Cockatiels و تمام پرندگان دیگر استفراغ?

[ad_1]

به عنوان ناخوشایند به عنوان استفراغ ممکن است این یک واقعیت زندگی است. من حیوان خانگی عروس هلندی مریض شدم به معده اش هفته گذشته است.

در روز شنبه August 23rd, 2008, من 4 و نیم سال, حیوان خانگی عروس هلندی, Beenie شد معمولا بدنش درمان به دوست عزیزم که همیشه رد فقیر Beenie ارائه شده از غذا یا preening (نظافت پر). برگشت غذا به پرنده دیگر و یا انسان است نشانه ای از محبت است. اما Beenie را نارسایی بود که خارج از قلمرو طبیعی. او شروع به تف کردن قطعات Nutriberries در جهات مختلف.. وجود دارد یک نیروی قوی در پشت این اقدام کردم که خارج از کنترل است. من کمی ضعیف عروس هلندی نه تنها تف کردن دانه ها. او پرتاب مایع روشن به عنوان به خوبی. آن رفت و بیش از همه خود را فقیر کمی چهره و ورقه های سبز رنگ خود را پر.

من کمی ضعیف پرنده نمی تواند متوقف عق زدن و پرتاب مایع روشن است. اما بدن کوچک او در تلاش بود برای خلاص شدن از شر خود را از چیزی. من احساس وحشت زده اند که او ممکن است یک قطعه از برخی از نوع از مواد تسلیم در گلو او را. من تا به حال به یاد داشته باشید به آرام باقی می ماند بنابراین من نمی خواهد ناراحت فقیر من Beenie. (پرندگان بسیار حساس و عاطفی است که آنها را قادر به خواندن خلق و خوی خود را). من تا به حال به فکر می کنم در مورد آنچه که من می تواند انجام دهد برای کمک به دوست کوچک من.

من سعی کردم به نگه داشتن من از ترس به خودم و نگاه کردن این مشکل در موتور جستجوی گوگل. من در تایپ کلمات “عروس هلندی استفراغ خفگی” و آمد تا با چند نکات مفید. اما من نمی تواند پیدا کردن اطلاعات کافی در مورد این موضوع. بنابراین من همچنان آرام و با فکر در مورد آنچه که من می تواند انجام دهد برای کمک به من عروس هلندی جلوگیری از استفراغ.

من تصمیم گرفتم به او و کودک به حمام و به آنها اسپری حمام. شاید این می تواند کمک به Beenie. او پرهای خود را همه خوب و پاک و به نظر می رسید کمی بهتر است اما پس از آن او شروع به استفراغ مایع روشن دوباره. پس از من آنها را به ارمغان آورد به اتاق خواب Beenie شروع به لرزیدن خود را به چشمان نیمه بسته و او رفت و بر روی کف قفس خود را. من می توانم بگویم که او ضعیف تر است. من تبدیل شده تا حرارت در اتاق خواب به خشک کردن پرهای خود را سریع تر. “من کمی ضعیف کودک پرنده به نظر می رسد به طوری وحشتناک” من فکر می کردم. “من باید به او کمک کند”.

چند ساعت گذشت و Beenie بود و نه بهبود. من نیاز به اقدام سریع به طوری که او نه می دانست. من مخلوطی از چای بابونه, نرم افزار بس (باکتری های خوب برای پرندگان خود معده) 3 قطره هومیوپاتی اضطراب امداد یک چهارم از یک کپسول پرنده زنده و چند تراشه از من Calmicid با آنتی اسیدها مکمل با آرام بخش گیاهان دارویی برای معده است. هیچ یک از مواد تشکیل دهنده نگاه مضر به پرندگان در Calmacid است که کربنات کلسیم, گل بابونه, رازیانه دانه و ریشه زنجبیل. من قرار دادن تمام مواد تشکیل دهنده را به یک چهارم از یک فنجان آب و مخلوط این تا زمانی که به خوبی مخلوط. من رو از من کوچک سرنگ که من استفاده می شود برای حیوان خانگی پرندگان در گذشته آن را شستشو داده و آن را با مقداری از مخلوط. من برداشت Beenie و پیچیده او را در تمیز حوله خشک که او را خوار. من خود را برگزار کوچک سر و هنوز هم به او یک قطره در یک زمان به منقار خود را. او موفق به فرو کردن در مورد 2 خوب منقار fulls از مخلوط.

چند ساعت گذشت و Beenie به سختی انجام هر عق زدن. او در پایین قفس برای مدتی و سپس او نقل مکان کرد به بالا در خود جای بلند قرار دادن. او هنوز هم به نظر نمی آید خوب است اما حداقل او استراحت داده بود.

حدود شش ساعت رفته بود و Beenie ناگهان perked. او فرار به بالای قفس برای دیدن نوزاد. او شروع به احساس بسیار بهتر است! من خیلی خوشحال شد و او خوشحال بیش از حد. من او را گرفت و نوزاد را به حمام و به آنها یکی دیگر از عقیم کردن غبار ، Beenie فقط عاشق این و هم کودک. اسپری حمام تخصیص دادن و سرگرم کننده برای پرندگان. مطمئن شوید که همیشه خوب آب گرم در غبار اسپری بطری. اسپری آن را بر روی بازوی خود را و یا دست برای دیدن اگر آن را احساس می کند مانند درجه حرارت مناسب برای اسپری بر روی پرندگان. (هرگز مجازات پرندگان خود را با یک اسپری بطری. تنها با استفاده از تقویت مثبت برای خود حیوان خانگی طوطی). من در زمان پرندگان خشمگین بازگشت به اتاق خواب و تبدیل گرما برای مدتی. آنها را تکان داد آب را از خود و preened پرهای خود را خشک.

روز بعد Beenie بود همه بهتر بود اما هنوز هم نگران است. من به نام یک مرغی متخصص در منطقه و یک وقت ملاقات به دیدن او با Beenie. ما رفت و در آنجا بعد از ظهر دیروز و مرغی دامپزشک گفت Beenie نگاه واقعا خوب است و که آزمون باید خوب است. او همچنین گفت که این طبیعی برای پرنده ناراحت به خود معده و استفراغ در حال حاضر و پس از آن. اما اگر بیش از حد استفراغ است که می تواند نشانه ای از بیماری جدی است. و شما باید حیوان خانگی خود را پرنده به دامپزشک پرندگان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Beenie در حال انجام امروز. اما ما هر دو بسیار خسته و فرسوده پس از رفتن به بیمارستان دامپزشکی که داستان دیگری است. خوشبختانه نتایج آزمون معلوم طبیعی است.

[ad_2]