آنچه شما باید بدانید در مورد خود درمانی اسپا

[ad_1]

س: که در اتهام و در کجا است ؟

یک: پزشکی چشمه های معدنی هستند و قرار است به یک پزشک حاضر به ارائه پزشکی-محصولات درجه و روش. متاسفانه دکتر است که اغلب هیچ جا یافت می شود. همه بیش از حد اغلب یک دکتر که منطقه اصلی از منافع و درآمد ممکن است چیزی غیر از پزشکی زیبایی شناسی نشانه های یک قرارداد به “مدیر پزشکی” پزشکی آبگرم. او باعث می شود برخی از درآمد اضافی; آبگرم کارکنان می شود به استفاده از تنها نسخه محصولات و انجام پیچیده پزشکی است اما دکتر نیست حتی در حال حاضر. او می تواند انجام عمل جراحی و یا دیدن بیماران در دفتر خود و یا حتی ضربه زدن به توپ گلف.

اگر شما به فکر دریافت یک روش پزشکی در پزشکی آبگرم پیدا کردن اگر دکتر شما در واقع وجود دارد در طول سفر خود را.

س: من پزشکی بود انجام شده توسط دکتر ؟

یک: بیش از حد اغلب, پزشکی, چشمه های معدنی هستند درآمد “add-ons” مشغول به حرفه پزشکی است. پزشک ممکن است مشغول دیدن بیماران پزشکی در پزشکی طرف دفتر در حالی که یک استتیشن, دستیار پزشک, پزشک پرستار و یا حتی یک پرستار برخوردار قوی سرنگ از بوتاکس و پیچیده لیزر در آبگرم طرف. حتی جراحان پلاستیک و متخصصان پوست معمولا استخدام پرستار پزشکان به انجام روش های پزشکی در آبگرم.

قبل از اینکه شما راه رفتن در درب بپرسید اگر دکتر را واقع تزریق مواد مخدر و یا انجام روش های پزشکی. اگر جواب این است: چیزی شبیه به “ما, پرستار, کند, که, اما او بسیار خوب” آیا به نفع خودتان و نگاه در جاهای دیگر.

س: چگونه تجربه کرده است ،

یک: معمولا یک پزشک را به سادگی با اضافه کردن چند سادگی منصوب به اتاق خود مشغول کار خرید برخی از لیزر استخدام یک استتیشن و آن را یک آبگرم پزشکی. این پزشکان اغلب هیچ علاقه واقعی در پزشکی زیبایی شناسی و به ندرت انجام هر یک از روش های خود را. آنها ممکن است از لحاظ فیزیکی نزدیک اما آنها به طور کلی به خوبی versed در آنچه که به خوبی کار می کند و چه چیزی نیست.

شما فقط باید اعتماد صورت خود را به یک پزشک که شیوه های پزشکی, زیبایی شناسی در روز و روز را. اگر دکتر صرف اکثریت از وقت خود را تمرین روز-به-روز دارو و یا انجام عمل جراحی پیچیده در O. R., می تواند شما را واقعا انتظار او بود تا در آخرین تکنیک ها و تجهیزات مورد استفاده در پزشکی زیبایی شناسی?

آن را کاملا همه حق به سوال “چگونه بسیاری از بار در هفته می کند دکتر در واقع انجام این روش؟”

س: چه نوع از زیبایی آموزش دکتر تا به حال ؟

یک: بسیاری از مردم فرض کنیم که هیئت مدیره گواهی متخصصان پوست یا جراحان پلاستیک بهترین پزشکان زیبایی اما این همیشه صدق نمی.

متخصصین پوست صرف اکثریت از آموزش یادگیری چگونه برای درمان بیماری های پوست و چگونه از به رسمیت شناختن هنگامی که یک بیماری پوستی خاص بدان معنی است که چیزی جدی است که در جاهای دیگر در بدن است. اگر شما مشکوک یا دردسر ضایعه یا بثورات شما باید به یک متخصص پوست مراجعه. اگر شما می خواهید برای نرم کردن چند چین و چروک و نگاه تجدید یک متخصص پوست ممکن است همیشه نمی شود خود بهترین انتخاب است.

جراحان پلاستیک به دست آوردن بسیاری از مجموعه مهارت های خود را در طول آموزش گسترده دوره از جمله جراحی دست, سینه ایمپلنت صورت بازسازی اسکار تجدید نظر و پیچیده پیوند پوست تکنیک های. جراحان پلاستیک می تواند کار شگفتی برای بیماران مبتلا به این نوع از مشکلات عمده است. آنها ممکن است بهترین انتخاب با این حال برای کسی که با نور خورشید و یا رنگدانه بی نظمی.

آموزش واقعی در پزشکی زیبایی شناسی وجود ندارد و یا فقط یک بخش بسیار کوچک از بسیاری از پوست و جراحی پلاستیک برنامه های آموزشی. اکثر پزشکان که مایل به تبدیل شدن به مهارت در استفاده مناسب از بوتاکس صورت پرکننده لیزر و نسخه درجه cosmeceuticals معمولا باید دوره های متعدد از کارشناسان ملی در جنبه های مختلف پزشکی و زیبایی شناسی. این دوره ها در حال گران و ناخوشایند اما باقی می ماند عمده به معنی برای بسیاری از پزشکان برای تبدیل شدن به مهارت در این تکنیک.

نترس به درخواست در مورد آموزش از دکتر که انجام خواهد شد روش خود را. را قبول نمی کند “متخصص پوست” یا “جراح پلاستیک” را به عنوان تنها معنی اعتبار. بپرسید اگر دکتر را گرفته و در دوره های پیشرفته به طور خاص متمرکز بر بوتاکس یا پرکننده یا صورت لیزر است.

س: چه خدمات پزشکی در دسترس هستند ؟

یک: درست آبگرم پزشکی باید قادر به طراحی یک برنامه درمانی خاص است که آدرس همه زیبایی خود را از نگرانی. بوتاکس و پرکننده ها فقط آغاز است. آیا این آبگرم دارای نور شدید پالسی برای پاک کردن پوست قهوه ای و لکه های قرمز? آنچه در مورد لیزر برای ترویج جدید تشکیل کلاژن و سفت شدن پوست ؟ می توانید آنها را حذف ناخواسته ، شما می توانید دریافت مشاوره در مورد نسخه-قدرت cosmeceuticals به تعمیر ultra-violet آسیب و بهبود بافت ؟ در حال medical-grade لایه برداری در دسترس است ؟

پزشکی برخی از چشمه های معدنی هستند و حتی قادر به ارائه مجسمه سازی بدن با استفاده از لیزر مانند SmartLipo لیزر. آنها قادر به سفت شدن پوست و ذوب چربی دور کمر و ران و باسن و بازوها و حتی یقه.

یک لیست از آنچه خدمات شما ممکن است علاقه مند می شود و از آنها بخواهید در مورد آنها را هنگامی که شما تماس بگیرید. درست آبگرم پزشکی باید قادر به شما ارائه یک برنامه جامع برای ارزیابی نیازهای شما و آدرس نگرانی های خود را.

س: چه زیبایی خدمات در دسترس هستند ؟

یک: علاوه بر پزشکی-درجه زیبایی خدمات مانند میکرودرم ابریژن و پیشرفته لایه برداری شیمیایی با سرویس کامل آبگرم پزشکی باید به ارائه یک انتخاب ضد پیری و ترمیم پوست صورت درمان به عنوان به خوبی به عنوان یک منوی کامل از لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی خدمات مانند اپیلاسیون, پارافین, درمان دائمی آرایش و حتی آموزش دقیق در برنامه را.

بپرسید آنچه در دسترس است و بررسی وب سایت برای جزئیات بیشتر.

س: چه خواهد شد استتیشن برای من انجام دهید و آنچه که او تجربه ؟

یک: جزء کلیدی از یک حرفه ای پزشکی آبگرم تجربه مشاوره با استتیشن. آن است که استتیشن که مشغول به جزئیات خود را در مراقبت از پوست, تاریخچه بررسی محصولات شما در حال حاضر با استفاده از تجزیه و تحلیل وضعیت پوست شما و خیاط یک برنامه درمان به آدرس نگرانی های خود را. اگر شما نیاز به روشهای پزشکی است استتیشن که شامل پزشک در زمان مناسب به شما نتایج مطلوب. اگر این مشاوره گام این است که قلم شما در حال گرفتن تحتانی خدمات و باید پایین تر از نتیجه است.

در آن طول می کشد سال تجربه برای یک استتیشن برای به دست آوردن سطح دانش و درک به انجام دقیق و مشاوره. نترس به درخواست چه مدت شما استتیشن تمرین شده است و اینکه آیا یک مشاوره دقیق است که بخشی از این خدمات است.

س: چگونه مراقبت از من بود مستند است ؟

یک: قبل و بعد از عکس و مستندات ضروری است. پیشرفته ترین پزشکی چشمه های معدنی با استفاده از پیچیده سیستم دوربین مانند کنفیلد Visia برای هدایت و سند برنامه درمانی خود را. این Visia طول می کشد چند عکس با استفاده از فیلترهای مختلف و سپس آن امر پیچیده نرم افزار الگوریتم به عکس های خود را به برجسته کردن مناطق خاصی از پوست آسیب. باید وجود داشته باشد هیچ هزینه ای برای این سرویس. بپرسید که چگونه خود را آبگرم پزشکی برنامه به سند برنامه درمانی خود را.

س: دیگر چه خدمات آبگرم در دسترس هستند ؟

یک: به طور کلی اکثر پزشکی آبگرم مشتریان می خواهند به نگاه جوان تر و شاداب اما این است که به سادگی کافی نیست. آبگرم مشتریان می خواهید به احساس بهتر است به عنوان به خوبی. کاهش استرس است که بخش عمده ای از مدرن آبگرم را تجربه کنند. چگونه این انجام شده است تا حد زیادی متفاوت است از آبگرم به آبگرم.

اکثر چشمه های معدنی ارائه ماساژ. سوال در مورد چه نوع از ماساژ در دسترس هستند. عمیق عصبی ممکن است کار خوبی برای فعال ورزشکار اما تاکید کردن را اجرایی ممکن است ترجیح می دهند, ژاپنی, سنگ داغ یا Lomi Lomi. این است که درمانگر با تجربه در بارداری ماساژ ؟ آنچه در مورد بازتاب? یا آروماتراپی ؟

اگر شما نیاز به چند ساعت یا آرامش خواهد آبگرم خود را دریافت کنید شما یک کاپوچینو و برخی از ناهار ؟ آنها را به یک سرایدار سرویس ؟ آنها می توانید ماشین خود را شسته تا تمیز کردن خشک خود را و یا خود را رزرو شام در حالی که شما باز کردن? آنها ارائه خدمات limo برای آبگرم خود را روز ؟

شما ممکن است به دنبال این سطح از خدمات در هر زمان که شما بازدید از آبگرم پزشکی, اما شما باید در مورد آن بپرسید به هر حال. اگر آبگرم خود را که مایل به ارائه سرایدار-خدمات سطح شما می توانید اعتماد به نفس است که تعهد خود را به همه جنبه های خدمات به مشتریان بی نظیر است.

س: من چه خواهد آبگرم تجربه بود ؟

یک: این آسان است. هنگامی که شما در راه رفتن شما باید فورا تجربه قریب به اتفاق احساس آرامش و تمدد اعصاب. هر یک از حواس خود را درگیر باید. محیط باید بصری زیبا. برای تلفن های موبایل باید نور و روح. باید وجود داشته باشد و بوی لطیف که آرام ذهن را آرام و روح. شما باید در ارائه یک نوشیدنی که موجب کاهش استرس و خشنود کام. لباس باید مخمل خواب دار. از خود درمانگران باید با اعتماد به نفس و ملایم است.

شما باید طلیعه به یک پناهگاه آرام که در آن تنش از جهان می تواند به سمت چپ و شما می توانید تبدیل به تجدید و احیا و احساس زیبا تر در داخل و خارج.

[ad_2]