آماده سازی کابل فیبر نوری برای پیرایش و یا فسخ

[ad_1]

من به تازگی به تماشای من همکار جداسازی قطعات یک کامپیوتر با استفاده از تنها یک ابزار است. آن را به ابزار مناسب برای این کار ؟ بله و نه. این ابزار او … در آن مشغول به کار وجود دارد قطعا بیش از یک ابزار خارج وجود دارد است که می توانست این کار را ساده تر! این وضعیت قطعا است که بسیاری از فیبر نوری نصب همه به خوبی می دانیم. به عنوان یک یادآوری ملایم چگونه بسیاری از شما استفاده کرده اند و خود را متصل کننده's Tool Kit (کابل چاقو / قیچی) برای حذف پوششی و یا حتی شکاف یک بافر لوله و سپس با استفاده از قیچی برای هک دور در کولار? آیا شما نیک شیشه ای ؟ آیا شما به طور تصادفی از طریق برش شیشه و باید برای شروع بیش از ؟

به درستی پیرایش و فسخ کابل فیبر نوری نیاز به ابزار خاص و تکنیک های. آموزش مهم است و وجود دارد بسیاری از منابع بسیار عالی از آموزش در دسترس است. نمی mix your برق و ابزار خود را با فیبر ابزار. با استفاده از ابزار مناسب برای این کار! مهارت در فیبر کار تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای به عنوان لازم را اهمیت داده و سرعت انتقال فیبر به خانه و فیبر به فرض استقرار در ادامه به افزایش است.

بسیاری از عوامل مجموعه فیبر تاسیسات غیر از سنتی پروژه های برق. فیبر نوری شیشه ای بسیار شکننده است; آن's اسمی خارج از قطر است 125um. کوچکترین ابتدا علامت و یا حتی ذره ای از خاک را تحت تاثیر قرار, انتقال نور, تجزیه سیگنال. ایمنی مهم است چرا که شما در حال کار با شیشه ای است که می تواند به بریدن پوست خود را بدون دیده شدن توسط چشم انسان. انتقال کلاس لیزر بسیار خطرناک هستند و نیاز است که عینک محافظ ضروری است. این صنعت در درجه اول است خرید و فروش با صدا و داده ها درجه مدار است که می تواند تحمل برخی از وقفه یا آهسته از سیگنال. فرد صحبت خواهد خود را تکرار و یا داده خواهد retransmit. امروز ما در حال برخورد با IPTV سیگنال و مشتریان که نمی خواهد تحمل pixelization یا لحظه ای قفل کردن تصویر. همه از شرایط ذکر شده می تواند برای مشتری به دنبال یکی دیگر از حامل. هر وضعیت می تواند اجتناب شده است اگر توجه مناسب بود و با توجه به تکنیک های مورد استفاده هنگام آماده سازی, نصب و راه اندازی و نگهداری فیبر نوری کابل.

با این حال گفت: چرا don't ما بررسی اولیه فیبر آماده سازی کنید ؟ ژاکت کشش استفاده می شود برای حذف 1.6 – 3.0 mm پی وی سی, ژاکت بیرونی در simplex و duplex فیبر کابل. دندانه دار کولار برش را برش و تر و تمیز کولار قدرت عضو به طور مستقیم در زیر کت و بافر کشش حذف خواهد شد acrylate (بافر) پوشش از سر شیشه. یک محافظ پلاستیکی پوشش اعمال شده به فیبر برهنه پس از فرایند طراحی اما قبل از نتیجه گیری از. رایج ترین پوشش اشعه ماوراء بنفش-درمان acrylate است که اعمال می شود در دو لایه و در نتیجه یک اسمی خارج از قطر 250um برای پوشش فیبر است. پوشش بسیار مهندسی شده ارائه محافظت در برابر آسیب های فیزیکی ناشی از عوامل محیطی از جمله حرارت و رطوبت زیاد قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی نقطه از استرس ، در حالی که همچنین به حداقل رساندن از دست دادن نوری. بدون آن تولید نمی خواهد بود قادر به قرقره فیبر و بدون شکستن آن. این 250um با پوشش فیبر بلوک ساختمانی برای بسیاری از مشترک کابل فیبر نوری ساخت و ساز. آن است که اغلب مورد استفاده به عنوان است به ویژه هنگامی که اضافی مکانیکی و یا حفاظت از محیط زیست مورد نیاز است مانند داخل دستگاه های نوری و یا پيرايشی بسته شدن. اضافی برای حفاظت فیزیکی و سهولت از دست زدن به یک ثانویه پوشش پلی وینیل کلرید (پی وی سی) و یا Hytrel (یک ترموپلاستیک الاستومر است که دارای ویژگی های مطلوب برای استفاده به عنوان یک ثانویه بافر) اکسترود شده است بیش از 250um با پوشش فیبر, افزایش قطر خارج به 900um. این نوع از ساخت و ساز است که به عنوان ', تنگ بافر فیبر'. تنگ بافر ممکن است یک یا چند فیبر هستند و دیده می شود در فرض شبکه های داخلی برنامه های کاربردی. چند فیبر تنگ-بافر کابل اغلب استفاده می شود برای داخل ساختمان risers کلی ساختمان و فضاي برنامه های کاربردی.

'Loose tube فیبر' معمولا شامل یک بسته نرم افزاری از الیاف محصور در یک ترموپلاستیک شناخته شده به عنوان یک بافر که دارای قطر داخلی که کمی بزرگتر از قطر فیبر است. Loose tube فیبر دارای یک فضا برای الیاف به گسترش است. در برخی شرایط آب و فیبر ممکن است گسترش دهد و پس از کوچک شدن بیش از و بیش از دوباره و یا ممکن است در معرض آب است. کابل فیبر گاهی اوقات باید 'ژل' در این حفره (یا فضایی) و دیگران که برچسب 'dry block'. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از loose tube الیاف در خارج گیاه محیط. طراحی مدولار شل-tube کابل به طور معمول دارای الیاف 12 در هر بافر لوله با حداکثر هر کابل فیبر تعداد بیش از 200 الیاف. شل-tube کابل می تواند همه-دی الکتریک و یا به صورت اختیاری زرهی. این armoring استفاده می شود برای محافظت از کابل از جوندگان مانند سنجاب و یا beavers در و یا از سنگ بیرون زده در یک محیط زیست به خاک سپرده شد. مدولار بافر-tube طراحی نیز اجازه می دهد آسان افت گروه از الیاف متوسط در نقاط بدون تداخل با دیگر محافظت بافر لوله روت بودن مکان های دیگر. شل-tube طرح همچنین کمک می کند تا در شناسایی و مدیریت از الیاف در سیستم. زمانی که ژل محافظ است در حال حاضر یک ژل پاک کننده مانند D-ژل مورد نیاز خواهد بود. هر فیبر خواهد بود تمیز و با ژل تمیز کننده و 99 درصد الکل است. اتاق تمیز برف پاک کن (کیم دستمال مرطوب) یک انتخاب خوب برای استفاده با تمیز کردن عامل. الیاف درون یک لوله سست ژل پر کابل معمولا 250um پوشش به طوری که آنها شکننده تر از یک بافر فیبر است. استاندارد صنعت رنگ-برنامه نویسی نیز استفاده می شود برای شناسایی بافر به عنوان به خوبی به عنوان الیاف در بافر.

یک 'Rotary Tool' یا 'کابل خم' می توان به شکاف یک حلقه در اطراف و از طریق بیرونی پوششی از 'loose tube فیبر'. هنگامی که شما در معرض دوام درونی بافر انجمن شما می توانید با استفاده از یک 'جهانی فیبر دسترسی به ابزار' است که ساخته شده برای یک واحد مرکزی بافر لوله ورود. استفاده می شود در اصل همان اواسط Span دسترسی به ابزار (که اجازه می دهد تا دسترسی به رنگارنگ بافر پوشش تنگ بافر الیاف) دو تیغه را شکاف لوله درازا افشای بافر با پوشش الیاف. فیبر دست زدن به ابزار مانند یک کفگیر یا یک انتخاب کمک خواهد کرد که نصب برای دسترسی به فیبر نیاز به تست یا تعمیر. هنگامی که آسیب دیده و فیبر است در معرض یک دست و سلب ابزار استفاده می شود برای حذف 250um پوشش به منظور کار با فیبر برهنه. گام بعدی خواهد بود برای تمیز کردن فیبر پایان و آماده سازی آن به شکاف. خوب جدا یکی از مهم ترین عوامل تولید یک کم از دست دادن و در یک پيرايشی یا یک ختم. یک فیبر نوری ساطور یک ابزار چند منظوره است که با اندازه گیری فاصله از انتهای بافر پوشش به نقطه ای که از آن خواهد پیوست و این دقیقا کاهش شیشه ای. همیشه به یاد داشته باشید برای استفاده از یک فیبر زباله-می توانید برای تکه از شیشه شکاف از کابل فیبر.

هنگام انجام فیوژن پیرایش شما نیاز به یک متصل کننده فیوژن fusion splice حفاظت از باد و ایزوپروپیل الکل و سلب ابزار. اگر شما با استفاده از یک مکانیک پيرايشی شما نیاز سلب ابزار مکانیکی تکه ایزوپروپیل الکل و مکانیکی پيرايشی مونتاژ ابزار. زمانی که دست فسخ یک فیبر شما نیاز به 99% ایزوپروپیل الکل اپوکسی / چسب, سرنگ و سوزن پرداخت (زني) فیلم پد پولیش پرداخت جن یک مسدود کننده ابزار, رقص برهنه کردن, ابزار, کانکتور فیبر نوری (یا باهم متصل کردن در اتصالات) و سیم پیانو.

هنگامی که یک ختم کامل است, شما باید بازرسی در پایان از اتصال با یک فیبر نوری بازرسی میکروسکوپ . مطمئن شوید که نور از طریق گرفتن هر دو باهم متصل کردن و یا اتصال یک Visual Fault Locator استفاده می شود. این قطعه از تجهیزات را شلیک یک لیزر قابل رویت کردن کابل فیبر بنابراین شما می توانید بگویید که وجود دارد می شکند و یا معیوب تکه. اگر نور لیزر متوقف کردن فیبر در جایی وجود دارد به احتمال زیاد شکستن در شیشه ای که در آن نقطه. هنگامی که وجود دارد بیش از کسل کننده نور به نمایش در اتصال نقطه ختم موفقیت آمیز نبود. نور نیز باید از طریق fusion splice اگر آن را نمی کند, توقف و دوباره باهم متصل کردن یا دوباره خاتمه.

[ad_2]