آماده به Whelp توله سگ

[ad_1]

پس از شما نژاد خود را و زنان شما را 63 روز از روز تخم ها بارور شده تا توله سگ می رسند. در طول این زمان لازم برای خرید یا ساخت یک whelping bin برای زن خود را برای ارائه بستر او. برای این کار باید به اندازه کافی بزرگ برای او به حرکت در اطراف به راحتی. این بسیار مهم است که ریل حدود 4 اینچ گسترده متصل به هر 4 طرف bin. ریل نیاز به 4 اینچ از زمین از whelping bin. این مانع از توله سگ به طور تصادفی از خرد شدن در زیر ، هنگامی که whelping بن آماده است خط آن با جاذب whelping پد. آن است که توصیه می شود به 3 پد بنابراین می توان آنها را شسته و چرخش به عنوان مورد نیاز است. مطمئن شوید که whelping بن است که در یک هوای گرم و آرام گیرد.

پس از whelping بن آماده شده است وجود دارد برخی از منابع دیگر شما نیاز به در دست دارند. نگه داشتن نوزاد توله سگ گرم است که از اهمیت زیادی برخوردار, از این رو, شما باید یک سرامیک منبع حرارت به طور خاص طراحی شده برای whelping سطل. همچنین شما می خواهد نیاز به یک رکتال دیجیتال دماسنج و نخ و قیچی فولاد ضد زنگ. آن است که معمولا لازم برای مساوی کردن بخشی از بند ناف مادر برداشته نشده است. هنگامی که بند ناف گره خورده است خاموش تیک آن را بالاتر از کراوات با قیچی فولاد ضد زنگ. نگه داشتن یک لامپ لاستیک سرنگ برای از بین بردن مایع از توله سگ های هوایی و مایع توله سگ فرمول و یک بطری در مورد یک یا چند توله سگ به دشواری پرستاری. شما همچنین ممکن است نیاز به استفاده از یک بطری و فرمول اگر وجود دارد بیش از 10 توله سگ از مادر تنها می تواند پرستار 10 نوزادان در یک زمان. اگر شما انتخاب می کنید شما می توانید چندین جفت دستکش در دسترس پس از آن یک بیت از یک کار کثیف.

در نهایت, آن است که یک ایده خوب را به یک ساعت کاغذ و مداد در دست به ضبط زمان sex و رنگ هر یک توله سگ است. زمان ورق نیز به عنوان یک راه برای پیگیری مقدار زمان بین توله سگ. اگر این زمان بیش از حد می شود شما می خواهید به تماس و مشورت با دامپزشک خود را به عنوان آنها ممکن است یک مشکل است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *